Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Odkazy a diskuze týkající se vztahu společnosti a kouření cigaret

Jan Sviták: Nekouření může zabíjet

Příspěvekod antaric » středa 11. 3. 2015 15:17

"Co mají všichni proti kouření? Občas mi připadá, že se tady po vzoru "honu na čarodějnice", pořádá nějaký tajný hon na kuřáky. Článek co článek opakuje to samé, tu řadu negativních dopadů kouření na naše životy. Ekonomické, zdravotní atd. Přijde mi až děsivé, že žádný z těch článků nepřinesl pozitivum, které by kouření mělo a to se mi zdá divné. Protože nic na světě není jenom špatné. A tak musím, chca nechca, vidět kouření jako malého, ušmudlaného sirotka z Dickensova románu a navzdory všemu se ho zastat. "

http://svitak.blog.idnes.cz/c/453020/ne ... bijet.html


Za nás v projektu se s článkem a jeho duchem se přirozeně ztotožňujeme.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Jan Sviták: Nekouření může zabíjet

Příspěvekod Sisian » středa 11. 3. 2015 16:02

Ano. Trefné, pravdivé. Zejména ty zmínky o tlaku na lidi, na orientaci na výkon, na stresy , o humusu v jídle a chemikáliích nemluvě. ale nadává se komu? lidem co kouří....
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Re: Jan Sviták: Nekouření může zabíjet

Příspěvekod Majkl12 » pondělí 2. 7. 2018 12:27

Skvělý článek. Souhlasím se vším, co se v něm píše. Dnes je stres všude kolem nás, větší a větší. Kouření je POUZE JEDNÍM z mnoha rizikových faktorů v dopadu na organismus (vím to, dělám ve zdravotnictví). Navíc to má individuální dopad, někdo nekouří a umře v padesáti, jiný zapaluje jednu od druhé a dožije se devadesáti.
Říkám si, že když už do sebe cpu všemožný hnusy, co se k nám jakožto do odpaďáku Evropy,dovezou, pár cigárek denně už se v tom ztratí. Aspoň se člověk může na chvíli zastavit, labužnicky potáhnout a seznámit se s novými lidmi.
Majkl12
nováček
 
Příspěvky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 7. 2018
Kouření: příležitostně
Počet denně: 4
Značky: L&M, Viceroy, Davidoff

Zpět na Společnost a kouření

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků