Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Žena a dýmka/fajka

Příspěvekod Dara » neděle 6. 5. 2012 17:45

Ahojte. Zaujímalo by ma aký máte na túto kombináciu názor. Videli ste už vôbec ženu (podotýkam pohľadnú) fajčiť dýmku? Ja som to videla len raz v zahraničí na dovolenke, a pravdupovediac sa mi to vôbec nepáčilo. No dnes som narazila na peknú štylizovanú fotografiu, ktorá môj názor zneistila.
28518
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Žena a dýmka/fajka

Příspěvekod Tato » pondělí 7. 5. 2012 8:00

Žena s dýmkou, proč ne ?
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: Žena a dýmka/fajka

Příspěvekod Katmar » neděle 13. 5. 2012 22:32

Mě to příjde spíš komický...
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Žena a dýmka/fajka

Příspěvekod muryru » pondělí 14. 5. 2012 13:58

Dýmka patří spíš do chlapských úst, naopak muž by asi nekouřil cigaretu v dámské špičce (ale ani toho nejsem příliš příznivcem). Viděl jsem ženy kouřit dýmky na nějaké soutěži kuřáků dýmek.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Žena a dýmka/fajka

Příspěvekod antaric » úterý 15. 5. 2012 10:52

Cosi ve mně zdráhá hodnotit nebo říct ano či ne. Především z hlediska přístupu k věci. Co když je to celé jen o tom, že představa ženy s dýmkou ještě nedozrála do nějakého všeobecně akceptovatelného přirozeného vnímání? Že to lidé vnímají třeba moc chlapsky či moc exoticky?
Berte to tak, že kdysi dávno byly úplně stejně ženy vnímány s normální cigaretou - chlapsky či exoticky. A možná tak vnímají mnozí lidé ženy s cigaretou dodnes. My jsme oproti nim o level a krok dál - nám žena s cigaretou přijde krásná, sexy, přirozená, normální.
Ale mohou být lidé, kteří jsou ještě o další level a krok dál, stejným způsobem vnímají ženu s dýmkou.
To je důvod, proč neřeknu, zda dýmka u ženy ano či ne - třeba jsme k tomu zatím jen nedozráli. Nevím. Nicméně rozdíl asi bude přecijen v tom, že dýmka je spíš společenská záležitost na delší chvíli a posezení (stejně jako vodní dýmka), zatímco klasická cigareta je ženám společníkem kdykoli v průběhu celého dne.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Žena a dýmka/fajka

Příspěvekod Dara » úterý 15. 5. 2012 12:41

antaric: Myslím, že si vystihol môj názor. Príťažlivé mi to nepripadá, ani ma tento spôsob fajčenia neláka. No príde mi to zaujímavé, a so ženou, ktorá si rada takto zapáli by som sa určite rada porozprávala .. ;)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Žena a dýmka/fajka

Příspěvekod Martina A » středa 16. 5. 2012 19:48

Pro mě je to něco jako žena s doutníkem - když má sebevědomí a umí to prodat, proč ne? ;)
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Žena a dýmka/fajka

Příspěvekod muryru » středa 16. 5. 2012 21:09

Doutník mě u ženy leckdy dokáže přitáhnout, dýmka ne.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Žena a dýmka/fajka

Příspěvekod David77 » čtvrtek 17. 5. 2012 7:20

Můj názor je, že nejvíce sexy je žena s cigaretou, jelikož si ji může v podstatě zapálit kdekoliv. To u třeba vodní dýmky není moc prakticky možné.
Doutník není určitě špatný, je to takové zpestření pro sváteční chvíle, oslavy apod, ale pro běžné kouření jsou nejlepší cigarety. Možná by to chtělo třeba vložit jen pár foteček (opravdu málo ) žen s doutníkem, někde na internetu budou určitě ke stažení.
Vím, že ohledně kouření dýmky se pořádají různé soutěže, ohledně cigaret jsme nic takového neviděl. Jedinou vyjímkou jsou samozřejmně www.kuracky.cz a to je moc a moc dobře.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků