Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Pro kuřačky a kuřáky - jak típete venku cigarety?

Vždy jen odhazuji
9
14%
Vždy odhodím a zašlápnu
9
14%
Pokud je poblíž koš či popelník, típu do něj, jinak odhazuji (a zašlapuji)
41
62%
Snažím se vždy nedopalek po típnutí dávat do koše, jinak raději nekouřím
7
11%
 
Celkem hlasů : 66

Pro kuřačky a kuřáky - jak típete venku cigarety?

Příspěvekod antaric » pátek 5. 6. 2009 15:41

Po čase mě napadla další otázka, která si zaslouží anketu. Týká se přirozeně jen kuřaček a kuřáků - jakým způsobem, když jste venku, típete cigarety? Zda jen odhodíte, zašlápnete nebo poctivě típete do popelníků-košů? Případně něco mezi tím? Vyjádřete se v hlasování a případně i slovy v příspěvku.

Otázka míří jen na venkovní prostory, uvnitř či doma předpokládám, že nedopalek končí svou cestu v popelníku asi vždy :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » pátek 5. 6. 2009 15:46

Za sebe - patřím k těm, kteří, pokud je možnost, tak venku típou o koš či popelník (musí ale být blízko, přes zastávku je to už daleko), jinak odhazuji a zašlapuji. Mnohokrát mě ovšem napadlo, když jsem viděl, jak stoupá kouř z koše, zda je to vůbec bezpečné, típat o koš a odhazovat do něj (pokud není uzpůsoben přímo jako popelník) - když tím nakonec dojde k zapálení odpadků. Nevím.

No a jinak samozřejmě - je naprosto úžasné a sexy vidět kuřačku, jak zašlapuje a drtí svůj nedopalek svou nožkou, nejlépe na vysokých podpatcích... A občas si dává na tom zašlapování záležet...

A nakonec - je mi jasné, že někomu může i "vulgarita" v prostém odhazování nedopalků kuřaček imponovat.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 10. 6. 2009 10:38

Přesně jak to popsal antaric se mi to také líbí když krásná nožka nejlépe na vysokém jehlovém podpatku típe cigaretku-Tereza to udělala na videu přímo nádherně...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod Tato » čtvrtek 11. 6. 2009 14:14

Ačkoliv je mi jasné, že by se cigaretové nedopalky neměly odhazovat a tak nezčišťovat venkovní prostory, musím se přiznat, že ne vždy tak dělám. Musím se polepšit.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod Evelika » středa 19. 8. 2009 23:02

Hlasovala jsem pro třetí možnost - když je poblíž odpadkový koš, je to fajn - když nejni, neodhodím cigaretu jen tak, ale vždy ji ještě (pro jistotu:-)) zašlápnu!
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod martinh » pondělí 24. 8. 2009 12:51

No tak pokud je někde koš, je nejlepší hodit nedopalek do něj. Ale předtím ho ještě típnout, aby celý koš neshořel!!! Ale když není po ruce - co jiného udělat, než ho hodit na zem. A nebo do kanálu, další možnost!
martinh
VIP uživatel
 
Příspěvky: 76
Pohlaví: Muž
Registrován: 20. 8. 2009
Bydliště: Praha
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod JerryRose7 » pátek 28. 8. 2009 0:43

Hlasoval jsem pro první možnost, protože není pravda, že vždy vajgle zašlapuji... Když prší, tolik to nevadí, v horku je nebezpečí vzniku požáru.
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Re: Pro kuřačky a kuřáky - jak típete venku cigarety?

Příspěvekod renegade » středa 30. 6. 2010 15:28

Tak na tuhle otázku, je pro mně jasná odpověd: típnu o koš a hodím do koše, nebo do kanálu. Házím vajgl na zem jen v případě, že koš ani kanál nejsou poblíž.(totéž vypálené sirky) přeci se nebudu chovat jako prase ;) :D
renegade
VIP uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 4. 2008
Bydliště: klatovy

Re: Pro kuřačky a kuřáky - jak típete venku cigarety?

Příspěvekod SESA » čtvrtek 1. 7. 2010 9:35

Podobná odpověd' - když je koš, tak o něj (lépe, když má takovou předzahrádku-kovovou na jinak plast. koši), jinak samo kanály a podobné otvory (jímky na splašky atd.) Na zastávkách většinou zašlápnu na zemi - tedy mimo zastávky, tam jsou kolikrát celé záhony nedopalků.. :lol: . Taky jsem dvakrát típnul o autobus ;) , už ani nevím proč..
Při projíždce na parníku, šlapadle.. házím do vody ( :( ) a třeba kdysi s jednou slečnou jsme kouřili na zahrádce restaurace, popelníku jaksi nebylo, tak do třetí sklenky na víno. Naplněné vodou, samozřejmě.. :mrgreen:
Tahle slečna jedině takhle.. 8-)
10002
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Pro kuřačky a kuřáky - jak típete venku cigarety?

Příspěvekod kaaya » čtvrtek 29. 7. 2010 23:17

asi jsem v tomhle divná, ale venku z cíga obvykle "vyžmoulám" motor, ten zašlápnu až pak se starám o likvidaci vajglu. když jsem začínala kouřit, tak se mi povedlo podpálit pár košů, tak možná proto :lol:

co se týče vajglů samotnejch, záleží na tom, kde jsem. v hezkejch městech, nebo někde, kde to mám opravdu ráda (Liberec, Praha...), nechci dělat nepořádek, takže si ten vajgl klidně nesu kus sebou, než potkám koš nebo kanál. v našem hnusnym průmyslovym maloměstě, který celý vypadá jako periferie? házim na zem, tam tomu nějakej ten oharek už moc neuškodí :)
kaaya
nováček
 
Příspěvky: 6
Pohlaví: Žena
Registrován: 29. 7. 2010

Re: Pro kuřačky a kuřáky - jak típete venku cigarety?

Příspěvekod honza » čtvrtek 5. 8. 2010 17:54

kaaya píše:asi jsem v tomhle divná, ale venku z cíga obvykle "vyžmoulám" motor, ten zašlápnu až pak se starám o likvidaci vajglu. když jsem začínala kouřit, tak se mi povedlo podpálit pár košů, tak možná proto :lol:

co se týče vajglů samotnejch, záleží na tom, kde jsem. v hezkejch městech, nebo někde, kde to mám opravdu ráda (Liberec, Praha...), nechci dělat nepořádek, takže si ten vajgl klidně nesu kus sebou, než potkám koš nebo kanál. v našem hnusnym průmyslovym maloměstě, který celý vypadá jako periferie? házim na zem, tam tomu nějakej ten oharek už moc neuškodí :)


Mě osobně se velice líbí když žena nese nedopalek nějaký čas v ručce a nevyhodí ho na chodník :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Pro kuřačky a kuřáky - jak típete venku cigarety?

Příspěvekod Ramilie » pondělí 20. 7. 2015 14:05

Já se snažím vždy špačka vyhodit do koše, pokud je poblíž. Jedinou výjimku tvoří např. Černý most (konečná metra B v Praze), kde u zadního výlezu z metra vůbec není žádný koš v okruhu x metrů (určo víc jak 20), takže nedopalky házím protestativně na zem, snad jim časem dojde, že tam ty koše mají dát :D
Ramilie
uživatel
 
Příspěvky: 14
Pohlaví: Žena
Registrován: 17. 3. 2015
Kouření: pravidelně
Počet denně: 8
Značky: Viceroy, P&S, Bensonky, Winston, Phillip Morris

Re: Pro kuřačky a kuřáky - jak típete venku cigarety?

Příspěvekod Sisian » středa 22. 7. 2015 18:43

Jako bordel není dobrý dělat. Takže típnout o popelník nebo aspoň hodit někde na míň viditelný místo a zašlápnout.
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Re: Pro kuřačky a kuřáky - jak típete venku cigarety?

Příspěvekod Gtads » úterý 13. 10. 2015 18:34

Zdravím, já jelikož mám na cigaretě stopfitlr tak ji rovnou vyhazuji.. tedy do popelníku i s filtrem...
Gtads
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Žena
Registrován: 12. 10. 2015
Kouření: příležitostně
Počet denně: 4
Značky: marlboro

Re: Pro kuřačky a kuřáky - jak típete venku cigarety?

Příspěvekod Anna20 » pátek 15. 5. 2020 9:48

Já nedopalek odhodím na zem a zašlápnu
Anna20
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 5. 2019
Kouření: pravidelně
Počet denně: 60
Značky: L&M Davidoff Lucky Strike

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků