Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Fajcite v aute ?

Příspěvekod MBL » středa 9. 4. 2008 17:22

Tak ma napadlo, predpokladam ze aktivnych soferov je medzi nami viac ako dost, chcem sa spytat ako je to s Vami a fajcenim za volantom. Ja v aute fajcim len zriedka, ked uz, tak len s otvorenym oknom, osobne mi dost vadi "zatuchnuty" interier, od cigariet. Aspon v tomto nie som obvykly zavislak, ale pravidelne si robim zdravotne prestavky. Ako ste na tom vy ?
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Příspěvekod Kasoun » středa 9. 4. 2008 17:41

Já v autě taky nekouřím a co se týká zatuchlého interiéru, souhlasím s MBL. Samozřejmě vyjímka je, kdy vezu nějakou kuřačku, to si rád zapálím s ní, ale okna musí být otevřená a vajgl taky do popelníku nepatří ... :-)

A zrovna ze dneška mám jednu historku na toto téma. Jel jsem odpoledne z České Třebové a jelikož se před Holicema srazily dva kamiony, zůstal jsem v koloně. Za mnou byla Oktávka a v ní dvě podnikatelky, poměrně pohledné, které vypalovaly jednu za druhou ... :-) Takže mě ta kolona vlastně ani tak moc nevadila a můj zrak stále směřoval do zpětného zrcátka ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod muryru » středa 9. 4. 2008 22:19

Hm, tak to já v autě kouřím rád...samozřejmě ještě víc mám rád, když mi v autě sedí kuřačka a kouří...měl jsem kdysi přítelkyni, která si potrpěla na výrazné líčení a plný popelník jejích oharků od cigaret s nánosem červené rtěnky v mém autě, se mi moc líbil a ani se mi nechtělo ho vysypat....
Zrovna dneska jsem v autě vykouřil 3 cigarety a to jsem najel asi 15 km :-) když už člověk nemůže ve vlaku ani v kanceláři...

Jo a kuřačky v autě za volantem jsou tak sexy!!!!!!!! Taky jsem dnes
jednu takovou viděl!
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

v aute

Příspěvekod peterhh » čtvrtek 10. 4. 2008 5:43

fajcim asi len ked stojime v kolone, za jazdy moc nie, mi to zavadza a bojim sa prepalenych sedaciek....
peterhh
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 238
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 4. 2007
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » pátek 11. 4. 2008 8:53

Já vzhledem k určitým handicapům řídit auto nemohu a tím pádem ani auto nemám, takže částečně odpadá možnost na tuhle otázku odpovědět.

Mohu ale říct zkušenost a zážitky z doby už relativně dávné, s bývalou láskou, když jsme jezdili autem (ona řídila), tak k řízení ji cigareta neodmyslitelně patřila. I v podstatě jedna za druhou... Pamatuju si, jak jsem ji za jízdy vytahoval cigarety z krabičky a podával ji je... Popelník jsme měli plný, až přetékající, v autě nakouřeno, "natuchlo". Mně se to líbilo, patřilo to k tomu všemu...

Bohužel je to všechno pryč... :-( Vzpomínám na všechny chvíle s ní, s láskou, v dobru... A doufám, že se mi životní štěstí vrátí, někdy jindy, jinak...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Evelika » středa 16. 4. 2008 0:16

V autě nekouříme nejen kvůli malému prostoru a následnému "načichnutí" :-) ale hlavně kvůli dětem.
Jinak já sama jsem ráda kouřívala za jízdy, samozřejmě s otevřeným okénkem..byl to bezva relax.
Sem tam se mi to ještě podaří... ;-)pšššššt! Nikomu ani muk!
Teď už jsou jen (při delší cestě) pravidelné zastávky...tak zvané "kouřovky" :-)
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod Tato » úterý 29. 4. 2008 10:11

Tak auto je jedno z mála míst, kde nikdy nekouřím. Raději zastavím na parkovišti a po té co si pochutnám na cigaretě pokračuji dál.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: Fajcite v aute ?

Příspěvekod Anna20 » pondělí 18. 11. 2019 16:36

Já kouřím v autě moc ráda
Anna20
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 5. 2019
Kouření: pravidelně
Počet denně: 60
Značky: L&M Davidoff Lucky Strike

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků