Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod antaric » sobota 27. 2. 2010 17:50

Napadla mě otázka, která tu ještě ve své šíří nezazněla: Co vás u kuřaček zaručeně a nejvíc dostane? Pro každého z nás existuje celá řada detailů i maličkostí, pro které máme slabost. Určitě každý doplníte to svoje, za sebe na úvod napíšu dvě věci:

Dostane mě vždycky, když si kuřačka SAMA OD SEBE po dokouření jedné cigarety zapaluje hned další, druhou. Protože potřebuje, chce, chutná ji. Určitě nepatří mezi ty, co chtějí přestat, ale naopak si svou vášeň chtějí vychutnávat dosyta, víc...
Druhá věc, která mě dostává, je típání cigarety nějakou sexy botičkou, nejlépe se špičkou a vysokým podpatkem, jehličkou. Navíc když si v típání dává záležet, krásně, ladně a pečlivě pohybuje svoji nožkou...

Co dostává vás, dalšího?
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod Billda » pátek 5. 3. 2010 16:32

Hmmm, tak toho je strašně moc, ale mnohdy na to má vliv různá kombinace všelijakejch okolností.

Pro začátek třeba tato situace:
stojím na zastávce, přichází hezká holka, ale na první pohled ji odhadnu jako "slušňačku" a rozhodnou nekuřačku, a tak ji tak nějak podvědomě pouštím z hlavy - kouká na jízdní řád, pak se začne hrabat v kabelce - no, nečekám nic jinýho než mobil nebo papírový kapesníčky - ale ona vytáhne KRABKU CIGARET A ZAPÁLÍ SI!!!!!!!!!!!! To je pecka! (Samozřejmě mě pak mrzí, že jsem ji hned neodhad'... Ale má to pro mě větší grády než potkat holku, ze které se už na 100 metrů dá poznat, že je kuřačka.)
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod honza » pátek 5. 3. 2010 17:37

K té zastávce musím něco říct :-D Takže mám to podobně m, ale o něco vylepšené přijde holka na zastávku je zima má LG jednu sundá hrabe v kabelce říkám si áááá dobré hledá cigaretu :-D MMMMM Vytáhne mobil a začne telefonovat :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod muryru » pátek 5. 3. 2010 17:58

Přesně tak, to si vždycky říkám, co asi vytáhne, cigarety nebo mobil? Bohužel na těch zastávkách (hlavně na
železnici,jezdím často vlakem) je to vzhledem k zákazům kouření častěji ten mobil. :cry: :cry: :cry:
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod Katmar » pátek 5. 3. 2010 19:29

A co z toho plyne? Měli by se na zastávkách zakázat mobily :-)
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod honza » pátek 5. 3. 2010 19:40

Ano :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod muryru » pátek 5. 3. 2010 23:47

No to je fakt, a nejen na zastávkách, a ještě taky v pracovních pauzách :D :D :D :D (nemyslím vážně)
.Mě ještě totiž strašně omezujou při získávání kuřaček do naší fotogalerie. Ono to totiž často dopadne tak,
že nejenže vytáhne mobil, volá nebo píše, potom si u toho zapálí, po celou kuřáckou pauzu se věnuje telefonu,
který většinou vypne až když jde zpět na pracoviště nebo leze do dopravního prostředku.
Kolik krásných kuřaček nám kvůli tomu "uteklo"..... (přece jen,oslovování během telefonování je krajně
nevhodné).

Ovšem nejvíc mě mrzí, že žena už dnes nemůže vytáhnout cigaretu ve vlaku. To mě fakt dostávalo,
a miloval jsem ženy kouřící v kuřáckých kupé nebo vagónech. Čím elegantnější a atraktivnější dotyčná byla,
tím mě to víc přitahovalo. Věřte tomu, že kdyby dodnes byla možnost, na našich stránkách by se
objevovaly pravidelně moje autorské fotogalerie, které bych právě ve vlaku pořídil. Strašně mi to chybí.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod antaric » sobota 6. 3. 2010 14:55

Navážu na Billdu - přesně to samé se mi taky líbí a dostává. Člověk pozoruje nějakou slušňačku, pak zbystří při hrabání v kabelce a ona VYTÁHNE CIGARETY... Pocit mé radost a lehkého rozrušení.
U toho jsem si vzpomněl ještě na jednu věc, která mě hodně dostává (ale nemusí se líbit, vím, že muryru to rád nemá :-) ). Totiž mě dostane, když vidím slečnu, dívčinu s baťůžkem, na kterým na přívěsku visí nějaký plyšáček, medvídek a podobně a hned vedle v síťovinkové kapsičce je vidět KRABIČKA CIGARET... Dokonalý kontrast - té jemnosti a tvrdosti, mně prostě dostává.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod Billda » pondělí 8. 3. 2010 12:47

Volně zareaguju na muryruův postřeh a zklamání, že mnoho kuřaček při kouření telefonuje a nemůže je tak oslovit. Možná jedno malé vysvětlení, proč tomu tak může být - zvlášť pokud kouří někde před hypermarketem, nákupním centrem, poblíž hlavních zastávek MHD. Jistě víte, že taková místa a zvlášť ve velkoměstech přitahují nejrůznější bezdomovce a jiné podobné osoby nejrůznějšího věku a jakmile si jakýkoli kuřák či kuřačka - zvlášť osamocení - zapálí, už je má v zádech a loudí a obtěžují. To telefonování pak může přece jenom působit jako jakási psychologická hradba i před takovýmito osobami...

V této souvislosti by mě docala zajímalo, jestli si všechny fotografované kuřačky pro tento web, když se k nim muryru blížil, aby je nafotil, v první chvíli také podvědomě nemyslely, že zase někdo po nich bude chtít cigaretu... O to víc oceňuju muryruovu odvahu a výsledky.
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod muryru » pondělí 8. 3. 2010 13:05

Billda:
Je to přesně tak, nejčastěji před obchodním centrem, nebo nějakým svým pracovištěm v centru Prahy. S tvým postřehem coby psychologickou hradbou před obtěžujícími osobami souhlasím, a těm ženám nic nevyčítám - navíc většinou mají prostě pracovní pauzu a jedinou možnost jak si během ní nejen zakouřit, ale vyřídit soukromé
záležitosti pomocí telefonu. Byl to jen takový povzdech :D

k druhé části: Možné to je, stalo se třeba, že jsem ještě nezačal mluvit a reagovala "cigaretu nemám" :-)
Ale spíš si většinou myslí, že je to nějaká protikuřácká akce, stránky proti kouření apod. Když zdůrazním, že
je to přesně obráceně, 90% oslovených roztáhne krásný úsměv a pobaví,potěší je to. V tomhle momentu
se často změní chování kuřačky, a je hned příjemnější. Samozřejmě, že ne všechny, kterým se sice naše
idea líbí, mají čas nebo okamžitou chuť na focení.
Tady mě mrzí jedna věc, že hodně těch, které si nejdřív chtějí prohlídnout web, aby věděly, "do čeho jdou",
přes vstřícné, sympatické setkání a zájem, se nakonec neozvou, nebo odmítnou. Dodnes nevím, jestli
je na vině reakce okolí kuřačky (partner, přátelé apod.) anebo se jim prostě něco na našem webu nelíbí.

Jo,a díky za ocenění "statečného fotoreportéra" :D :D , snad jen že svůj podíl pochvaly zaslouží i
antaric, občas brázdící terén se mnou.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod antaric » pondělí 8. 3. 2010 18:32

Je fakt, že snad ani jeden jako bezdomovec nevypadáme :-) Jinak by ty reakce byly samozřejmě jinačí. Ale je jasné, že náš projekt a oslovování je velmi atypické, kuřačky v obavách samozřejmě neví, co čekat. Nejde o žebrání cigarety (naopak spíš nabízíme :-) ), ale že často oslovují na ulici lidi od mobilních operátorů, průzkumů, s letáky či jiní prodavači s teplou vodou. Znáte to sami, vlastní reakce, když vás někdo na ulici osloví, máte tendenci už odmítat, neradi jste obtěžováni. Takže v tomhle nám trochu tihle komplikují práci :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod Billda » středa 10. 3. 2010 15:05

kromě (zvláště mladých) kuřaček, které "klamou tělem", jak jsem psal minule, se mi líbí např. když hezká mladá kuřačka nosí krabičku cigaret v přední kapse svých upnutých jeansů, kde se na první pohled jasně rýsuje - to ji pak ani nemusím vidět kouřit a stačí mně to (bohužel, většinou je nosí v kabelkách a v jejich kapsách se rýsuje jen mobil nebo mp3 přehrávač).

Pak mě dostane, když si krásná mladá kuřačka zapaluje cigaretu a druhou rukou ještě s krabičkou (nejlépe značkových) cigaret si chrání plamen ze zapalovače. Zklamáním je pro mě, když nestačím zjistit, jakou značku kouří.

Velmi závidím antaricovi, že se mu podařilo někdy vidět mladinkou slečnu s batůžkem, kde vedle plyšáčka má v síťce viditelné cigarety. To by mě taky dostalo. Ale v MHD jsem to ještě nikdy neviděl - zřejmě obava, že by jim to někdo z té síťky ukradl.

A nakonec, líbí se mně mladé (hezké) kuřačky (tak cca 16 let), které jdou ve dvojici se svou mámou (třeba po společném nákupu v obchodním centru) a obě jaksi přirozeně kouří. A nebo ještě vzácnější podívaná: jde matka s malým synem, její sestra (ty nekouří - můžou dokonce být nekuřačky) a s nima pubertální dcera a ta si před nima nepokrytě zapálí...
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod muryru » středa 10. 3. 2010 15:28

Billda
Ta "vzácnější" podívaná - Když mi bylo řekněme 6 let, moje starší ségra byla na prahu dospělosti, už kouřila, máma narozdíl od ní nekouřila nikdy. Kolikrát jsme takhle šli společně a ségra jediná kouřila... Takže to by se ti asi líbilo? ;) ;)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod Billda » středa 10. 3. 2010 15:40

muryru: no, tak pokud byla i hezká... :D

Co's jí na to říkal ty? Bral's to jako samozřejmost? Nebo ses ve skrytu těšil, že "až budeš velkej", že si taky zapálíš jako tvá ségra?
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod muryru » středa 10. 3. 2010 15:57

Billda:
Můžeš posoudit, to jsou fotky z jejích cca 17-19 let.(Bohužel kuřácké z té doby, aspoň já nemám).

7513751475157516


No jasně, že jsem se "těšil", i když asi spíš až tak v těch 12 letech...
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod honza » středa 10. 3. 2010 16:12

Hmm pěkná a tak se rovnou zeptám at nechodím kolem horké kaše má LG smoking :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod nob321ody » středa 10. 3. 2010 16:37

honza, jestli nemá taky LG telefon :D :D :D
ale fakt pěkná
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod Tato » pátek 12. 3. 2010 7:09

Billda : Také se mi líbí, když si třeba před nákupním centrem zapálí matka s pubertální dcerou, ale přitahuje mne spíše ta matka. Pokud jde o matku nekuřačku a dceru, která kouří, plně smekám před matkou. Je vidět, že svou dceru chápe jako plnohotnou a svéprávnou bytost.

Včera předemno ve frontě na pokladnu čekaly tři ženy : načančaná asi pětatřicetiletá blondýnka v minisukni a vysokých kozačkách, mlaďounká středoškolačka a asi šedesetiletá silně kurpulentní paní. Z jejich povídání vyplynulo, že se jedná o matku, dceru a babičku. Po té co opustily nákupní centrum všechny tři si zapálily a kouřily. Není to krásný příklad mezigeneračního kuřáckého souznění ?
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod antaric » neděle 14. 3. 2010 14:17

Billda: Vypadá to, že jsi můj člověk - stejných věcí si všímám a dělají mi stejně radost! :-) Pokud jde o krabičku cigaret zasunutou za síťovinkou baťůžku, viděl jsem to víckrát (ale pravda tak běžný jev to není). Na jednu holku si ovšem pamatuju, jezdívala v MHD podobnou trasu, když jsem jezdil ke klientovi, viděl jsem ji několikrát a vždy cigarety měla tak umístěné. Vystupovala o stanici dřív, ale nikdy jsem ji nestačil vidět si hned zapalovat. (Bohužel jsem za klientem vždy spěchal, nebyla možnost vystoupit za ní).

Tuhle nedávno jsem jel busem zase jinam, jedu celou dobu a pak si všimnu, že skoro sedím na krabičce cigaret. Viceroyky, ještě nerozbalený. Hned mě napadlo, že patří nějaký mlaďonký kuřačce, která je nešťastná, že ten den nemá co kouřit. Nechat či vzít? Autobus poloprázdný a krabka tam byla od mého nástupu (skoro z konečné).
Nakonec jsem je vzal - která kuřačka se o ně hlásí, může dorazit na náš sraz v dubnu :-) Rád je některé dám, věnuju.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Co vás u kuřaček nejvíc dostane?

Příspěvekod David77 » neděle 14. 3. 2010 18:39

Mě se osobně líbí velmi silné kuřačky, které si zapalují jednu cigaretu od druhé a to nejen v hospodě, ale i třeba v parku. Dobré je když je tam takových kuřaček prostě více. V takových situacích prostě musím kouřit. To se bez cigarety vydržet nedá.
Jednou jsem zažil kuřačku, která zapalovala jednu od druhé a za 30 minut vykouřila cca. 8 cigaret. To bylo něco pěkného vedle ní sedět na lavičce. Pak dokouřila a odešla na autobus.

Jinak je samozřejmně je něco pěkného vidět kouřící mladé holky ve věku 13 let a více. Přímo super je když končí vyučování na SOU obchodní v Belgické ulici v Praze 2 zhruba kolem 14 hod. To se z budovy vynoří 95% holek a z toho 99,99 % jsou kuřačky, které si okamžitě nebo ještě v průchodu budovy zapalují. Poměrně často tam procházím a musím se pravidelně na tu podívánou podívat. Je to něco tak pěkného. Holky která tam nekouří, jen jak nit v kupce sena. Myslím, že by každá mladá holka měla prostě kouřit, neboť je to moc pěkné a sexy. Navíc řada z nich jsou silné kuřačky, které vykuřují o přestávce jednu od druhé.
Zatím nemám odvahu vzít foto, kameru a jít to natočit. Pokud by se to podařilo, bylo by to určitě něco tak úžasného.

Jinak se mě samozřejmně líbí matky, které jsou po ulici s dcerou a to buď obě nebo dcera kouří. Případně když si dcera zapaluje přímo před matkou nebo jí matka připálí.
Také se mě líbí kuřačky, které mohou doma kouřit úplně všude a je tedy normální si třeba zapálit nejen v pokoji, ložnici, ale třeba v koupelně ve vaně plné pěny či třeba při sexu. To je také moc pěkné.

Pak se mě moc líbí kuřačky, které porušují díky své závislosti zákazy kouření, Třeba nevydrží a musí si zapálit z okna vlaku nebo kouří na zastávkách nebo při jízdě autem. To je také moc krásné.

Určitě se ještě něco najde. Takovou perličku. Jednou jsem viděl kouřit krátce chlapa a ženu středního věku přímo na peroně metra stanici Muzeum na trase C. Ještě že je tam nikdo z pracovníků metra, revizorů nebo strážníků neviděl.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Další

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron