Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Co vám sluší - nejen k cigaretám? Trendy, směry, hity - sdílejte a určujte s námi.

Sukně

Příspěvekod Tato » úterý 14. 9. 2010 10:12

Sukně jsou typicky ženské oblečení a k ženám prostě patří a to i přesto, že dnes většina chodí v kalhotách. Rád bych se Vás kuřaček na fóru zeptal, zda nosíte sukně, jak často. Zda preferujete kratší či delší a jakou k nim rády nosíte obuv
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: Sukně

Příspěvekod Dara » úterý 14. 9. 2010 21:00

Ahojte
Tak ja na sukne nedám dopustiť,a nosím ich denne (ak k nim rátam aj šaty), prakticky stále, nohavice si obliekam len na turistiku alebo práce okolo domu. Čo sa týka dĺžky tak záleží od nálady,počasia,príležitosti, ale nevyhýbam sa ani dlhým po členky,a ani mini. Samozrejme najčastejšie nosím sukne dĺžky okolo kolien. Partnerka je na tom rovnako :-) Dosť ma mrzí,že dnes mnohé z nás na sukne zanevreli...
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Sukně

Příspěvekod Evelika » sobota 16. 10. 2010 16:03

Tak já jsem se naučila nosit sukně až teď :-) tedy ve "zralém věku" :D jako mladá jsem chodila furt v gatích!
Je pravda, že častěji nosím sukně v "jarňoletních":-) měsících. Délka záleží na náladě.
Určitě k nim nosím boty na podpadku, kombinace kecky a sukně mi přijde spíše "teenagerská" :)
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Sukně

Příspěvekod Martina A » pátek 22. 4. 2011 23:29

Já sukně taky nikdy moc nenosila. Hlavně na střední ne. Mám ráda kratší sukně a ty jsou velmi nepraktické, proto jsem jen nosila výjimečně.
Vloni jsem se ale zamilovala do šatů, mám ráda koktejlky nejrůznějších barev a střihů, ale i takové ty "civilnější" šaty. Je na nich perfektní, že jsou pohodlné, postava v nich vypadá skvěle (pokud je to dobrý střih) a hlavně člověk nemusí ráno stát hodinu před skříní a zvažovat, co zkombinuje. :lol:
Boty nosím různé, ale snažím se vážně vyhnout "keckám", to je přiliš i na mne a to je mi teprv 20. Ačkoliv pokud se zkombinuje správný styl oblečení a bot, můžou i kecky k sukni vypadat sexy, rockersky, proč ne.
Já mám ráda podpatky, od jehel přes tlustší až po platformy, ale nosit je po pražské dlažbě (zvlášť jehly) je na mě dost velký adrenalin a ženy, které je vážně nosí (a nemyslím jen na cestu od auta do kanceláře!!!) vážně obdivuju. Bohužel, drtivá většina pražaček po dlažbě akorát tak směšně klopýtá, což mi připadá vůbec nejhorší. :lol: To si radši vezmu podpatky nižší nebo žádné, než tohle. :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Sukně

Příspěvekod Dara » sobota 23. 4. 2011 10:16

Na šaty ja tiež nedám dopustiť :-) Najmä teraz v lete ich nosím veľmi často,či už na voľný čas alebo do práce...v zime som rada nosila pletené šaty s blúzkou,tiež veľmi pohodlné ;)
Čo sa týka tej dlažby,predpokladám že myslíš tzv. mačacie hlavy :) Tých máme u nás v meste strašne veľa,a väčšinou aj v kombinácii so slušným stúpaním (nakoľko naše mesto leží v pomerne členitom teréne). Dá sa na to zvyknúť,a v zime sú predsalen lepšie mačacie hlavy,než hladký povrch pokrytý ľadom.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Sukně

Příspěvekod Martina A » sobota 23. 4. 2011 14:32

Jo jo, myslela jsem kočičí hlavy, nicméně celkově mi procházky Prahou připomínají občas spíš nadlidský výkon, horolezecký výstup. :lol:
A o ledu se radši nevyjadřuji, jak letos napadlo tolik sněhu i v Praze, vykašlala jsem se na všechny zábrany a nasadila svoje kožené pohorky ve stylu steel :lol: :lol: :lol:
Sice jsem pak celkově vypadala jako punkerka (vzhledem k mé zálibě v černé), nicméně byl to jediný způsob, jak přežít zledovatělé chodníky, závěje sněhu a hluboké mrazy. :x :P :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Sukně

Příspěvekod Dara » sobota 23. 4. 2011 14:45

Mne sa na ľade celkom osvedčili kovové ihličky,pri ráznejšom kroku sa opätkom celkom dobre darí preniknúť cez ľad...takže sa nešmyknem :lol: Ale ako pritom vyzerám radšej nechcem vedieť :lol: To keď hrozí pád na zadok,elegancia a noblesa musia bokom!!! :lol: Samozrejme som tiež skúšala vykašlať sa na štekle a vzala som si "bakanče",no kedže som neni zvyknutá v nich chodiť,tiež to nebola žiadna sláva :lol: V každom prípade v zime sa najradšej spolieham na pohon štyroch kolies,a kam sa dá,idem autom :D
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Sukně

Příspěvekod Martina A » sobota 23. 4. 2011 17:24

Pokud je i obutí auta vhodné, proč ne. :D
Pravda je, že s měněním stylu obuvy při změně sezóny mívám ohromné potíže. :lol: Pravidelně když v zimě náhle napadne sníh a cesta se pokryje ledem a jsem nucena vytáhnout ta "bagančata", chodím tak týden či dva jako "namr**** kačer" :lol: A stejně tak když po zimě vytáhnu kozačky na podpatku a stejně tak když na jaře vytáhnu obyčerjné kecky nebo žabky. :lol: Takže v podstatě nejméně polovinu roku mám absolutně neelegantní chůzi, alespoň to tak vypadá, kdybych to měla počítat. :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Sukně

Příspěvekod antaric » sobota 23. 4. 2011 17:25

Jestli se kočičím hlavám neříká kočičí proto, že na nich na jehličkách chodí krásné dvounohé kočičky :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Sukně

Příspěvekod Martina A » sobota 23. 4. 2011 18:34

Chachá, Antarica chytla jarní můza. :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Sukně

Příspěvekod Dara » sobota 23. 4. 2011 21:34

Martina: Tento problém mám aj ja,a netýka sa len topánok. Na jar sa ťažko vzdávam šálov,pletených doplnkov celkovo....na zimu si zas ťažko odvykám od krátkych rukávov a ťažko si zvykám na kabáty . No ako malé decko :lol: :lol: :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Sukně

Příspěvekod Martina A » sobota 23. 4. 2011 21:45

Jo, zcela rozumím. :-D To já si na letní oblečení zvykám lehce, jen ty kabáty a další vrstvy zimního oblečení nikdy nepřekousnu, to je utrpení, zvlášť když mrzne, to je utrpení samo o sobě. :lol: Zimu v Česku bych zrušila. :lol: Nebo alespoň v Praze. :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Sukně

Příspěvekod Dara » sobota 23. 4. 2011 21:52

Ja by som zimu nerušila :-) Nechala by som asi týždeň,takej poriadnej s 20cm snehu a -10°C,aby sa deti vyjašili,a ja som si užila jazdu v hlbokom snehu a krásny pohľad z okna :lol: Ale maximálne týždeň....
Inak vrstvy oblečenia,no priznám sa mňa baví sa takto zabaliť ,a šály a celkovo pletené veci zbožňujem :lol: No a...zbožňujem kombináciu polodlhý kabát,krátka sukňa,pančušky a vysoké čižmy na svojej partnerke :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Sukně

Příspěvekod Martina A » sobota 23. 4. 2011 21:56

Jo, tvoje řešení se mi líbí. :lol:
A mně se zimní oblečení taky líbí, ale spíše podzimní. Člověk nemrzne, není vyloženě nabalenej a tak. Kabáty, kalhoty a kozačky a punčochy apod nosím ráda, ale ne tak, abych v nich mrzla nebo mi naopak bylo zima. :roll:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Sukně

Příspěvekod Dara » sobota 23. 4. 2011 22:21

Súhlasím :-) A musím spomenuť dalšiu vec čo sa týka zimy...a to to,čo príde po nej...čľapkanica..tú neznášam :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Sukně

Příspěvekod antaric » neděle 24. 4. 2011 12:28

Jak to tak čtu a přemýšlím nad tím, muži jsou celkem chudáci, že ve většině detailů ženského oblečení se ztrácí nebo je to jaksi pod hladinou jejich přirozené rozlišovací schopnosti :-) Dodávám, že je to samozřejmě škoda :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Sukně

Příspěvekod Dara » pondělí 25. 4. 2011 21:27

antaric: U Vás mužov je to akosi samozrejmé,čo je ale smutné,že mnohé ženy v tom majú určite ešte menej jasno,než Ty :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Sukně

Příspěvekod Martina A » úterý 26. 4. 2011 17:12

Dara: Když už ten Antaric a Muryru zavedou na stránkách tlačítko LIKE? :lol: 8-)
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Sukně

Příspěvekod antaric » úterý 26. 4. 2011 17:43

Martina A píše:Dara: Když už ten Antaric a Muryru zavedou na stránkách tlačítko LIKE? :lol: 8-)

Už jsem po tom pátral, ale zatím jsem zjistil, že jediné "I Like It", co existuje, je pro připojení příspěvku na facebook, ne "I Like It" provedený tady na místě.
Vzhledem k tomu, že toto fórum ovládáním není srozumitelné všem, by stálo za úvahu naprogramovat své vlastní nové fórum, s fičurkami typu facebooku (a s kompletní migrací dat), ale to je tolik práce, že to zatím nepřichází v úvahu :-(
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Sukně

Příspěvekod muryru » úterý 26. 4. 2011 20:43

K tématu "I like it" resp. "To se mi líbí". Někde by to možná smysl mělo, ale zrovna třeba u fotek by to
bylo kontraproduktivní, to už by lidi nenapsali vůbec nic...
Mě třeba hodně štve, že u Autorských fotek kuřaček, které přinášíme, se uživatelé omezí na nějakou
hlasovací možnost, ale už se slovně málokdy vyjádří. Nemusí být nutně pozitivní reakce, může být i jakýkoli
postřeh, kritika, pozitivní i negativní. Anebo třeba jen poděkování za přinesení pěkné fotokolekce (případně
videa). Myslím že nám oběma, s antaricem, na zpětné vazbě velmi záleží.
Má to smysl, nestyďte se psát, cokoli.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Další

Zpět na Móda a styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron