Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

SILNÉ KUŘACKY-info o nich (40 denně)

Příspěvekod David77 » neděle 30. 5. 2010 19:23

Pojďte debatovat o silných kuřačkách tj. takových které vykouří 30 cigaret a více.
Znáte nějakou?
Co všechno obětuje kvůli kouření: (př: kouří doma úplně všude, musí při jízdě ve vlaku kouřit z okna atd)
Vydrží třeba kuřačka 40 denně kouřit po celý život tolik cigaret nebo je pravděpodobné, že to omezí? Nebo plně třeba přestane kouřit? Jak a púroč se takové kuřačky propracují k takové spotřebě cigaret?

Pokud někoho takového znáte, tak piště. Co a jak dle výše uvedených otázek.

Na úvod třeba mě tady zaujaly tyto kuřačky: (z našich stránek)

1) kuřačka Jana - 25.6.2007

viewtopic.php?f=7&t=84 (kouří 40 denně)

2) Jana - bruneta 10.6.2009 (kouří 40-50 denně) při pařbě 60 cigaret denně.
SNAD NEJSILNĚJŠÍ KUŘAČKA

viewtopic.php?f=7&t=1237

3) Ivana - 31.10.2007
Kuřačka 1 - Ivana
Dívka Ivana je velmi náruživá kuřačka, na těchto stránkách asi rekordmanka v rychlosti, za jakou dobu vykouří cigaretu. Protože kouří velmi rychle, vypěstovala si závislost asi na 40 cigaretách za den.

viewtopic.php?f=7&t=352

Kouří 40 denně a NEJRYCHLEJI vykouří cigarety. Super kuřačka.


Těším se na příspěvky.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: SILNÉ KUŘACKY-info o nich (40 denně)

Příspěvekod Katmar » středa 2. 6. 2010 21:03

Odpověď na některé otázky bych také rád znal.

Jak se k takové spotřebě dívka dopracuje mě fakt zajímá. Co dělá, když je zrovna někde, kde nesmí kouřit taky...

Mě ty řeči o závislo příjdou divné - manželka třeba kouří cca 10 denně. Kouří tak už přes 15 let (někdy víc někdy míň.) A pak prostě třeba 2-3 dny nekouří a vůbec jí to nevadí. Teď třeba o víkendu nekouřila vůbec... Takže ty řeči o "závislosti" jsou podle mě dost přehnané.
Lidi kouří, prostě proto, že jim to chutná a přináší příjemné pocity. Ne že by "museli" - prostě to patří k jejich životu.
Někdy si dá manželka ráno 2 hned u s nídaně a další 2 cestou do práce a pokračuje takhle až do večera a vykouří třeba 20, a někdy si dá první až ve 12 hodin a za celé odpoledne třeba taky dvě - říká, že prostě nemá chuť.

Takže - co vlastně způsobuje, že má někdo chuť na 40 nebo 60 denně? Kdo to ví? :-)
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: SILNÉ KUŘACKY-info o nich (40 denně)

Příspěvekod muryru » středa 2. 6. 2010 21:36

Ke kuřačkám z našich stránek:
Mě přijdou zajímavé ty odpovědi na otázku, kolik fotografovaná kuřačka kouří cigaret.
Bral bych to trochu s nadhledem.
Viděl jsem kouřit jak o život Pavlu, na našem srazu, ale stejně mám pochybnosti, jestli
takto "jede" každý den, a i v jejím zájmu doufám že ne...:-)
Jana, brunetka z 10.6.2009, na kterou odkazuje Ppss - ano, napsala mi do dotazníku,
že kouří 40-50 cigaret, dokáže i 60. Ano, věřím tomu, že takovou porci zvládne.
Třeba když se účastní nějaké pořádné akce, pařby apod. Ale určitě nekouří 50 cigaret každý
den. Tomu nějak nevěřím.
Ivana - tam je pravda, že ona opravdu vykouřila cigaretu neuvěřitelně rychle a labužnicky,
tu bych na velmi silnou kuřačku docela viděl.

Podle mě ty holky, co uvedou nějaký nadstardardní počet, tak to myslí tak, kolik
i dokážou vykouřit. Některé třeba uvedou průměr, těch 15 nebo 20, ale když jdou na
večírek (občas), tak "padne i druhá krabička" . Hlavně ale říkají, že těžko udat
nějaké přesné číslo, že je to každý den jinak (o tom ostatně píše i Katmar), a to je
nejblíže pravdě.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: SILNÉ KUŘACKY-info o nich (40 denně)

Příspěvekod muryru » středa 2. 6. 2010 21:51

Jinak Ppss se ptá, jestli znám (nějak blíž) nějaké skutečně silné kuřačky.
Asi souhlas, že se bavíme jen u kuřačkách, které jsou přitažlivé jako ženy. Jinak bych mohl
jmenovat kralupskou postavičku s přezdívkou "Bába Smrt" , starší rachitickou paní pomalu se blížící
vizáži Valerie Kaplanové, kterou neuvěřitelně často potkávám všemožně, a to občas i v Praze,
a vždy má v ruce nebo ústech cigaretu - musí udělat nejmíň 60 denně :-) Nicméně to je
extrémně nepřitažlivá osoba, znát ji blíž, asi by mi dokázala přitažlivost kuřaček navždy znechutit :-))))

Z přitažlivých kuřaček mě napadá jedna stále ještě mladá žena, označme ji J., pomalu jí táhne
čtyřicítka. Pamatuji si, že už před lety, když jí bylo tak 25, jsem jí vídal s cigaretou fakt
všude - dělal jsem tehdy jistou brigádu a chodil k ní do baráku, tak vždy šla otevřít s cigaretou
v ruce, doma chodila pořád s cigaretou, před malým děckem, i před svou nekouřící matkou,
kočárek vozila s cigaretou, ve vlaku chodila kouřit,když měl vlak čekání ve stanici,
když jsem jí měl možnost zažít na nějaké akci, tak fakt za 4 hodiny vykouřila krabičku,
když jsem jí zastavil a svezl autem, první co bylo jestli může kouřit atd...prostě Ppss, byl by jsi
z ní nadšenej tenkrát :-) Dneska už to není co bejvalo, bývala hezčí, ale kouří silně pořád.

Potom taky moje dlouholetá kamarádka A. (dneska už se ale téměř nevídáme), které bude za pár
měsíců třicet let. (a vypadá asi nejlíp, za dobu co ji znám). Ta se od svých snad jedenácti
let vypracovala postupem času v neuvěřitelnou kuřačku, a ani to tak dlouho netrvalo.
Pro ní byly snad už v osmnácti dvě krabičky za den (ne denně, to je rozdíl) hračkou.
O ní bych mohl psát hodně,ale až někdy příště.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: SILNÉ KUŘACKY-info o nich (40 denně)

Příspěvekod Tato » pondělí 7. 6. 2010 12:51

Pokud se týká velmi silných kuřaček, chtěl bych uvést naši hospodskou. Je to blondýnka kolem čtyřicítky, pohledná ženská a neustále ji v popelníku hoří cigareta. Típne a tak do pěti minut si zapálí. Musí jich zvládnout minimálně čtyřicet denně.

V minulém týdnu jsem byl v jedné menší firmě a v kanceláři ekonomky bylo hodně zakouřeno. Paní okolo padesátky, silnější postavy, nalíčená a s dlouhými nalakovanými nehty, kouřila jednu od druhé. Když pak přišla řeč na kouření, řekla mi, že kouří tak těch čtyřicet denně a že vypije minimálně osm kafí. Byl prý pokus, udělat z firmynekuřácké pracoviště, ale ona pohrozila, že odejde, protože bez cigarety prostě nemůže fungovat. A tak si dál dopřává své vášně a kolegové a kolegyně chodí k ní kouřit.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: SILNÉ KUŘACKY-info o nich (40 denně)

Příspěvekod Anna20 » středa 25. 9. 2019 16:57

Já kouřím opravdu hodně
Naposledy upravil Anna20 dne pondělí 7. 10. 2019 15:13, celkově upraveno 1
Anna20
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 5. 2019
Kouření: pravidelně
Počet denně: 60
Značky: L&M Davidoff Lucky Strike

Re: SILNÉ KUŘACKY-info o nich (40 denně)

Příspěvekod trexton » pátek 27. 9. 2019 21:55

to Anna20, můžu se optat kolik let je přítelkyni a od kolika let kouří? Vypadá to že máš opravdu poctivou kuřačku. Díky.
trexton
VIP uživatel
 
Příspěvky: 47
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 8. 11. 2007
Bydliště: Praha

Re: SILNÉ KUŘACKY-info o nich (40 denně)

Příspěvekod antaric » sobota 28. 9. 2019 21:44

Anna20: Četl jsem mnohé tvé příspěvky od začátku (a skutečně jsem je nemazal, ani nikdo z kolegů adminů - jak se mě na to někdo ptal). Styl psaní a určitá bezvýhradnost by sice spouštěla nadšení, že "taková super kuřačka". Nicméně ve mně, který je už na leccos zvyklý, spíš probouzí podezření. Které se teda podtrhlo tím, že nejdříve píšeš jako žena a pak jako muž, plus v první várce nějaké věci a v druhé várce zas jiné věci :-) Jako je sice fajn číst hezké věci, ale dávám přednost autentickým a pravdivým :-) Ale nějak nemám touhu do toho zasahovat.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků