Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

Zážitek

Příspěvekod fantomas » středa 8. 8. 2007 19:36

Včera se mě stal pěkný zážitek v souvislosti s kouřením,tak bych se o něho rád podělil.
Náhodou jsem potkal ve městě ženu,se kterou jsem kdysi chodil,tak jsme se domluvili,že pujdeme večer někam posedět na chvíli na panáčka.Šli jsme do jednoho baru,sedli si ,objednali pití a já si zapálil.Moje kamarádka na mě slastně koukala a já ji povídám:,,Ty už nekouříš?Hmm,no,ted moc né no",dostalo se mě odpovědi.Tak jsme si povídali o životě,co je nového a asi po 40minutách jsem si zase zapálil.Kamarádka zmlkla,chvíli na mě koukala a zašmátrala v kabelce a vylovila strašný to přístroj-elektronickou cigaretu,čili vaporizér,nebo jak se to jmenuje.
Bylo na ni vidět,jak je celá v rozpacích,ale nakonec to nějak nastartovala a nenápadně skoro pod stolem si potáhla.Když jsem to viděl,tak jsem se začal trošku smát a povídám:,,Co to je?To je nějaká dětská hračka,nebo se to používá na bublifuk".Nejdříve mě sprdla,že si s ní dělam srandu,ale nakonec mě řekla,že ji to koupil přítel nekuřák k narozkám,aby přestala kouřit,ale že prý to není nic moc,nikotin tam sice je,ale nic víc,a na veřejnosti se to stydí používat.Zeptal jsem se ji,jestli chce sama přestat,nebo jen proto,že ji nutí přítel.Odpověděla,že nechce,ale přítel ji nutí a dokonce ji dal nějaké ultimátum.řekl jsem ji něco ve smyslu,že má asi špatného přítele a tím tato debata skončila.
Probírali jsme život a časy,kdy jsme byli spolu a kde byla chyba atd,když mě kamarádka už trošku ovíněná poprosila,jestli bych ji jednu cigaretu nedal.Samozřejmě jsem ji hned jednu z mých LM nabídl a hned ji taky připálil.Měl jsem pocit,že už se celá třese a nemůže se dočkat,až si práskne,i ruka se ji trošku třásla.Pořádně potáhla,zhluboka vdechla,potom jěště asi dvakrát hned po sobě,vyfoukla spokojeně kouř někam nad moji hlavu a prohlásila:,,Tak tohle jsem fakt potřebovala,není nad pořádnou cigaretku a kouř v plicích tomu se nic nevyrovná,to je požitek,budu si muset koupit krabku".Nezbývalo mě nic,než souhlasit a těšit se z jejího kouření.Bylo na ni vidět,jak po cigaretě úplně lační a vychutnává si labužnicky každý zlomek modrého kouře,asi už pár dnů nekouřila-nádhera.Když dokouřila,šla k baru a za chvíli si nesla krabičku marlborek,hned jak si sedla ke stolu,vytáhla cigaretu a vložila do pusy.Už jsem byl připravený se zapalovačem a hned jsem ji zapálil a sobě hned taky,abych se s toho pohledu na ni nezbláznil.Když vykouřila několik cigaret,tak prohlásila,že ten elektronický krám hodí asi někde z okna.Tak jsem ji řekl,že až se s ní přítel rozejde,tak,že bych měl zájem já,obnovit staré vztahy.
Co vám budu povídat,byl to nádherný večer hezkého povídání s krásnou a milou,doufám,ted už zase plnohodnotnou kuřačkou.
Jen doufám,že ji dá přítel brzy kopačky a bude volná,hahaha
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod antaric » středa 8. 8. 2007 20:06

Tak to je nádhernej, krásnej zážitek, to Ti moc přeju! Nejlepší na tom asi bylo to lámání v samé - jak ji cigarety strašně chutnají a přitom si je musela odepírat, nahrazovat tou hračkou, jen aby vyhověla příteli, evidentně nerada. A jak si zapálila, jak tím v podstatě ožila, byla zas ve svém, vychutnávání, slasti, vášni - který by v tý chvíli nevyměnila ani za nic...

Ultimáta ve vztazích - nedělá to dobře, obecně, ať už je to míněno jakkoli. Jsou samozřejmě věci, ve kterých nelze meze překračovat, ale zrovna kouření je věc, ve které, když je problémem mezi dvěma, se spíš schovaná manipulace jednoho s druhým. Je to i málo o lásce a o tom, kdy jeden druhého by měl přijímat se vším, jaký je...

Pokud si spolu rozumíte ve všech ostatních věcech a ona by se s ním náhodou rozešla, tak Ti ze srdce přeji úspěšný druhý pokus o vztah....
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » středa 8. 8. 2007 21:00

Pěkné, taky ti přeju, aby ti to s ní vyšlo....
Jinak tenhle druh chlapů, co např. nutí své ženy nekouřit apod. - přestože to asi myslí dobře, ale myslím, že si mají rovnou najít nekuřačku a neprudit. Bohužel mám kamaráda přesně toho druhu, a nejstrašnější na tom je, že on sám je kuřák....
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » středa 8. 8. 2007 22:06

... takovej chlap je už jen pokrytec... :-( U nekuřáka aspoň chápu, že hájí svou pravdu, byť jednostrannou a tendenční.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod fantomas » čtvrtek 9. 8. 2007 15:27

Jj,taky si myslím,že tohle k ničemu nevede,pokud dotyčná žena kouří a chce kouřit dál a nechce vůbec přestávat a někdo ji přesvědčuje o opaku,tak to fakt nikam nevede a nikdy nepovede.Pokud ji opravdu miluje,tak ji bude brát,takovou jaká je s klady i zápory,a nebo si najde někoho jiného.
No,a nejhorší je,když partner,který sám hulí,jak fabrika to své partnerce vyčítá,tak to je naprostý úlet,u nekuřáka se to dá i pochopit-chce její dobro a aby si neničila zdraví,ale o co mu jde,když sám kouří,tak to fakt netuším.Možná,aby tolik neprokouřila a o to více si mohl dát on.
Jinak,zážitek to byl fakt skvělý,kdybyste viděli,jak vášnivě kouřila a bylo na ni vidět,jak se uvolnila a všechno z ní spadlo a je zase svobodná,aspon pro ten okamžik,tak by jste šíleli,skoro jako já.
Přesto,že sám jsem pravidelný každodenní kuřák,a vím,jak je skvělé si zapálit,když na vás ta touha a chut přijde a jaký je to požitek,radost,uvolnění,tak mám pocit,že některé ženy tu cigaretu prožívají víc než muži,kouří s opravdovou láskou,jako ,kdyby do ni byly fakt zamilované,jak se u toho slastně tváří,jak to prožívají,jsou někde jinde,několikrát se mě stalo,že některé ženy ,když kouří,tak skoro ani nevnímají okolí,mluvíte na ně a ony jsou jako kdyby zasněné a po chvíli řeknou:,,Co jsi se ptal?"Je to pro ně neskutečný relax.Asi to nějak souvisí s jejich hormony a možná na ně nikotin působí trošku jinak než na nás muže.Možná se to i bije s hormonální antikoncepcí a zesiluje jim to ten prožitek.Nebo j to možná jen tím,že dlouho nekouřily a nemůžou se cigarety nabažit.
Co si o tom myslíte?
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků