Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Odkazy a diskuze týkající se vztahu společnosti a kouření cigaret

Kouření na dovolených - vaše zážitky

Příspěvekod David77 » neděle 24. 7. 2016 12:25

Je právě doba dovolených a řada z vás určitě zavítá za hranice naší republiky. Někdo vyrazí třeba do Bulharska, Řecka, Itálie či ještě někam daleko třeba do Číny atd.

Jaké máte zážitky ohledně kouření právě z vámi navštívené země či třeba z doslechu od kamaráda?

Já třeba slyšel, že velmi benevolentní je v kouření třeba Bulharsko, kde se prý kouří prakticky všude.
Máte někdo takové zkušenosti?

Podělte se o své dojmy ohledně kouření z těchto států, zvlášť pokud tam kouří hodně žen kuřaček a porovnejte situaci s naší zemí?

Určitě to bude velice zajímavé.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Kouření na dovolených - vaše zážitky

Příspěvekod larry » středa 27. 7. 2016 18:36

Nevím, jak nyní, ale třeba v Rakousku pamatuju kouření ve vlacích, nejen v rychlících, ale i v některých osobních. Žen tam kouřilo značné procento, od školaček až po starší dámy.
larry
uživatel
 
Příspěvky: 40
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 4. 2007

Re: Kouření na dovolených - vaše zážitky

Příspěvekod Eila » středa 27. 7. 2016 19:27

Tak v Řecku, Bulharsku a v Chorvatsku to bylo v minulých letech v pohodě. Vloni jsem byla v Rovinji na Istrii a tam je to takové hodně italské. A Italky kouří dost a moc jim to sluší. Je to taková jejich přirozenost. Zdá se mi, že více než u nás, kouří u různých činností. Ale líbila se mi také jedna na pláži, která jen stála, hleděla blazeovaně do moře, kouřila a manžel kolem pobíhal a balil těch 150 věcí, které měli sebou.
Eila
uživatel
 
Příspěvky: 21
Pohlaví: Žena
Registrován: 13. 6. 2016
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: Karelia Slims

Re: Kouření na dovolených - vaše zážitky

Příspěvekod David77 » čtvrtek 28. 7. 2016 9:49

Eila píše:Tak v Řecku, Bulharsku a v Chorvatsku to bylo v minulých letech v pohodě. Vloni jsem byla v Rovinji na Istrii a tam je to takové hodně italské. A Italky kouří dost a moc jim to sluší. Je to taková jejich přirozenost. Zdá se mi, že více než u nás, kouří u různých činností. Ale líbila se mi také jedna na pláži, která jen stála, hleděla blazeovaně do moře, kouřila a manžel kolem pobíhal a balil těch 150 věcí, které měli sebou.


Klidně se více rozepiš, kde všude Italky kouří a zda se kouří třeba i jinde, než u nás?
Co Bulharsko? Tam prý se kouří skoro všude.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Kouření na dovolených - vaše zážitky

Příspěvekod larry » čtvrtek 28. 7. 2016 20:49

V Itálii jsem viděl velmi často ženy kouřící za jízdy na skútrech.
larry
uživatel
 
Příspěvky: 40
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 4. 2007

Re: Kouření na dovolených - vaše zážitky

Příspěvekod Sarkan » pátek 29. 7. 2016 12:00

Hodně žen kouří na Balkáně, zvláště v Srbsku a Bosně. A holky jsou tam opravdu krásné, sexy oblečené, nalíčené a upravené, mívají dlouhé nalakované nehty, vysoké podpatky a kouří jednu za druhou.
Sarkan
VIP uživatel
 
Příspěvky: 35
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 11. 2009

Re: Kouření na dovolených - vaše zážitky

Příspěvekod Anna20 » pondělí 20. 9. 2021 8:15

Já jsem byla na dovolené v Černé Hoře tam se kouří opravdu hodně a žen tam kouří skoro polovina jak mladé tak i starší a kouří se skoro všude na ulicích je vydět sposta žen co kouří taky kouřilo hodně prodavaček před obchody v hotelu jsem vyděla kouřit uklízečky a taky recepční hodně kouřily nebo
když jsem šla na pláž tak se šlo kolem oken hotelové kanceláře v kanceláři seděli 4 ženy každá měla na stole popelník a všechny kouřily při práci odpoledne měla každá na stole plný popelník
Anna20
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 5. 2019
Kouření: pravidelně
Počet denně: 60
Značky: L&M Davidoff Lucky Strike

Zpět na Společnost a kouření

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků