Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Všechny cigarety

Příspěvekod AnonymRadsi » čtvrtek 13. 10. 2011 15:14

Zdravím, mohli by jste mi prosím sepsat cigarety které máte po ruce a jejich škodlivost? Byl bych nesmírně vděčny, protože nevím jaký koupit a tohle mi strašně pomůže :)
AnonymRadsi
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 9. 2011

Re: Všechny cigarety

Příspěvekod Katmar » pátek 14. 10. 2011 20:07

Co myslíš pojmem škodlivost?
Cigarety přece neškodí, ty jenom prospívaj!
Na krabičce žádná uvedená "škodlivost" (míněno hodnota) není.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Všechny cigarety

Příspěvekod antaric » pátek 14. 10. 2011 20:42

AnonymRadsi: Řídit se tímhle, je absolutní blbost, už jsem Ti to psal i jinde. Šetři čas ostatním a zkus googlit - spousta trafikových řetězců má i svoje www stránky, případně internetový velkoobchod. U některých jsou k dispozici ke stažení katalogy cigaret v PDF, s náhledy na krabičky, jsou tam vidět uvedené hodnoty. Nikdo jiný Ti lepší servis nezařídí, takhle po kupě.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Všechny cigarety

Příspěvekod Billda » sobota 15. 10. 2011 7:03

AnonymRadsi: k těm škodlivinám na krabičkách - uznej, že cigarety jsou paradoxně jednou z mála (ne-li jedinou) potravinou (abys mně rozuměl, proč cigarety řadím k potravinám :D : jestliže se říká, že pivo je "tekutej chleba", pak musí být analogicky cigareta chlebem plynným), která některé ze svých rizikových prvků na svém obale uvádí (a i musí uvádět). Pokud si jdeš koupit třeba zeleninu do suprmarketu, např. k zakoupené kedlubně žádný výtah z analýzy škodlivin nedostaneš a musíš jen doufat, že ta kedlubna nebyla "nakrmena" kdovíjakými sajrajty...
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Všechny cigarety

Příspěvekod AnonymRadsi » sobota 15. 10. 2011 12:13

Aha.. tak díky moc, už jsem klidnější :)


Ale tak mě šlo jen o to, kdo co kouří a kolik tam maj napsano škodlivin.. jen mě to prostě zajima.. A nikde jinde jsem to nenašel.. např. u červených Máček píšou dehet 9, což je nesmysl.
AnonymRadsi
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 9. 2011

Re: Všechny cigarety

Příspěvekod Billda » sobota 15. 10. 2011 13:53

AnonymRadsi píše:např. u červených Máček píšou dehet 9, což je nesmysl.


No to teda nesmysl je, páč mají dehet 10 ;)
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Všechny cigarety

Příspěvekod AnonymRadsi » sobota 15. 10. 2011 14:26

No právě.. hlavně proto, že je mam koupený.. Tak proto se ptam.. protože to nikde neni.. a nebo chybně.. to samý.. nikde neni uvedeno správně škodliviny zlatejch Máček.. všude píšou 6 a ono to neni pravda.
AnonymRadsi
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 9. 2011

Re: Všechny cigarety

Příspěvekod antaric » sobota 15. 10. 2011 17:13

U máček je 0.6 pravda. Jinak jsem Ti našel ten katalog - porochni se v něm: http://www.peal.cz/?txt=ke_stazeni
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Všechny cigarety

Příspěvekod AnonymRadsi » sobota 15. 10. 2011 17:40

Jenže 6 dehtu, nemyslel jsem nikotin :) Podívam se na tu stranku.

Ten web je sice docela fajn... ale moc tam toho neni a u většiny neni napsany nic.
AnonymRadsi
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 9. 2011

Re: Všechny cigarety

Příspěvekod Billda » neděle 16. 10. 2011 13:50

AnonymRadsi píše:mohli by jste mi prosím sepsat cigarety které máte po ruce a jejich škodlivost? Byl bych nesmírně vděčny, protože nevím jaký koupit a tohle mi strašně pomůže :)


Nevím, jestli to neděláš trochu obráceně: zjistit, která cíga jsou "nejmíň škodlivá" a pak si z nich vybrat tu svou značku. Co když ti ale ty "nejmíň škodlivé" cigarety zrovna nebudou chutnat? Co je "zdravé" totiž většinou není moc chutné.
Myslím, že rozumnější by bylo nejdřív se prokouřit k nějakejm pár značkám, který tě zaujmou chutí, a pak se mezi nimi rozhodnout mj. třeba právě podle obsahu těch škodlivin...
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Všechny cigarety

Příspěvekod AnonymRadsi » neděle 16. 10. 2011 15:02

Prokouřit... ale jak ? Mě to přijde uplně všechno stejný.. jediny co mě z těch malo škodlivych zaujaly jsou camel.. jinak třeba viceroyky mi nechutnaly.. Tedka kouřim oranžový LM, což jsou škodlivostí tak jak bych chtěl a nechutnaj mi.. chutnaj mi víc modrý..

Já bych osobně chtěl na nějakou dražší značku - Marlboro, Davidoff, Camel, LuckyStrike

Ale abych zkoušel všechny to je asi blbý.. nejlíp se mi to dělá, když mi někdo něco doporučí.. Já jsem z toho fakt zmatenej.. nechci vypadat když někde budu, že jsem blb a kouřim jen nejslabší.. a taky zaroven nechci abych se u toho extrémně dusil :D
AnonymRadsi
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 9. 2011

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků