Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

PORAĎTE-jak to vyřešit

Příspěvekod lenka20 » neděle 8. 8. 2010 19:31

Ahoj, náhodou jsem objevila vaše stránky a velice mě zaujal váš obsah.
Jmenuji se Lenka a je mi 26.let. Dříve jsem byla zapřísahlá kuřačka a mé okolí mě takto i bralo. Asi tak před rokem jsem s kamarádkami zašla třeba na kafe a tam si zapálila příležitostně cigaretu. Prostě u kafe jsem si dala a musím říct, že mě to moc chutnalo. První nestála za nic, ale pak už to bylo lepší. Kamarádky mě cigaretu nabídli, všechny totiž kouřili.
Následně jsem si i začala kupovat svou krabičku Vinceroy-červené, protože jsem si chtěla zakouřit třeba v parku na lavičce při procházce apod. Od té doby kouřím denně tak nějak 3-4 denně, ale POŘÁD je TO TAJNĚ!!!

Netroufnu si to říct rodičům, jelikož kouření nesnáší a nikdo v rodině ani v nejbližším okolí nekouří a rodiče jsou zapřísáhlí nekuřáci. Pokud by to zjistili nebo bych jim to řekla, tak to mám pořád na talíři a o to já nestojím. Navíc mám i lehké astma a to nejde do sebe. Beru na to sprej, ale nemám žádné problémy, ani když kouřím.
Podobně je to v zaměstnání, tam mě znají jako nekuřačku. Jednou jsem kouřila tajně v parku a někdo mě viděl a divil se, že kouřím.
Když jdu domů a zrovna jsem předtím kouřila, tak si musím vzít žvýkačku.

Zatím bydlím s rodiči v rodinném domě, ale výhledově bych se měla stěhovat do bytu. Chci se konečně osamostnatit, tak by to v tomto případě bylo lepší, neboť si budu moci zakouřit třeba i v bytě.

Nevím však jak to mám říci mému okolí (rodiče, v práci), že prostě kouřím. Vím, že mi není 12.let, abych se musela bát, ale určité obavy mám, neboť rodiče budou strašně naštváni a budou myslet že jsem se zbláznila. Podobně to bude v práci. Mám také přítele nekuřáka, tak nevím jaká bude z jeho strany tolerance.

Já kouřit však chci. Určitě nechci a i nebudu nějaká silná kuřačka, která kouří 20-30 denně, ale prostě na pohodu či na posezení v parku nebo doma u televize si chci prostě zapálit. (denně 5-9 cigaret) Na tom nevidím nic špatného. Jsem dospělá a můžu si dělat v mezích zákona co chci.
Jen se bojím na reakci okolí ze všech stran.

Kamarádky mají výhodu, že kouří od 16,17.let a alespoň někdo z jejich rodičů kouří, takže mají lepší situaci.
Kvůli reakci mého okolí nechci NEKOUŘIT, ale zase nechci kouřit tajně a skovávat se.

Děkuji všem za radu.

Lenka
lenka20
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 8. 8. 2010

Re: PORAĎTE-jak to vyřešit

Příspěvekod Dara » neděle 8. 8. 2010 20:24

Ahoj milá Lenka
Úplne chápem Tvoje pocity,a viem,že je to ťažké. Ale ako si sama napísala,si dospelá,a nerobíš nič zlé.
Ja by som sa na Tvojom mieste neskrývala, a kľudne si zapálila napríklad aj na terase doma, alebo pri prechádzke s priateľom. Ved na tom nič zlé nieje....musíš byť sebaistá,a prirodzená,aby Ta skrátka brali aj s tým,že si rada zapáliš. A keby priateľovi vadila chuť Tvojich cigariet pri bozkávaní,dá sa to riešiť inou značkou. Držím palce aby Ta okolie pochopilo :-)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: PORAĎTE-jak to vyřešit

Příspěvekod Billda » neděle 8. 8. 2010 21:25

Ahoj Lenko, musím říct, že máš mé naprosté sympatie a obdivuju Tvou otevřenost, s jakou se tady svěřuješ se svým dilematem. Nebudu hned ze sebe chrlit spousty rad a návodů.
Snad jen pro začátek jediná poznámka: Hrozně príma je, že máš kamarádky-kuřačky, které jsi v předchozí době neodvrhla, i když jsi byla - jak píšeš - zapřísáhlá ("militantní?") nekuřačka. Myslím, že to asi budou pěkné pohodářky - přesto, že o tvém nekouření moc dobře věděly - přesto ti u kafíčka cigaretu nabídly :D a tys to zkusila (možná napoprvé k jejich obveselení... :) ) Předpokládám, že při každém dalším setkání s nimi ji už s nimi zapálíš - takže máš teď v kouření vlastně účinné spojenkyně! A není teda pravda, že to o Tobě ve Tvém okolí NIKDO neví! Těch kamarádek bych se teda velmi držel - co tak udělat s nimi někdy nenásilně "kávový scuk" u Tebe doma někde na zahrádce a při něm se "nenásilně" před rodiči od kamarádek nechat jakože "svést z hecu k zapálení cigarety"...

Myslím si, že by bylo nejlepší dávkovat Tvé "jakože příležitostné" kouření Tvým nejbližším po kapkách. O to víc si ale cigaretu užívej třeba cestou z práce či na procházce... A protože jsi si už jistě mnohé z těchto stránek přečetla, víš, že především nám mužům připadají mnohé ženy s cigaretou sexy, a tedy není vyloučené, že na cigaretu ve svých ústech "svedeš" i svého partnera - jako se o tom píše někde na těchto stránkách - věřím, že to tady někdo dohledá - nebo to zkusím sám...

Jak jsi narazila na tyto stránky? Někdo ti je doporučil nebo ses sem jen proklikala? Byl bych rád - a věřím, že bych nebyl sám - kdybyses nám někdy víc rozepsala o tom, jestli sis zapálila skutečně z hecu nebo jsi to chtěla skutečně vyzkoušet, jaké to bylo v začátcích kouření, jestli jsi experimentovala se značkami cigaret... NA závěr máš u mě velké plus, protože jsi napsala, že kouříš červené (tedy tvrdé) viceroyky - na začátečnici dost neobvyklé - které mají korkový - oranžový filtr, takže buď jistá, že vidět Tě v tom parku s takovouto cigaretou v ústech, určitě bych se ohlédl :D :D :D .
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: PORAĎTE-jak to vyřešit

Příspěvekod Billda » neděle 8. 8. 2010 21:37

Lucko, tak jsem to na našich stránkách našel. Zkus kouknout na diskuzi tadyhle:

http://www.forum.kuracky.cz/viewtopic.p ... 3ec85febbc

Zvlášť ti tam doporučuju přečíst příspěvky uživatele pod přezdívkou "rray30" a "outofthebody". Hodně inspirace!!!
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: PORAĎTE-jak to vyřešit

Příspěvekod fantomas » sobota 28. 8. 2010 23:08

Pokud Ti kouření chutná a chceš kouřit,tak v tajnosti to mužeš držet při malém počtu cigaret za den,dejme tomu 5ks.Píšeš,že moc kouřit nechceš,takže by to neměl být problém,ale počítej s tím,že i při tomto lehkém kouření se budeš dostávat do situací,že budeš omezovat sama sebe a nebudeš si moci zakouřit,kdy budeš chtít.
V případě,že třeba časem začneš kouřit více,už to v tajnosti stěží udržíš,ale v tomto bodě už stejně asi nebudeš řešit,kdo Tě kde viděl nebo ne.
Takže moje rada zní.1Pokud chceš opravdu kouřit,tak nemá cenu se schovávat,je to jen otázka času,kdy stejně budeš odhalena.
2.Kouření svátečně několik cigaret za měsíc se dá tajit úspěšně mnoho let,nebo třeba i celý život,ale otázka zní,jestli takovéto kouření má vůbec smysl,a jestli není lepší být rovnou nekuřák
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Re: PORAĎTE-jak to vyřešit

Příspěvekod Tato » pondělí 30. 8. 2010 10:21

Ahoj Lenko, plně se dokáži vžít do Tvé situace. Pocházím z nekuřácké rodiny, rodiče jsou militantní nekuřáci a dodnes ačkoliv jsem muž středního věku, bych si netroufl před nimi zapálit. Jinak kouřím dle libosti, rozhodně nechci, aby mne okolí považovalo za nekuřáka. Takže pokud Ti mohu poradit, před rodiči nekuř, ale pokud Ti budou říkat, že je z Tebe cítit kouř, odpověz, že je cigaretovým kouřem neobtěžuješ a jinak je to Tvá věc. Ostatnímu okolí klidně dej poznat, že kouříš. Nekuřácké poznámky nekompromisně utni. A hlavně, pokud navážeš vztah s nekuřákem, dej mu od počátku najevo, že kouříš, nechceš být omezována, jen že jsi ochotná se s ním dohodnout na určitých pravidlech.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron