Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

Co nás přitahuje na kouření cigaret u žen a dívek

Příspěvekod Sarkan » sobota 27. 2. 2016 17:17

Nedávno jsem si přečetl článek o smoking fetish na wikipedii a rád bych diskutoval o tom, co nás přesně na kuřačkách vzrušuje. https://en.wikipedia.org/wiki/Smoking_fetishism

Mně osobně se líbí jednak estetická stránka: jak holka vytahuje cigaretu z krabičky, drží ji mezi svými něžnými rtíky, zapálí si a vtáhne do sebe jedovatý kouř, po kterém lační. Líbí se mi, jak frajersky vyfukuje, oklepává popel. Líbí se mi sebevědomý postoj kuřaček, jak drží cigaretu a pohazují vlasy když vyfukují kouř. Mnoho kuřaček se hezky obléká, nosí nalakované nehty, boty na podpatku a jsou stylově nalíčené. Líbí se mi, když drží cigaretu mezi prsty s nalakovanými nehty, vkládá ji mezi rtíky namalovanými rtěnkou a pak zašlápne dokouřenou cigaretu špičkou boty.

Hodně mě ale také vzrušuje, že tohle krásné holky dělají i přes vědomí, jak moc jim to škodí. Jak do sebe dostávají dehet, oxid uhelnatý a tisíce dalších jedů, ničí si plíce a přesto to dělají. Přijde mi to dobrodružné, odvážné, sebevědomé. Líbí se mi, jak si užívá každé nasátí slastného kouře do plic s vědomím, jak jí to ničí zdraví. Líbí se mi dokonce varování na krabičkách cigaret "Kouření může zabíjet"/"Smoking kills". Přijde mi to sexy, posiluje to vědomí kuřaček o škodlivosti - a přesto si denně krásné slečny vykuřují.

Dost se mi líbil tento příběh: http://www.experienceproject.com/storie ... es/2596194 Ta slečna má ke kouření přesně ten postoj, který by měly mít všechny kuřačky. Kouří proto, že si to užívá, kouřit chce a je na to hrdá.
Sarkan
VIP uživatel
 
Příspěvky: 35
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 11. 2009

Re: Co nás přitahuje na kouření cigaret u žen a dívek

Příspěvekod bobo » úterý 1. 3. 2016 13:02

Tak u mě je to to rozhodnutí. "Užívat" si i za cenu závislosti, přijmout to, co kouření dává i s tím co bere. Změnit zavedené rituály, názory, přijmout ty nové. To, že se dokázaly přenést i přes tu počáteční fázi, kdy cigarety ještě nechutnají, našly na kouření pozitivní věci a nebojí se je zmínit. Přitažlivější jsou pro mne tedy kuřačky, které začaly kouřit po zralé úvaze, resp. ve vyšším věku, nebo ty, co se nechaly od někoho přesvědčit a nelitují toho. Ty co nekouří jen proto, že neumějí přestat, ale proto, že kouřit chtějí.
Naopak to co se tady zmínilo, tedy styl odblékání, líčení a podpatky, jsou věci, které se mi spíš nelíbí. Raději mám takové ty "civilní" kuřačky, než ty z těch stylizací...
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron