Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

co je tohle za forum a stranka???

Příspěvekod fanda.s » neděle 22. 1. 2012 12:37

Prestal jsem kourit cca pred mesicem, jsem pevne rozhodnuty uz si nikdy nezapalit... ale to jen na okraj. Prijde me tady ta vase komunita dost ujeta a divna, fotit si na ulicich zeny divky slecny co kouri cigarety... neprijde vam to? me teda jo... obdivovat zeny kuracky... vzdyt je to humus. psat za kazdym prispevkem zeny s cigaretou jsou sexy. ... humus fuj
fanda.s
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 1. 2012

Re: co je tohle za forum a stranka???

Příspěvekod antaric » neděle 22. 1. 2012 13:11

fanda.s: Váš příspěvek bych mohl smazat a cenzurovat tak, jako to dělají protikuřácké stránky. Neudělám to. Vše je věc názoru. Názor můj i mnoha dalších spousty mužů je, že žena s cigaretou je sexy. Je to názor. Váš názor je, že je to humus. Otázkou, kdo je zabedněný. Taky věc názoru. Svoboda neslouží k potlačování názoru, ale naopak k jeho hlubokému respektu. Já respektuji vás, vy respektujte nás. Nikdo vás nenutí přijímat náš názor. Nikdo nemá právo stanovovat normu, je to humus, co je normální, co je ujetý. Mohl bych taky prohlašovat, že každý chlap, co pije pivo, je humáč a dement. Ale neudělám to.

Na rozdíl od vás se nemusíme schovávat za úzkoprsé pokrytectví.

A kromě toho, že kuracky.cz mají opodstatnění pro svou existenci, ukazuje i bohatá pětiletá historie.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: co je tohle za forum a stranka???

Příspěvekod muryru » neděle 22. 1. 2012 14:49

fanda.s : Naprosto souhlasím s antaricem do písmene. Zajímalo by mě, píšete, že jste před měsícem přestat kouřit - proč jste vůbec začínal, když je to "humus" ? (pevně doufám, že nesdílíte názor, že humus je kouření u žen, zatímco u chlapa to je v pořádku :shock: ). A jestli jste měl tento negativní názor na kuřačky i v dobách, kdy jste kouřil, nebo ať teď, když jste nejspíše militantní odnaučený kuřák.

Jinak pro většinu z nás je skutečnost, že ženy s cigaretou (především ty, které se nám jako ženy líbí i bez cigarety) jsou sexy, tak jasně daná, přirozená a normální, že k tomu není víc co dodat. Každému se líbí něco jiného a nikdo vás nenutil na naše fórum se registrovat. Musíte se asi velmi nudit, když ztrácíte čas i psaním příspěvku na fórum, jehož téma vás nezajímá :-) Pro mě je zas divné, když se někomu nelíbí, když pěkná žena kouří, ale respektuju to.

A že jsme se vydali dál, než je pouhá diskuse a obdivování krásných kuřaček, případně sdílení převzatých materiálů, a že prezentujeme vlastní autorské fotogalerie a videa, potažmo pořádáme soutěž Miss a různá setkání našich příznivců apod., souvisí i s tím, že toto téma má své příznivce, řadě mužů,ale i žen, se líbí spojení ženské krásy s kouřením cigarety, myslím že dokážeme oslovit a spoustu uživatelů se na naše stránky pravidelně vrací, ať jsou to dnes už přátelé, které známe z našich akcí, nebo tací, které sice neznáme osobně,ale pravidelně přispívají nebo hlasují, anebo i ti, kteří sice nic nepíší, ale naše stránky dlouhodobě pravidelně sledují (pište,hlasujte,nestyďte se:-). Všech si vážíme a děláme to vlastně pro ně. Bez odezvy, společného nadšení a sdílení, by nás naše činnost, i když kuřačky se nám nepřestanou nikdy líbit, brzy přestala bavit.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: co je tohle za forum a stranka???

Příspěvekod Billda » neděle 22. 1. 2012 16:21

Vážený fando.s, potěšilo mě, že i odnaučený kuřák se sem zaregistroval a hned přispěl do tohoto fóra - dokonce v nově vytvořeném samostatném diskuzním vláknu. Ještě před tím, než dokonale zanevřete na celé toto téma a fórum, poprosil bych Vás, zda byste nehlasoval pro některou z 10 kuřaček v konečném klání o titul MISS KUŘAČKA 2011. Každý hlas se počítá, každý může posunout k vytouženému cíli jednu z překrásných slečen/žen s cigaretou v ústech či ruce!!! Díky. (Sám lobuji především za slečnu Karin, Annu a Elišku. :D - to abyste znal moje preference)

Hlasovací stránka s podrobným popisem, jak hlasovat, je zde: viewtopic.php?f=1&t=2461&view=viewpoll
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: co je tohle za forum a stranka???

Příspěvekod fanda.s » pondělí 23. 1. 2012 0:00

jasan, kazdemu se libi neco jineho, me bohuzel (mozna bohudik) nikdy kuracky nepritahovaly... Kourit jsem zacal z blbosti asi pred 5ti lety, posledni rok me neustale stvala cena cigaret, stoji to balik a co z toho clovek ma? uvolneni, relaxaci, parada... ale rekl jsem si zkusim prestat a taky ze jo, od vanoc nekourim, vidim, ze v penezence me tolik penez neubyva. Jsem spokojeny, relaxovat a uvolnit se dokazu treba u dobreho caje. Chvilky s cigaretou jsem miloval, ted uz me kour z cigaret smrdi... odmenou za nekoureni me je i hezky po ranu zadny kasel....

jinak tohle forum se me vylozene nelibi, ale kazdy ma svobodny nazor ze jo... Ale co bych vam mozna poradil nebo doporucil, zalozit rubriku prestavame kourit nebo tak neco... kazdy by sem mohl davat postrehy jak se dari prestavat, co komu pomaha atd.... treba ja kouril cca 12-15 cigaret denne, prestal jsem tak, ze jsem si vecer v cca 10hod. zapalil posledni cigaretu a to byla posledni, prvnich asi 5 dnu docela muka, nepouzil jsem zadnou nahrazku nikotinu, nic takoveho... vzdy kdyz jsem mel chut na cigaretu, dal jsem si orbitku a chut presla
fanda.s
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 1. 2012

Re: co je tohle za forum a stranka???

Příspěvekod antaric » pondělí 23. 1. 2012 10:30

fanda.s píše:me bohuzel (mozna bohudik) nikdy kuracky nepritahovaly...

Setkal jsem se s tím, že tohle tvrdila řada mužů - ovšem po zjištění od nás, že něco takového existuje, už jejich vyjádření není tak tvrdé. Že něco opravdu na tom sexy je. Já dávám k dobru i onu známou scénu z 30. let, z filmu Modrý anděl, jak sedí Marlen Dietrichová na barové stoličce a potahuje elegantně ze své špičky... Ještě jsem se nesetkal s nikým, kdo by řekl, že tohle je hnus. Každý na tomhle momentu své tvrzení otupil.

fanda.s píše:Chvilky s cigaretou jsem miloval

Nejen tohle je jeden z mnoha důvodů, proč tolik lidí kouří dál a přestat nechce.

fanda.s píše:Ale co bych vam mozna poradil nebo doporucil, zalozit rubriku prestavame kourit nebo tak neco... kazdy by sem mohl davat postrehy jak se dari prestavat, co komu pomaha atd....

Mám pocit, že jsem někde psal, že i tyhle diskuze tu jsou možné. Pokud jsou brány věcně, bez emocí a bez ataků. Pokud někdo takovou diskuzí založí, je skoro jisté, že taková diskuze tu zůstane. Za celou historii diskuzního fóra nebylo moc případů, kdy jsme museli moderátorsky zasahovat - natolik je zdejší prostředí kultivované (pokud nejde o hrubé porušení pravidel, např. spam, nedohodnuté reklamní odkazy apod.). Na rozdíl od všech protikuřáckých stránek, které jsou cenzurované, u nás sázíme na široký záběr témat, i možných názorů a společenských aspektů. Nejsme jako oni. Pokud je vedena diskuze na úrovni.
Nikoho nepřesvědčujeme, že má začít kouřit nebo nemá přestávat. Pokud si někdo přeje přestat, popřejeme mu hodně štěstí, ať se mu to povede. Říkáme to i osloveným kuřačkám venku. To je naše lidská devíza, lidská stránka a přidaná hodnota projektu. Nejsme egoističtí jako protikuřácké aktivity a projekty, kteří si myslí, že to, co si myslí oni, musí být naverbováno a vnuceno jako jediné možné správné vidění pravdy.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: co je tohle za forum a stranka???

Příspěvekod Tato » pondělí 23. 1. 2012 21:22

Trochu mi Fando uniká důvod Toho, proč jsi se zaregistroval na tytzo stránky, když kouření a kuřačky nesnášíš. Existuje přeci plno diskuzních fór, kde můžeš brojit proti kouření a jhistě sklidíš plno obdivu za to, že jsi přestal. Ale jen se prostě smiř s tím, že existují lidé, kterým kouření působí radost a kterým kuřačky připadají sexy. Pokud se Ti stránky nelíbí a připadají Ti ujeté, není nic snažšího než je ignorovat. Jedno však musíš uznat. Diskuze je zde kultivovanáa občas má i intektuální nádech, což nenbývá na netu pravidlem.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: co je tohle za forum a stranka???

Příspěvekod milovník kuřaček » úterý 24. 1. 2012 10:25

Fando:nevím,nevím jestli my všichni jsme ujetý a divný-podívej kolik nás tu je...nebo jestli je chyba někde jinde...Souhlasím se vším s výše popsaným a nejen proto jsem MILOVNÍK KUŘAČEK! ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník