Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

Kouření v bytě - jak je to u vás

Příspěvekod David77 » úterý 26. 10. 2010 19:33

Chci se zeptat a současně rozvinout diskuzi na téma - Kouření cigaret ve svém bytě, domě.

Kouříte ve svém bytě nebo chodíte kouřit ven?
V jakým místnostech si zakouříte a kde zásadně nekouříte?
Jak řešíte kouř z cigaret ve svém bytě? (musíte hodně větrat, neřeším to apod)
Kouří někdo třeba v ložnici přes spánkem nebo třeba v koupelně při koupeli nebo dokonce v celém bytě?

Vyplatí se koupit pokud někdo hodně kouří pro čerstvý vzduch v bytě čističku vzduchu, aby třeba v zimě se nemuselo tolik větrat?

Zapálíte si cigaretu i v autě?
Případně porušujete zákazy a kouříte ve výtahu či na krytém nástupišti? Jaké jsou reakce okolí?

Díky za odpovědi.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Kouření v bytě - jak je to u vás

Příspěvekod David77 » úterý 26. 10. 2010 19:41

Mě se osobně moc líbí ženy, dívky kuřačky, které kouří nejen na ulici, ale zapálí si běžně doma u televize či dokonce kouří při čtení v posteli nebo při vaření. Prostě se neomezují a kouří kdekoliv. Jsou to pravděpodobně dost silné kuřačky, neboť příležitostné či slabé kuřačky zpravidla tak nečiní, ale najdou se vyjímky. Třeba někde jsem četl, že je kuřačka, která přes den nekouří a zapálí si pro pohodu večer každý den 2-3 cigarety u televize. Kouří pro pohodu a to právě sledopvání televize může být.

Pokud řídím auto, tak občas zahlédnu i kuřačku v autě jak řídí a má současně zapálenou cigaretu. Tedy kuřačky-řidičky jsou určitě také milé stvoření. Pokud bych byl vedle ní spolujezdec, tak by jí skoro pořád připaloval cigaretu. Řidičky-kuřačky jsou nejvíce sexy. Jak se vám takové dívky líbí?
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Kouření v bytě - jak je to u vás

Příspěvekod Katmar » středa 27. 10. 2010 16:43

Tak pro mě je samozřejmě také ideální pokud kuřačka kouří VŠEUDE. A jsou místa, kde je to obzvláště sexy. Manželka doma kouří prakticky všude - v obýváku v kuchyni, v ložnici. V koupelně tedy kouří málokdy, zejména z nedostatku času. Nejčastěji v kuchyni a v obýváku. V ložnici docela často pokud má chuť. Ven kouřit nechodí. Nemáme doma skoro žádné záclony a rádi hodně větráme a to i v zimě. Každé ráno vyvětráme celý dům, takže pokud k nám příjdete přes den dříve než si žena večer zapálí tak skoro nepoznáte, že jste v kuřácké domácnosti. Samozřejmě pokud doma pořádáme nějakou párty, tak je to tam druhý den dost hustý a větrá se skoro celý den. Jinak máme 3 děti, z toho 2 skoro dospělé. Syn také kouří a kouří i v dětském pokoji. My jim do pokoje moc nelezeme, takže ani žena tam nekouří - spíš proto, že tam není, než že by se nějak omezovala. Pokud spolu jedeme autem, tak si zapálí prakticky pokaždé. Jinak a to je zajímavé prakticky nekouří "venku" není to typ, který vyjde ven a zapálí si. Na kouření má ráda spíše klid. Sedne si do auta a zapálí si, sedne si v restauraci, dá si vínko a zapálí si, večer uvaří večeři a po večeři si zapálí. Nemá potřebu si "nutně" zapálit. Vydží klidně půlden bez cíga, aniž by ji to nějak trápilo. A to kouří skoro 20 let tvrdý Máčka, kolem 10 -15 denně. Nikdy jsem ji neviděl, že by si někdy "musela" zapálit. Jsou dny, kdy si nezapálí vůbec. To si vždycky řikám, ježiš marja snad ji to nepřestalo chutnat :-) ? Myslím, že kouří jenom proto, že jí to chutná, než proto, že by "musela". Taky v těhotenství ze dne na den přestala a víc než rok nekouřila aniž by jí to vadilo. Podle mě je závislost blbost. Pokud by něco takového existovalo, tak by jí to muselo přece vadit, nebo aspoň trochu.
Naposledy upravil Katmar dne čtvrtek 28. 10. 2010 15:36, celkově upraveno 1
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Kouření v bytě - jak je to u vás

Příspěvekod Billda » čtvrtek 28. 10. 2010 12:18

Katmare, dík za hezký příspěvek. Z toho, co píšeš, dýchá taková rodinná pohoda, tolerance a tak by se mi to také líbilo. I to synovo "dospělé kouření" v "dětském pokoji" ( :D to zní pěkně)... (mimochodem, kde on přišel ke kouření?).
Podle mě by vypadal ideál soužití s kuřačkou asi tak jak píšeš. I typově by mi vyhovovala taková, která nemá potřebu si "nutně" zapálit, ale kouří jenom proto, že jí to chutná, jak jsi napsal o své ženě. Ale z pohledu pozorovatele dívek/žen kuřaček umím ocenit i právě takové typy, které si "musí" zapálit, protože takové - zvláště když si zapálí po "kratší abstinenci" - své první doušky kouře inhalují tak intenzivně a procítěně, až je to pro mě sexy na pohled.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Kouření v bytě - jak je to u vás

Příspěvekod Katmar » pátek 29. 10. 2010 18:35

Mě by se také libilo, pokud by manželka kouřila i při dalších příležitostech jako při vaření, líčení, nebo přímo při práci na recepci. To by byl krásný pohled! Bohužel v těchto situacích kouří jenom velmi výjimečně. Co se týká kouření přes zákaz, tak to málo kdy - občas si třeba zapálí při odchodu z firmy už na chodbě a kouří potom cestou i ve výtahu. Taky si třeba zapálila v lůžkovém vagonu cestou do Hummeného. Cesta trvala 10 hodin a legální možnost dráhy neposkytují. Mimochodem ve vlaku nebyl ani jídelní vagon a všichi byli 10 hodin bez možnosti se najíst nebo napít. Fakt kvalitní služby!
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Kouření v bytě - jak je to u vás

Příspěvekod SESA » sobota 30. 10. 2010 21:52

Kouřím v bytě. Jaksi na mě nezbyl balkon.. :) -ale obávám se, že i kdyby byl, tak stejně jako "kuřárna" zůstane nevyužit.. Mám rád své pohodlí. Ono lézt ven třeba v zimě :ugeek: , to myslím ne.. Stačí mi pohled na balkony ranní cestou do práce - zmrzlí chudáci hledící do nikam s rychlými doušky, prostě cigaretka "na tri tahy" :lol:
Kouřím pouze v kuchyni. Větrám i v zimě, prakticky nechávám "ventilačku" celý rok. Ale i tak mi učitelky píší, že jsou děti cítit kouřem.. A to nehulím v jejich přítomnosti. Zvažuji proto nákup elektronické cigarety - na domácí použití.
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Kouření v bytě - jak je to u vás

Příspěvekod bobo » čtvrtek 11. 11. 2010 15:28

...a přesto učitelky píší, že děti jsou cítit kouřem.
Ty sice kouříš v jejich nepřítomnosti, ale třeba i oni kouří v nepřítomnosti Tvé. :D
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Re: Kouření v bytě - jak je to u vás

Příspěvekod Dara » čtvrtek 11. 11. 2010 22:19

Tak my sa snažíme v dome nefajčiť.... dosť nám vadí,ked z nábytku,záclon a interiéru ako takého cítiť cigaretový dym. Samozrejme sem tam to porušíme,najmä ked je hrozná zima a nechce sa nám ísť na balkón či verandu. Našťastie obývačku máme pomerne veľkú,takže sa to tam "stratí"....a alibisticky si hovorím že sú to predsa len slimky :lol: V každom prípade,dávam si veľký pozor na to aby nebolo citiť že sa vnútri fajčilo.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Kouření v bytě - jak je to u vás

Příspěvekod Anna20 » sobota 2. 11. 2019 16:47

Já kouřím v bytě bez omezení kouřím v obýváku, kuchyni, koupelně ve svém pokoji kouřím i v postely omezovat se doma nemusím protože sestra s mamkou také kouří v celém bytě kouř nám v bytě nevadí kouříme hodně já a sestra zvládneme za den každá vykouřit 60 cigaret mamka 40 denně já kouřím uplně všude venku v práci v autě také ráda kouřím
Anna20
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 5. 2019
Kouření: pravidelně
Počet denně: 60
Značky: L&M Davidoff Lucky Strike

Re: Kouření v bytě - jak je to u vás

Příspěvekod Sisian » čtvrtek 14. 11. 2019 14:15

Já i dcera kouříme normálně v bytě. A když se zdá že už máme doma modro tak holt se vyvětrá. Pohoda...
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník