Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Jak se vám líbí kuřačka Renata?

1 - výborná, velmi se mi líbí
5
14%
2 - pěkná , líbí se mi
13
36%
3 - dobrá, průměr
10
28%
4 - nic moc, spíše nelíbí
8
22%
5 - hrůza, vůbec se mi nelíbí
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 36

Praha, středa 12.3.2008 - kuřačka (Renata)

Příspěvekod muryru » středa 12. 3. 2008 21:00

Kuřačka Renata -
Dnešní první kuřačka, Renata (kategorie 30 plus) mi formou spolupráce a vlastně trochu i typově připoměla předvčerejší - kontroverzně přijímanou - kuřačku Moniku. Sympatická a často rozesmátá Renata je údajně poměrně silná kuřačka (přesný počet neupřesněn), kouří zlatá Malrbora....

705706707708709
710711712713714
Naposledy upravil muryru dne sobota 15. 3. 2008 15:27, celkově upraveno 1
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Kasoun » středa 12. 3. 2008 21:57

Ty kontroverzní názory asi byly ty moje, já vím ... :-) A musím říct, že Renata se mi líbí víc, ale přesto ... no, opakoval bych se ... :-) Rozhodně ale dnes bude hodnocení o stupeň lepší ... Už jen za ty drápky ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod muryru » středa 12. 3. 2008 22:21

U Moniky nejenom tvoje - stačí se podívat na její "známky"
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod MBL » středa 12. 3. 2008 22:41

vekovo su mi blizsie mladsie rocniky, takze ani Renatka nedostane najvyssiu znamku, sympaticka mi je vsak znacka aj to ze u nej fajcenie nebolo len mladeznickym rozmarom a ze si zavislost uchovala aj nadalej ...
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Příspěvekod antaric » čtvrtek 20. 3. 2008 23:13

Z Renaty čiší rozhodně sympatie, moje hodnocení bude v poli kladných (v rámci dané kategorie). Pokud neposuzuju kouření, tak na mě působí trochu "rozjuchaným dojmem", vyjádřené "příliš kulenýma očima" :-)
Jako žena se mi Renata nejvíc a nejpřirozeněji líbí na následující fotce (s tím, že kuřácké fotky jsou lepší ty další):

710

Jinak "Kasounovy drápky" (asi se to stane zdejším pojmem :-) ) - líbí se mi, ale v poslední době (letech) nějak hodně ujíždím spíš na francouzské modeláži (to jste už asi všichni zaregistrovali) :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » čtvrtek 20. 3. 2008 23:14

all: Možná bych se přimlouval za to, pokud budete hlasovat u nejrůznějších kuřaček, vnímejte spíš danou kuřačku v rámci dané věkové kategorie, jak se vám líbí v tom věku. Je jasné (a platí to i u mě), že z globálního 18-leté kuřačce dáte nejspíš jedničku a 40-leté pak pětku (protože to "ještě není vaše kafe"). Vnímejte spíš, jak se vám líbí v tom konkrétním věku, oddělujte věkové kategorie - každá žena (nejen kuřačka) jednou zestárne a zaslouží si své hodnocení.

Druhý aspekt - jestli se vám líbí žena jako taková nebo spíš její kouření, už zůstává asi na každém z nás. (Sám za sebe spíš hodnotím ženu jako takovou, akcentovanou o její nezbytné kouření, plus si všímám detailů a výsledek hodnotím, většinou jsem málokdy silně kritický.)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod drevo » pondělí 24. 3. 2008 10:17

Musím říct, že mě Renata příliš nezaujala. A teď obecně - myslím, že čím jsou ženy starší, tím víc z nich pomalu přestává dbát na eleganci, dá-li se to tak formulovat, takže už pak nejsou třeba na první pohled tolik atraktivní - i když v posledních letech pozoruji, že se to začíná obracet k lepšímu. Velmi rád podívám na jakoukoliv hezkou ženu, a její věk v tom nehraje zas tak podstatnou roli. Každá žena, která dokáže zaujmout muže, je hodna obdivu.
drevo
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 24. 3. 2008 11:11

drevo píše:Musím říct, že mě Renata příliš nezaujala. A teď obecně - myslím, že čím jsou ženy starší, tím víc z nich pomalu přestává dbát na eleganci, dá-li se to tak formulovat, takže už pak nejsou třeba na první pohled tolik atraktivní - i když v posledních letech pozoruji, že se to začíná obracet k lepšímu. Velmi rád podívám na jakoukoliv hezkou ženu, a její věk v tom nehraje zas tak podstatnou roli. Každá žena, která dokáže zaujmout muže, je hodna obdivu.


Myslím, že u nás mužů hodně podvědomě ve vztahu k věku působí hodně ono "jak by se ke mně hodila". Je jasné, že je-li nám 30, pak žena (kuřačka i nekuřačka) věku staršího, třeba 45-50 let, nás zpravidla primárně nebude oslovovat jako ta, které je třeba 25.
Hlavním smyslem fotografování všech věkových kategorií je jednak rozšířit záběr stránek, jednak někteří z vás ty starší preferují (jejich zralost, jsou k nim i věkově blíž apod.) a jednak i dokázat, že starší žena, i co by kuřačka, může mít svůj půvab, atraktivitu, přitažlivost - dokázat skeptikům, že i starší žena kuřačka může vypadat dobře. Pokud jde o to, jak o sebe ty starší pečují, dbají na sebe, vzhled, eleganci, je to samozřejmě individuální (a nejde jen o kuřačky). Myslím ale, že muryru zatím v tomto směru oslovoval a fotil dobré kuřačky.
Pokud Tě Renata příliš nezaujala, nevadí, zaujala jiné, stejně tak jako Tebe zaujmou jiné kuřačky. Tahle pestrost se mi líbí a má to tak být - nemůžou se nám líbit všem stejné ženy. Takhle se ta přízeň hezky rozloží :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pondělí 24. 3. 2008 11:32

Moje cílová skupina pro fotografie jsou půvabné kuřačky od teenagerek po zralé čtyřicátnice a baví mě pracovat jak s holkama o patnáct let mladšíma, přibližně stejně starýma, i třeba o patnáct let staršíma.. (je mi lehounce nad 30)... Je pravda, že tu hodně převažovaly holky mladší a asi všeobecně více obdivované....poslední dobou kupodivu i já spíše tíhnu k mladším kuřačkám (dříve nebývalo), ale třeba z fotek kuřačky Aleny (14.3) a spoluprací s ní, jsem byl hodně nadšenej.
Co se týče této Renaty, nebo třeba Moniky z téhož týdne - nemyslím si,
že by měly nějak promluvit třeba do naší Miss, ale jsem rád že je tady mám a najdu si na nich to pěkné, jako na každé kuřačce, kterou jsem "udělal"... a kontroverzní přijetí je jedině dobře, kdyby všechny kuřačky byly přijímány jednoznačně (čili 1 a 2, sem tam za 3), bylo by to divné....
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod drevo » pondělí 24. 3. 2008 20:17

Mám trochu dojem, zda můj přispěvek, tedy zejména začátek, nechápete jako kritiku. Bylo to myšleno právě naopak! Na začátku jsem popsal pocit, který ve mě Renata vyvolala. V této souvislosti mě napadá, že žádné "kontroverzní" přijetí, jak tady už několikrát zaznělo, vlastně být nemůže. Neboť pro vkus neexistují žádná pravidla.
drevo
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2007

Příspěvekod muryru » pondělí 24. 3. 2008 22:09

drevo: ne, ne, já jsem naopak rád za upřímné vyjádření tvého názoru a vkusu, neberu to jako kritiku. Kontroverzním přijetím některých kuřaček jsem myslel to, že je větší počet těch, kterým se líbí a zároveň větší počet těch, kterým se příliš nelíbí - možná jsem zvolil špatné slovo.
Řada kuřaček má -pro mě kupodivu- velmi jednoznačné přijetí, až se člověk diví :-)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 25. 3. 2008 10:03

drevo: Možná negativní hodnocení jsem vnímal hlavně já, chytil jsem se věty "Musím říct, že mě Renata příliš nezaujala" :-) Ale díky za dovysvětlení, v pohodě :-) Jak jsem psal, rozmanitost názorů patří ke stránkám a je to dobře. Jinak se připojuju k předchozímu příspěvku muryru, souhlas.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Ročník 2008

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron