Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

Našli jste se v popsané osobnosti typického návštěvníka?

Ano, to jsem přesně nebo skoro já :-)
11
37%
Ano, většina věcí na mě platí
11
37%
Tak půl na půl
4
13%
Ne, vidím se jen v málo věcech
4
13%
Ne, jsem úplně jiný/jiná
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 30

Jak vypadá typický návštěvník stránek?

Příspěvekod antaric » středa 7. 5. 2008 12:05

Za dobu existence fóra zazněla řada různých anket a hlasování, z jejichž výsledků by se dal sestavit obraz "typického návštěvníka stránek".
Možná to zajímá nejen mě, ale i řadu z vás, pokusil jsem se proto sepsat atributy takového jednoho typického z nás.
  • Jeho vztah k tématice je pozitivní, silný a prožitkový - je velkým milovníkem kuřaček.
  • Krásná mladá slečna je pro něj ještě mnohem víc sexy než kdyby nekouřila.
  • Správná kuřačka je podle něj závislá, cigarety miluje a neobejde se bez nich.
  • Nejvíce ho přitahují kuřačky ve věku 15-18 let, přičemž si myslí, že dívky by měly kouřit od 15 let.
  • Líbí se mu nejvíc brunetky, ale slabost má i pro ostatní barvy vlasů.
  • Líbí se mu dlouhé nalakované nehtíky, červenou barvou, případně mu na tom až tolik nezáleží, resp. líbí se mu více úprav.
  • Bezvýhradně podporuje u kuřaček cigarety, oproti jiným podobám kuřiva.
  • Nejvíc se mu líbí, když kouří klasické cigarety se žlutým filtrem, případně bílým.
  • Přitahuje ho, když žena kouří a preferuje tvrdé cigarety, pro větší požitek, vychutnání a závislost.
  • Spíš se mu nelíbí, když ženy kouří balené cigarety, nicméně je pro něj důležitější, že vůbec kouří.
  • Z činností mu nejpřitažlivější kuřačka přijde při líčení, když kouří.
  • Nejvíc se mu líbí, když kuřačka vydechuje ústy.
  • Moc by si přál předělat nekuřačku na nekuřačku, i když možná se mu to už někdy povedlo, ovlivnit ženu.
  • V otázce účasti na živém setkání účastníků nemá v sobě tak jasno, na jednou stranu by si přál tam být, na druhou stranu je ostýchavý, nejistý.
  • Dominantní nebo sm hry spojené s kouřením ho neoslovují, nicméně trošku slabost pro malé náznaky a příležitosti např. v partnerském vztahu přecijen má.
  • V otázce těhotných kuřaček má v sobě hodně rozporů, myslí si, že by neměly v těhotenství kouřit, přesto se mu to však líbí.
  • Sám zpravidla kouří příležitostně, s kuřačkou by kouřil nejspíš i dál příležitostně.
  • Nejčastěji si zapaluje klasickým zapalovačem.
  • Když je nemocný, zpravidla nekouří, nechutná mu to.
  • Překouří se až po větším množství cigaret za sebou.
  • Z českých kouřících celebrit je mu nejvíc blízká Dana Morávková.
  • Ze světových pak Monica Bellucci reprezentující současnost a Brigitte Bardot jako zástupce dřívějších časů.

Našli jste v takové abstrahované osobnosti ? :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » středa 7. 5. 2008 12:53

Ještě upřesňuju, tu první volbu "to jsem skoro já" vyberte, i když třeba na vás nesedí jedna, dvě, tři věci. Dvojka je v případě, že sedí tak 3/4 věcí.

Celkově spíš pocitově, nejde o přesnost.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Akia » středa 7. 5. 2008 14:14

Tak to jsem skoro já :-) až na to, že mě ty dominantní hry velice oslovují a že bych se rád zúčastnil i nějakého případného srazíku těchto stránek. Ale hlasuji za 1.
Akia
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 56
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2008
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tato » středa 7. 5. 2008 14:42

Hlasuji za tři, protože se v dosti věcech rozcházím. Jsem dosti silný kuřák, preferuji spíše ženy středního věku, myslím si že by se mělo začít s kouřením až v dospělosti. co se týká líčení a nehtů, spíše preferuji ženy usedlejšího typu. Stránky navštěvuji proto, že jsou asi jediné, které mají kladný vztah ke kouření. Spíše by mi vyhovovalo fóru milovníků tabákové kouře, kde by možná bylo i více diskutujících kuřaček. Ale ty by asi brzy protikuřáčtí aktivisté zakázali. Přeji stránkám vše nejlepší a jen mne mrzí, že v poslední době jaksi zvulgárněly.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » středa 7. 5. 2008 15:04

Berte to celé jako zajímavé a odlehčující vyhodnocení, jak jste nejtypičtěji hlasovali během uplynulého roku. Dá se říct, že jsme v tom našli "typického návštěvníka" :-)

Tato: Rozumím, připadná jiná možná existující fóra, je to o lidech a o tom, že se toho někdo chopí, něco vytvoří a případně dovede přitáhnout potřebné společenství lidí. Tak jak to vnímáš Ty, je to asi příliš takové, že se kolem toho nedokáže samostatně vytvořit komunita nebo max. komunita náclitetých (viz třeba nekonečný tok jedné nesouvislé diskuze Cigarety na lide.cz nebo i jinde). Samozřejmě, i my máme s muryru svá přání, bohužel to ale naráží především na realitu lidí, jak jim zdůraznit přirozenost tématu a jak je sem dostat (aby byla součástí i Tvou míněná "civilní podoba" - diskuse i o čistě vlastním kouření, bez elementu sexuality - což beru od Tebe i jako námět do budoucna - založit tu kategorie, které by byly čistě jen o tom, bez smoking fetish).
Jinak s tou vulgarizací nesouhlasím, domnívám se, že stránky drží svou úroveň po celou dobu + podle statistik jsme v dubnu dosáhli rekordu - 291 příspěvků uživatelů! Pokud jde o téma SM, to jsme si už doufám vyříkali v jiném vláknu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » středa 7. 5. 2008 15:06

Akia píše:Tak to jsem skoro já :-) až na to, že mě ty dominantní hry velice oslovují a že bych se rád zúčastnil i nějakého případného srazíku těchto stránek. Ale hlasuji za 1.


Případný srazík - jednou na něj dojde... :-) Potřebuje to ještě čas, plus nás s muryru musíte víc přemlouvat, případně víc převzít iniciativu :-) Znáte to :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník