Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Jak se vám líbí kuřačka Denisa

1 - krásná, velmi se mi líbí, těším se na letní sérii
19
56%
2 - hezká, líbí se mi
11
32%
3 - průměr, normální
2
6%
4 - nic moc, spíše nelíbí
2
6%
5 - vůbec se mi nelíbí
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 34

Praha, pondělí 18.2.2008 - kuřačka (Denisa)

Příspěvekod muryru » pondělí 18. 2. 2008 19:25

Kuřačka 1 - Denisa

Denisa kouří více než 20 cig./den a velmi jí chutná, zatím zimní předkrm před doufám záplavou letních odhalených kuřaček - i sama Denisa slíbila možnost nafocení letní série..sympatie k našemu tématu.

620619621622
623624626625
628630627
629631632633634
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 18. 2. 2008 20:44

Zdravím Denisu, moc Ti to sluší (byť zatím "jen v zimním" - tím se těším na případnou letní sérii). Milá je i sympatie k tématu, i silnéjší kouření, i že velmi chutná, mmm...
Zajímavé - typově mi něco připomíná lehce z mé oblíbené Jarky i mírně z Nikoly.
Malinko bych si představoval hezčí a delší nehtíky (příště ;-) ), k cigaretě, ale v každém případě dávám za 1.

Díky muryru, další dobrá práce!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kasoun » úterý 19. 2. 2008 8:18

Také se velmi těším na letní sérii, přece jenom ta zima není úplně to ono ... :-) Ode mě máš Deniso rovněž za 1!
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tato » úterý 19. 2. 2008 16:13

Nemohu říci, že by Denisa nebyla hezká a zcela jistě bude i moc příjemná a sympatická, ale uvítal by zase nějakou zralou kuřačku.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » úterý 19. 2. 2008 17:58

Když pomineme, že fotit pro fórum může každý, nejenom já,
tak každopádně budu se snažit - teď v ještě zimním období velkou
aktivizu nevyvíjím, ale nejpozději na jaře určitě přijdou i zralé kuřačky.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Kasoun » úterý 19. 2. 2008 18:04

Muryru, děláš to moc dobře ... A jak jsi napsal ... :-) Mimochodem, dneska jsem 4x projížděl tramvají kolem palíce Flora (zajištění parkovací karty pro Prahu 3), tak jsem koukal, jestli Tě neuvidím při práci ... :-) Že bychom třeba zašli "na jedno" ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » středa 20. 2. 2008 10:04

Tato: Ono je to taky o tom, jak už někde na fóru psal muryru, že starší a zralejší kuřačky je obtížnější pro projekt získat, než ty mladší. Asi se můžeme dohadovat, proč tomu tak je, co všechno podvědomě sehrává roli, ale pravdou třeba je, že ony berou větší ohled na své okolí, že by je někdo mohl poznat, manžel či přítel by nesouhlasil atd. plus samozřejmě mají "svůj rozum" a větší obavy a podezření ze zneužití (a přesvědčovat není jednoduché, doba a lidé jsou zlí, celkem to chápu a rozumím).
Takže to na vysvětlenou, nejen ze zkušeností od muryru. A jak i on píše, každý může zkusit také oslovovat a fotit, pro fórum by to byl jednoznačně přínos a obohacení.

Kasoun: Flóra se v průběhu času ukázala jako vcelku dobré místo pro oslovování a focení, díky tomu asi největší počet kuřaček zde zveřejněných pochází odtamtud :-) "Zajít na jedno" - už kdysi mě napadlo, že by bylo možné zorganizovat něco jako "sraz fóra", nás příznivců (a většina z nás nejaktivnějších je z Prahy nebo okolí), pravděpodobně zde neveřejnou formou (aby tam nedorazila třeba i paní doktorka Králíková :-) ). Ale je to spíš otázka času a otevřená věc, ono ostatně většina z nás má spíš introvertní povahu a v tomhle tématu zvlášť :-) Zmiňuju se spíš o tom, že o tom vím, že živá setkání zpravidla patří k životu internetových komunit a je to věc otevřená a možná. Uvidíme časem.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kasoun » středa 20. 2. 2008 10:43

No, bylo by to príma, kdyby se onoho případného setkání zůčastnily i dívky. Bylo by to mnohem lepší, než jen srkat pivo a sledovat okolo sedící krásky ... :-) A ještě mě napadlo, znáte nějakou restauraci, kde je zvýšený výskyt kuřaček? Já měl dobré zkušenosti s restaurací "U naftaře". Chodilo tam spousta sestřiček z vinohradský nemocnice a přišlo mi, že kouří úplně všechny ... :-) Byl to takovej malej ráj ... ale teď z toho je jakejsi klub a není to ono ... :-(
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod muryru » středa 20. 2. 2008 10:47

Nic konkrétního mě nenapadá, ale rád uvítám tipy se zvýšeným výskytem kuřaček - nejen restaurace, ale i místa jako je už jmenovaná Flóra...
(a k těm dívkám - ideální by bylo, kdyby se samy hlásily jako na casting,
že chtějí být v kuřačkách :)))))))
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » středa 20. 2. 2008 10:54

muryru: Casting, to je jedna met, na kterou stránky mají, ale zatím se k ní přibližujeme jen velmi nesměle a zdlouhavě :-) Bohužel za to mohou především společenské předsudky vůči kouření. Bez toho by to bylo všechno jednodušší, nicméně doufám, že stránky mohou obecně přispět k odbourání zábran a přijetí tématu jako něčeho přiměřeně přirozeného.

Takže dívky, slečny, ženy - nebojte se a vězte, že jsme normální a přirození lidé, jen více vnímáme půvab něčeho, co jiní opomíjejí nebo vnímají nepatřičně - tady je to vaším plusem.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Ročník 2008

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron