Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod muryru » sobota 24. 7. 2010 12:34

Hodně se mi líbí žena na druhém videu. Jinak samozřejmě - moderní žena kouří!! :D :D
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod nob321ody » sobota 24. 7. 2010 17:09

......moderní žena kouří, a začíná pěkně od mládí --- přítel papadias má pěkné video
http://www.dailymotion.com/video/xe4q2n_lesbian-hot-kisses_sexy
_______
muryru - video Mirror, to je dlouhovlasá bašta !!!
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod nob321ody » pondělí 26. 7. 2010 16:33

......moderní žena kouří, a proč by ne
......je potřeba již v mládí drobotinu seznamovat !!!! :D :D :D
10833
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod SESA » pondělí 26. 7. 2010 17:12

Svitava volá Bečvu! Jak mě slyšíte? Přepínám.. 8-)
Teda-těhotná Barbie, cigárko..plný "nákup" dětiček (se slevou? :mrgreen: ) , nějaké to pivko pro Kena :D .Bez chyby! Dokonalá manželka..
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod antaric » neděle 1. 8. 2010 20:48

nob321ody: Ta Barbie - to je hustý a dokonalý zároveň :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod Martina A » středa 1. 12. 2010 16:49

No to tedy zírám. :lol: (Vím, že je to už několik let stará diskuze, ale stejně jsem v šoku.)
Každý má samozřejmě právo na svůj názor, ale to, co tu psal jistý pan Pavel, to je absolutně nepřiměřené.
Skoro by se dalo mluvit o zasahování do základních práv občanek. :lol:
A co se týče výkonnosti v práci - pro nás kuřáky to nebude nic nového, ale pro nekuřáky přesto znovu upozorňuji - Když nám zakážete kouřit, spíše si tím uškodíte. Sama to pozoruji na sobě - když si nemůžu dopřát cigaretu, výkonnost se spíše snižuje, a to dost výrazně. Nedokážu se na nic soustředit, jsem roztěkaná, třeba i nervózní. Naopak, když si zakouřím, odreaguji se, "občerstvím mysl", načerpám energii a kolikrát přijde během toho posvátného okamžiku i nějaký nápad, inspirace a motivace...a tak dále. :D Takže nějakých 5 minut obětovaných pro kuřáckou přestávku přináší mnohem větší užitek, než kdyby se těch 5 minut pracovalo - spíš v tomto případě by se už jednalo o ztrátovost. :D
Jinak se mi moc líbí všechny reakce na jeho příspěvek - tleskám! :D
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod Dara » čtvrtek 2. 12. 2010 10:21

Súhlasím s Martinou. A netýka sa to len fajčiarok a fajčiarov,človek nieje pracovný stroj ale živý tvor. Potrebuje aj oddych. A je podľa mňa samozrejmé že počas ôsmich (niekedy aj viacerých) hodín v práci potrebuje aj vypnúť, nadesiatovať sa, prejsť sa ak má sedavú prácu,sadnúť si ak pracuje fyzicky, zavolať deťom alebo partnerovi/partnerke,no a zapáliť si.... Myslím si že v slušných spoločnostiach to nieje žiaden problém, žiaľbohu aj k nám už prichádzajú ázijské trendy a osvojujú si ich mnohé spoločnosti. Ale to by som zašla veľmi daleko od témy... K téme...fajčenie ako také podľa mňa vplyv na pracovnú výkonnosť nemá,vždy je to o tom človeku ako takom. Napríklad ked niečo nestíham,tak nebudem odbiehať na cigaretku každú pol hodinu,ale vydržím bez nej čo najdlhšie... lebo stretla som sa s ľudmi,ktorí napriek tomu že im horel termín trávili viac času na balkóne pri cigarete než pri svojich povinnostiach,ale som presvedčená o tom,že keby aj týto dotyční boli nefajčiarmi,nič by sa nezmenilo,akurát by sa ulievali niekde inde.
nob321ody: Tie slečny v tom videu sú asi také lesby,ako je Harrison Ford archeológ, Tom Cruise vojeský pilot či George Clooney vykrádač kasín...a k tej "Barbie" sa radšej ani nevyjadrujem. :shock:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod Martina A » čtvrtek 2. 12. 2010 17:34

Dara píše:Tie slečny v tom videu sú asi také lesby,ako je Harrison Ford archeológ, Tom Cruise vojeský pilot či George Clooney vykrádač kasín...a k tej "Barbie" sa radšej ani nevyjadrujem. :shock:


:lol: Jak trefné...
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod Martina A » pátek 3. 12. 2010 15:29

To já mám zase pocit, že jednou (tj až skončím školu a vrhnu se naplno do práce) nevydržím nikde, neboť zatím jsem v rámci různých brigád a jiných pracovních poměrů měla s nadřízenými vždycky potíže a raději jsem po určité době odešla. Ne tedy kvůli kouření. :lol: Ovšem nesnesu jakékoliv autority (v tom špatném slova smyslu) a se spoustou lidí zkrátka vyjít nelze. A nejsem zrovna člověk, který by si všechno nechal líbit. K buzeraci, ponižování nebo neadekvátním podmínkám se radši nevyjadřuji...
Holt není nad to bejt někde hooodně nahoře... :lol: Já ale asi spíš budu lítat z místa na místo. :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod Dara » pátek 3. 12. 2010 15:30

Žiaľbohu firiem,kde sú pomery takéto alebo podobné je čím dalej,tým viac. Je to spôsobené prebytkom pracovnej sily/nedostatkom pracovných príležitostí. To dáva do rúk "vychcaným" zamestnávateľov nástroj na manipluláciu ľudí. Ja mám v tomto šťastie,že sa na zamestnávateľa nemôžem sťažovať, ale ked počúvam ľudí,nadobúdam pocit že zákonník práce je len bezvýznamný súbor riekaniek. Táto téma by sa dala veľmi dlho rozoberať...či si vezmeme malých podnikateľov (prípad z nedalekého okolia: konateľ firmy znížil zamestnancom platy a zrušil odmeny z odôvodnením,že nemá peniaze-je kríza. Ale ten istý konateľ,ktorý vraj nemá peniaze,poslal syna na ročný študijný pobyt do Anglicka,a manželke kúpil BMW X6) alebo veľké "pásové" firmy. Bohužiaľ na našej úrovni s tým nič nemôžeme urobiť.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod fugas » neděle 9. 1. 2011 17:07

Když nám zakážete kouřit, spíše si tím uškodíte. Sama to pozoruji na sobě - když si nemůžu dopřát cigaretu, výkonnost se spíše snižuje, a to dost výrazně. Nedokážu se na nic soustředit, jsem roztěkaná, třeba i nervózní. Naopak, když si zakouřím, odreaguji se, "občerstvím mysl", načerpám energii a kolikrát přijde během toho posvátného okamžiku i nějaký nápad, inspirace a motivace...a tak dále. :D Takže nějakých 5 minut obětovaných pro kuřáckou přestávku přináší mnohem větší užitek, než kdyby se těch 5 minut pracovalo - spíš v tomto případě by se už jednalo o ztrátovost. :D

Pan Pavel už asi neodpoví, pokusím se odpovědět za něj:
"Těch 5 minut by nebyl problém ale nevěřím, že by Vám to stačílo. Jelikož jste silná kuřačka tak těch pětíminutovek by bylo nejmíň 12. A to už problém je. Proč bych Vám měl platit hodinu kouření denně? To raději zaměstnám nekuřačku, které neklesá výkonnost a to výrazně, dokáže se soustředit a není roztěkaná.
Jinak nejsem nekuřák, a proti kuřákům a zvláště kuřačkám nic nemám."
fugas
uživatel
 
Příspěvky: 18
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 12. 2010

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod Dara » neděle 9. 1. 2011 17:58

fugas: A nemáš ako zamestnávateľ jedno,či tú "hodinu" strávim pri cigarete,alebo chatovaním,alebo napchávaním sa cez pracovnú dobu,alebo čítaním časopisu alebo neviem akou inou činnosťou??? Ľudia nechodia do práce s presvedčenia (aj ked viem,že sú výnimky,ktorým je práca zároveň koníčkom,no väčšina ľudí toto šťastie nemá) a už vôbec nie preto,aby urobili čo najviac pre dobro zamestnávateľa,aj ked všetci svorne na pohovoroch tvrdia,ako im záleží na raste spoločnosti atd atd... Snád neveríš,že to myslia vážne. Do práce chodí drvivá väčšina ľudí preto,aby zarobila peniaze na udržanie životného štandardu,na ktorý sú zvyknutí,alebo na to,aby zarobili na samotné živobytie. Nikto tam nechodí preto,že by chcel silou mocou urobiť čo najväčší osoh zamestnávateľovi..teda ako som písala česť výnimkám,čo svoju prácu berú ako hobby.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod fugas » neděle 9. 1. 2011 18:43

Dara Jedno to není. Chatování nebo čtení časopisů se dá uhlídat. Pokud mi ale každou půlhodinu třetina (přeháním?) zaměstnanců někam zmizí pak není co konrolovat. Kolik pětiminutovek povolit? Jak vysvětlit
ostatním zaměstnancům, případně návštěvníkům firmy, že lidé postávající venku taky "pracují"?
fugas
uživatel
 
Příspěvky: 18
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 12. 2010

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod antaric » neděle 9. 1. 2011 18:48

Ne všichni, ale rozhodně kuřáci a kuřačky při kuřáckých pauzách také pracují. Mě už kolikrát při tom napadlo řešení problému, se kterým jsem zrovna zápasil - radši jsem šel kouřit, řešení mě při tom napadlo, vrátil jsem se a jel jsem dál. Nehledě na to, že je to výborný refresh, restart, osvěžení, na vzduchu (asi nevěříte), projití se. Vydržím daleko větší nápor, než když jsem nekouřil. Resp. je to daleko stravitelnější a příjemnější. Nekuřáci tohle nikdy nepochopí - ti, co nechtějí.

Nevěřím nikomu, že dokáže na 100% využít pracovní čas. To by se člověk nemohl jít ani vyčůrat.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod muryru » neděle 9. 1. 2011 18:56

Pokud nějakému zaměstnavateli tolik záleží na pracovním nasazení zaměstnanců jako píše fugas - pak
doporučuji, nechť povolí kouření na pracovišti.
Jinak pravidelné pauzy by měli samozřejmě mít jak kuřáci, tak nekuřáci - a to stejně dlouhé. Byť samozřejmě,
každá profese a pracoviště má svá specifika.

"jak vysvětlit návštěvníkům firmy, že lidé postávají venku taky pracují" - tady je něco špatně už od počátku,
a to, že kuřáci a kuřačky musí potupně chodit kouřit ven kamsi před budovu.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod Dara » neděle 9. 1. 2011 19:28

Výstižnejšie sa to takto v skratke snád ani nedalo napísať. Samozrejme že niečo také ako benefity dnes rozhodne nieje v kurze,pomaly sa za benefit bude považovať aj obedná prestávka,a výplata v termíne...
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » neděle 9. 1. 2011 20:00

Můj kamarád který pracuje jako oblastní ředitel tak to začal řešit od nového roku takže kuřáky dal pospolu do kanceláří a nekuřáky taky, tak mu odpadlo aby odpovídal co tam ti lidé "dělají" proč tam postávájí a kupodivu mu to vedení schválilo tak teď jenom čeká jak ukáže čas jestli to bylo dobré rozhodnutí ,myslím když se chce jde řešit spousta věcí ale jen chtít. :lol:
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod Martina A » neděle 9. 1. 2011 20:08

Výborně, tleskáme tvému kamarádovi! :D :lol: Jen tak dál! :D
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod tattoovani » čtvrtek 16. 3. 2017 2:26

Moderní ženy od brzkého mládí kouří, cigarety potřebují,jsou to šperky pro každou rozumnou ženu,co ví co je krásné
tattoovani
nováček
 
Příspěvky: 9
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: Rothmans

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod Anna20 » úterý 28. 1. 2020 14:59

Naprosto souhlasím že moderní ženy potřebují cigarety a rozhodně je to krásné já si sama sebe nedokážu představit bez cigarety
Anna20
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 5. 2019
Kouření: pravidelně
Počet denně: 60
Značky: L&M Davidoff Lucky Strike

PředchozíDalší

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků