Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Rychlost závislosti

Příspěvekod Redemptor » středa 1. 10. 2014 17:45

Hezký den všem kuřačkám a kuřákům,

Až do svých současných 35-ti let jsem byl radikálním militantním odpůrcem kouření. V zimě mě sbalila kolegyně kuřačka a stala se mou milenkou. Postupem času mi její kouření přestalo vadit a začala mi připadat při kouření sexy. Velmi záhy jsem ji začal prosit, aby si po kouření nebrala žvýkačku a líbala mě. K mému údivu byla její ústa nasládlá a já se na její chuti stal závislým. Po několika týdnech mi zvědavost nedala a požádal jsem ji, aby mi foukla do pusy kouř. I ten chutnal jinak, než po běžném vyfouknutí z úst, jenže byl už "protažený" plícemi. Po pár dnech jsem jí přesvědčil, aby mi do pusy foukla kouř, který v ústech podrží a nevdechne. Zcela automaticky jsem ten kouř šluknul a cítil se jako v ráji. Na to jsem si od ní zaćal dávat prásky a ještě tu noc jsme kouřili všechny její cigarety napůl. Druhý den odpoledne usnula a já s rozechvěnýma rukama odešel na balkòn se svou první cigaretou. Poprvé jsem při kouření cigaretu držel, poprvé jsem si ji zapálil. To bylo v sobotu. Dnes je středa a já kouřím 8 cigaret denně. Od pondělí nemohu dospat rána a spěchám do práce, abych si cestou zastavil na oblíbeném místě a dal si dvě ranní cigaretky. Klepou se mi ruce, motá hlava a miluju celý svět.

A teď má otázka. Kdy jste zjistili, že jste závislí? Já totiž celý den myslím jen na cigarety a utíkám z kanceláře na své dvě rychlé cigarety už čtvrtý den od prvního zapálení.
Redemptor
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 29. 9. 2014
Kouření: pravidelně
Počet denně: 11
Značky: Davidoff

Re: Rychlost závislosti

Příspěvekod sarka paterova » středa 1. 10. 2014 21:06

Kdyz chce nekdo kourit ,tak se do toho clovek dostane,nesmi to vzdavat pri zacatku,me stacilo 6 mesicu,pri probuzeni jako prvni vec moje. Je si zapalit cigarko,je mi lip,nakopne me to,kdyz jsem nekourila,byla jsem po ranu otravena,tve pritelkyni zasilam pozdravy a jsem rada ,ze te prevychovala
sarka paterova
uživatel
 
Příspěvky: 15
Pohlaví: Žena
Registrován: 21. 4. 2014
Bydliště: otrokovice
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: lm

Re: Rychlost závislosti

Příspěvekod Redemptor » čtvrtek 2. 10. 2014 22:00

Ahoj Sarko,

Diky za odpoved ;-) Cetl jsem spoustu clanku o zavislosti na nikotinu a casto uvadeji psychosocialni zavislost po cca pul roce. Ja kourim necely tyden a jiz jsem na deseti cigaretach denne. Hned jak se rano probudim, valim do prace a uz dva km od domů si zastavim a dam prvni dvě cigaretky. Silene se mi toci hlava, klepou nohy a ruce, ale je mi bajecne. Pak musim utikat z prace, abych si dal dalsi parecky (kourim vzdy dvě za sebou). Kazdopadne jakmile behem dne tak dvě hodiny nekourim, zacne se mi svirat zaludek, jako kdyz se clovek na něco silene moc tesi. Pak musim na cigarety. Kdyz je beru z auta, hrozne se mi rozklepou ruce...

Jak se projevuje abstak? Myslim treba po par hodinach bez cigarety?

A pozdrav rad vyridim :-)
Redemptor
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 29. 9. 2014
Kouření: pravidelně
Počet denně: 11
Značky: Davidoff

Re: Rychlost závislosti

Příspěvekod sarka paterova » pátek 3. 10. 2014 17:20

Po ranu spis citim chut na cigaretu,je to krasny pocit,probudis se,sahnes po krabicce vytahnes cigaretu,zapalis,potahnes,po ranu krasnej pocit ale abstakem bych to nenazvala.V koureni nejsem omezovana,V praci kourit mohu.Mozna abstak pocitim az pojedu za mamkou na moravu,jsem sama zvedava.Taky se mi motala hlava a plivala jsem,ale stoji to za to vydrzet ty zacatky.Jde o to zda se ti chce ,nebo ne,ja chtela a s koureni jsem nadsena.
sarka paterova
uživatel
 
Příspěvky: 15
Pohlaví: Žena
Registrován: 21. 4. 2014
Bydliště: otrokovice
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: lm

Re: Rychlost závislosti

Příspěvekod Redemptor » sobota 4. 10. 2014 14:22

Po celý týden začínám den tím, že cestou do práce stavím na jednom krásném klidném místě a dávám si dvě cigarety místo snídaně. Pak jedu do práce a po dvou hodinách si představím cigaretu, její krásnou vůni před zapálením, škrtnutí zapalovače, první potáhnutí, odklepávání... Z těch představ se mi rozklepou ruce a musím si jet dát na své místo dvě rychlé cigarety. Kouřím od 27.9.2014 a už se mi dvakrát stalo, že jsem si dal tři za sebou a přestal jen kvůli pálení v krku. Vlastně mě vzrušuje představa, že jsem na kouření závislý a čekám na první abstinenční příznaky.

Je tohle vůbec normální?
Redemptor
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 29. 9. 2014
Kouření: pravidelně
Počet denně: 11
Značky: Davidoff

Re: Rychlost závislosti

Příspěvekod sarka paterova » sobota 4. 10. 2014 16:55

Ta zavislost jeste potrva,ja sice kourim pul roku,zacla jsem v klidu,bez nejakeho stresu a vyplatilo se,mam rada vic sex,sexu kourim,pomaha mi to a mam chut obcas i na muze,to jak zavisla zjistim az pojedu 6 hodin autobusem,u kazdeho je to jinak,kazdy to vidi jinak a kazdy zacal z jineho duvodu
sarka paterova
uživatel
 
Příspěvky: 15
Pohlaví: Žena
Registrován: 21. 4. 2014
Bydliště: otrokovice
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: lm

Re: Rychlost závislosti

Příspěvekod Redemptor » neděle 12. 10. 2014 9:43

Fyzicky závislý samozřejmě nejsem, ale jak říkají odborníci, jsem už zřejmě závislý po stránce psychosociální. Od středy ležím se zánětem dýchací trubice - nějaký virový moribundus :-) A šíleně se těším, až budu zdravý, abych si mohl zapálit,protože teď by mě to asi udusilo :lol: Chybí mi škrtnutí zapalovače, první potáhnutí, pak další tři potáhnutí, která miluju ze všeho nejvíc, odklepávání, típání.... :cry: A včera jsem se za těchto myšlenek díval na Poslední víkend (Hercule Poirot)a tam pořád kouřila nádherná blondýnka :o
Redemptor
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 29. 9. 2014
Kouření: pravidelně
Počet denně: 11
Značky: Davidoff

Re: Rychlost závislosti

Příspěvekod PetraBila » středa 15. 10. 2014 6:53

Ty jo. Ty ses v jeden okamžik zamiloval hned dvakrát, nádhera!:)
PetraBila
nováček
 
Příspěvky: 9
Pohlaví: Žena
Registrován: 18. 9. 2014
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10

Re: Rychlost závislosti

Příspěvekod Enyce » čtvrtek 16. 10. 2014 17:07

A možno je to len fikcia, ktorú si zakladateľ tohto vlákna želá ale nebolo mu dožičene :)
I am the last HE(te)RO !
Enyce
VIP uživatel
 
Příspěvky: 103
Pohlaví: Muž
Registrován: 21. 7. 2010
Bydliště: Bratislava
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Mentolove Marlborky

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron