Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

odkazy na zahraniční i české stránky související s kuřačkami

Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod kamil » sobota 19. 3. 2011 0:32

Zdravím vás tu,

doufám, že také nedělám nic proti pravidlům, že jsem ve správné sekci a ta je tu právě od toho.
Rád bych představil web http://www.--------.biz, který se snaží být takovým
shrnutím tématu elektronické cigarety pro úplné začátečníky. Těm zkušenějším z vás nic nového
asi nedá, ale pro lidi, kteří v tématu ještě nejsou kovaní může být zajímavý tím, že během
10 minut čtení odpoví na 90% základních otázek. Snad bude tedy někomu z vás k užitku.
Příjemné čtení přeji.

// EDIT antaric: Znečitelnil jsem odkaz - nedovolený způsob reklamy.
kamil
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 19. 3. 2011

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod antaric » sobota 19. 3. 2011 10:42

kamil: Omlouvám se, ale toto považuji za trikově nedovolený způsob reklamy. Link vede na elektronický obchod, jakých jsou desítky. Informace o elektronické cigaretě lze najít snad na každém z nich. Link nepovažuji za společensky a diskuzně přínosný. Není přínosný ani pro naše stránky, resp. jejich provozovatele. Za nepřípustné považuji (a to i kdybychom se domluvili předem), aby na na cílovém odkazu byly rozesety komerční reklamy google.

Jsme nekomerční a nevýdělečný web, klasickou reklamu dosud neprovozujeme. Pokud se toto v budoucnu změní, vyvine se to směrem k rovnocenné partnerské spolupráci sponzorů a nás. K tomuto účelu bude zhotoven v příští době náš reklamně-sponzorský kodex.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod kamil » sobota 19. 3. 2011 14:58

Přijde mi to hodně nefér hlavě právě pro vaše návštěvníky. Jsem tu na návštěvě, tak si to tu dělejte podle svého, jak myslíte vy. Já jsem zcela nezištně chtěl zpřístupnit link na informační a tématicky podobné stránky, primárně nekomerční, jistě zajímavé pro určitou cílovou skupinu. Našel jsem si k tomu správnou kategorii, kde myslím nikoho neurážím a neobtěžuji, přečetl si pravidla fóra, ale nic z toho nebylo koukám nic platné. Stránky nejsou v žádném případě elektronickým obchodem, nic tam neprodávám. Také nemyslím, že nějaké střídmě umístěné google reklamy by měly být nějakým relevantním důvodem k takové nesnášenlivosti. No nic, úmysl byl čistý, pokud ho chcete blokovat, nic s tím neudělám.
Pěkný den, Kamil
kamil
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 19. 3. 2011

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod antaric » sobota 19. 3. 2011 15:10

kamil: Evidentně lžete - hned v hlavičce Vašich stránek je:

Obchod Elektronické Cigarety Nyní máte jedinečnou možnost zakoupit si elektronické cigarety za jedinečnou cenu přímo v našem novém internetovém obchodě. Nakupování je velmi jednoduché, bezpečné a vše můžete vyřídit z pohodlí vlastního domova. Vstoupit do e-shopu!

Za tento způsob nekorektního jednání dopředu vylučuji budoucí spolupráci. Připomíná mi to, že pro peníze jsou schopni lidi manipulovat cokoliv, i viz nedávná diskuze kolem Smoklinu zde na fóru.

Elektronické cigarety začínám čím dál považovat za průhledný byznys vydělávat obrovské peníze na lidech, kteří by možná rádi přestali kouřit. Spolu s tlakem společnosti zužující možné prostory pro kouření tak elektronickou cigaretu ukazují jako možnost kouřit tam, kde to s klasickou cigaretou nejde.

Velká příležitost vydělávat peníze, spolu se státním rozpočtem. Cenová taktika výrobců elektronických cigaret jde tak, aby nebyly o moc levnější než klasické cigarety. Tedy to, co si vezme stát v daních v klasických cigaretách, výrobcům a prodejcům e-cigaret zůstane v jejich kapsách.

Sorry, fakt ne, tohle podporovat nebudu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod antaric » sobota 19. 3. 2011 15:15

kamil: A pokud o nezjištnost poskytování informací, tak co jsem si u vás přečetl, není tam nic nového, co jsem nečetl jinde. Texty jsou mi i povědomé.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod kamil » sobota 19. 3. 2011 15:46

Pche, tak koukám, že jsem našel skutečně nějaký úplně debilní web s diktátorem jako admina, který umí akorát sám lhát, jak jiní lžou, ale vůbec nechápe realitu. No tak si to tu nechte. Už jsem říkal, že jsem chtěl web ukázat lidem, co by je oslovil, ne vám - mě nezajímá, že vás nezajímá. Je tam prostě ODKAZ na CIZÍ eshop, já nic prodávám! A nevím, co je na tom zvláštního mít na informačním webu affil na cizí relevantní shop. Zcela běžná praxe. Vás to očividně uráží, vy zas mě. Takže nashle, užijte si to tu. Myslel jsem, že je to tu od relevantních informaci od lidí lidem, ale očividně jsem se spletl. Howgh.
kamil
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 19. 3. 2011

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod antaric » sobota 19. 3. 2011 16:00

kamil: To, že odkaz na obchod směruje na jinou doménu, je celkem dost jedno (či naopak - on je to i jeden z nástrojů SEO). Velká upoutávka v hlavičce, kterou jsem citoval, hovoří jasně - jde o prodejní kanál. V zásadě jde o jednoduchý mikrosite s pouhými pěti (!) podstránkami, směřující k podpoře prodeje na jiné doméně. Spolu s obalem minimálně pěti google reklam rozmístěných po stránce. Význam svého díla nepřeceňujte. Tohle je normální microsite SEO nástroj, ne webové stránky.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod antaric » sobota 19. 3. 2011 16:06

kamil: Jinak samozřejmě máte smůlu v tom, že spolu s kolegou muryru můžeme svébytně rozhodovat, co tu bude a co tu nebude. Jaká tu panuje a nepanuje svoboda slova v mantinelech, kterou jsou dány, můžete sotva posoudit za těch pár hodin, co tu jste registrován. Historie fóra a stránek už sahá 4 roky dozadu - komunita sama o sobě vypovídá víc než dost a lidé, kteří nás znají i osobně, mohou být rovněž svědectvím.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod antaric » sobota 19. 3. 2011 18:15

kamil: Abych byl korektní, nahrál jsem sem sejmutou obrazovku Vašeho mikrositu. Vám to v SEO nepomůže, ale ostatní mohou posoudit, kdo z nás dvou má pravdu.

14848
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod Billda » sobota 19. 3. 2011 20:58

Pokud můžu mluvit za sebe, elektronická cigareta se mi vůbec nelíbí, u žen mi vůbec nepřipadá sexy (děsila by mě představa, že bych měl někdy v blízké budoucnosti na těchto stránkách hlasovat pro nějaký muryruův fotoset kuřačky s elektronickou cigaretou - brrrrrr :shock: ). Proto i nějaká propagace tohoto produktu se mi na těchto stránkách příčí.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod antaric » sobota 19. 3. 2011 21:26

Ještě abych to upřesnil - můj odpor ke zveřejnění odkazu kamilem nemá primárně nic společného s elektronickými cigaretami jako takovými. Jsem pro otevřenou diskuzi a pluralitu názorů.

Vadí mi, když si někdo myslí, že mu projde prokazatelně lživý přístup k vylepšení svého byznysu či výnosů z reklamy prolinkováním, bez další námahy a schopnosti něco vnést do vzájemné spolupráce navíc, případně partnerství.

Tudy vlak prostě neprojede, nikdo po našich zádech nepoleze.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod muryru » neděle 20. 3. 2011 0:04

Samozřejmě i já s antaricem souhlasím (reklama prodejního kanálu), byť ta tvrdá výměna názorů z obou stran se mi moc nelíbí, možná to šlo řešit v přátelštějším duchu ;) Kamil jako takový se mi dle prvních příspěvků jevil jako slušný člověk, byť s problematickým tématem.
Zároveň bych ale diskusi nemazal, pokud sám autor diskuse tak neučiní sám.

(Co se týče tématu elektronické cigarety, nejsem jejím příznivcem, byť nejsa závislý silný kuřák, nedovedu ocenit její výhody při odvykání anebo při nutném omezení kouření. Považuji to za náhražku, pseudocigaretu. Proto v žádném případě Billda ani nikdo jiný žádný můj fotoset kuřačky s elektronickou cigaretou doufám neuvidí.
Ani se mi nelíbí narozdíl od Pavla fotky žen s E-cigaretou. Přijde mi to umělé, jako třeba s nezapálenou cigaretou,
ztrácí to tu onu podstatu. Je to možná trapné přirovnání - ale je to jako žena s umělými vnady, nebo ještě
lépe řečeno vagínou. Vypadá to na oko stejně, ale není to přirozené, šťavnaté, prostě nepálí to. Není v tom
ta opravdovost, je mi líto. Nicméně i E-cigareta patří do okruhu našich témat, je to prostě určitý fenomén,
i když mě opravdu nijak blízký není.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod Dara » neděle 20. 3. 2011 23:20

Čo sa týka tejto témy :-) Za seba môžem povedať,že by som to do pusy asi nevzala. A rovnako ako muryru,ani ja v e-cigaretách nevidím ani zďaleka toľko šarmu ako v klasických tabakových. Ale na druhej strane veľmi rada by som sa s užívateľkou tohto zariadenia o tom porozprávala,lebo mi to pripadá zaujímavé.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod milovník kuřaček » pondělí 21. 3. 2011 17:47

to je jak když drží propisku... :lol: ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod lisacek » úterý 22. 3. 2011 15:05

Elektronická cigareta ? Nikdy. Nejkrásnější na kouření je právě okamžik zapálení cigarety kdy se do plic dostanou první molekuly kouře.
No a nezávadnost e-cigára za chvíli se ukáže že není o mnoho zdravější nežli klasické cigarety.

Miluju pohled na kuřačku zapaluijící si cigaretu. To potom budeme se dívat jak si vyměňuje baterky v šidítku ? Ne děkuji nechci .......
lisacek
VIP uživatel
 
Příspěvky: 93
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 11. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 1
Značky: LM

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod milovník kuřaček » úterý 22. 3. 2011 19:09

no to už je jedno jestli nic nebo tuhle propisku...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod muryru » úterý 22. 3. 2011 19:20

milovník: V téhle polemice máš naprostou pravdu.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod milovník kuřaček » úterý 22. 3. 2011 19:25

muryru-děkuji ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod Dara » úterý 22. 3. 2011 20:15

lisacek píše:Miluju pohled na kuřačku zapaluijící si cigaretu. To potom budeme se dívat jak si vyměňuje baterky v šidítku ?
:lol: :lol: :lol: To bolo dobré,výstižné..súhlasím.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Web o elektronické cigaretě pro začátečníky

Příspěvekod milovník kuřaček » pátek 25. 3. 2011 17:08

Pavel:však se nemusíš bát nějákého ukamenování já jsem pouze napsal svůj názor a muryru se mnou souhlasil a jinak debata je od toho aby jsme se tu přece debatili-tak se debatíme... ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Další

Zpět na Webové stránky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků