Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

Milé překvapení

Příspěvekod Marcela » čtvrtek 14. 6. 2007 12:06

Jmenuju se Marcela a je mi téměř 40. Stránky jsem objevila náhodně před pár týdny a musím říct že mě příjemně šokovaly. Přiznám se, že jsem ve svým věku netušila že existují chlapi, které považují kouření u žen za přednost, že se jim to líbí, a někdy dokonce snad i vzrušuje! To je velmi milé překvapení, vždy jsem byla -a jsem dodnes- obklopena muži, kteří kouření u žen berou za zlozvyk, rozhodně něco špatného,negativího.
Jsem trošku vyjímka protože jsem začala kouřit až několik let po dvacítce, až po narození syna, asi ve 23-24 letech, předtím jsem to jen zkoušela v pubertě s kamarádkami
jsem ze sportovní, antikuřácké rodiny, sama jsem do 22 hrála závodně tenis, manžel je dnes už bývalý fotbalista, dnes trenér mládeže. jak rodiče, tak manžel a další mě blízcí lidé kouření (hlavně u žen) nesnáší, a vyčítají mi mé kouření. začla jsem na mateřské, když jsme chodily pravidelně posedět s kamarádkami do vinárny, nějak mi to zachutnalo, uklidňovalo a časem jsem si zvykla a vypěstovala si závislost na nejprve 10 a postupem let na 20cigaret denně. první roky jsem nekouřila před manželem,rodiči atd. tajně (ano ještě v 25!), když to zjistili, byli rozčilení a přstože máme krásný vztah (s manželem se opravdu nemíním rozvádět), moje kouření jim dodnes vadí a je mi neustále v různých situacích vyčítáno...
S muži, kteří by naopak kouření považovali za přednost a nebo dokonce sexuální fetiš, jsem se fakt nikdy nesetkala a lituju, že můj muž třeba není podobný jako jste vy. ?Pokud se totiž hádáme, je to většinou kvůli mému kouření.
četla jsem zdejší příspěvky a obávám se, že můj muž má podobné názory jako pan Pavel.
K zachycení kuřaček na fotografiích - myslím si že to je rozhodně estetické, vzlášť když jde o hezké ženy, a je škoda že takových mužů není víc. myslím si, že bych se vám mohla i líbit, ale nemám žádné takové fotky a kdyby to zjistil manžel, to by rozhodně nebylo dobré.
Přeju mnoho štěstí ve vaší zálibě, závidím všem kuřačkám, které jsou vašima partnerkami a někdy zase třeba napíšu.
Jste tady fakt - kromě pana Pavla - moc milí!
Marcela
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 14. 6. 2007

Re: Milé překvapení

Příspěvekod antaric » čtvrtek 14. 6. 2007 15:21

Zdravím Tě Marcelo, vítej mezi námi, díky za příspěvek, obsahem zatím od žen zde nejhezčí - zvlášť vyznáním, že Tě příjemně překvapilo, že existují muži, kterým se kouření na ženách líbí a přitahuje až sexuálně vzrušuje... Díky i za popis části svého života, i života s cigaretami - nemáš to lehké, zvlášť když si uvědomíš a představíš muže, kterému mu by se Tvé kouření líbilo (se všemi dalšími přednostmi, které to přináší - nejen tolerance, ale i mnohem víc).

Doufám, že i Tvůj příspěvek a odvaha povzbudí i další ženy, které sem dorazí, cíleně i náhodou, v tom, že jejich kouření může být považováno za přednost, příspěvek k atraktivitě, smyslnosti, svůdnosti. A že třeba mohou mít hezčí a příjemnější vztah s nějakým mužem, kterému se jejich kouření líbí.

Jinak řada z nás tu partnerky nemá, holt prostě životní osudy jsou nějaké a někdy hodně obtížné - někteří z nás prošli různými peripetiemi, mnohdy se ne vlastní vinou musí začínat znovu - to krásné odnesl čas... Ale snad jednou bude lépe, nám všem.

Díky a zůstaň v naší společnosti - ať je Ti tu příjemně. A ať Ti chutná a hezky se Ti kouří, když si vzpomeneš na tohle fórum.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Milé překvapení

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » středa 14. 1. 2009 11:59

Ahoj, jmenuji se Václav je mi 40 let jsem nekuřák a kouření mě neláká. Moje žena kouří ,vypadá velmi sexy a mě to velice vrušuje,máme domluvu že v domě kouřit nebube tak kouří v kotelně.Navrhla to sama,že v domě by se kouřit nemělo.Akorát mi vadí u některých žen že hodně smrdí po kouři.Moje žena dělá vše proto aby byla voňavá,když mi to vadí a ji na její kouření neřeknu nic zlého.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod Tato » čtvrtek 15. 1. 2009 20:17

Musím Ti vyslovit uznání za toleranci. Mnoho nekuřáků je dnes hodně a hodně nesnášenlivých. Pach z cigaret asi hodně vadí, ale já jako kuřák ho v podstatě nevnímám.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník