Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

Které typy fotografií očekáváte nejraději?

1 - autorské fotografie (především od muryru)
28
76%
2 - fotky z párty,ulic (candid) převzaté z jiných webů
3
8%
3 - kuřačky ze SC (Southern Charms)
2
5%
4 - fotky ženských celebrit - kuřaček
1
3%
5 - výrazně fetišistické a S/M smoking fotky (především od honzy)
3
8%
6 - jiný typ fotografií (uveď)
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 37

Fotografie - další směřování fóra v sezoně 2008/09

Příspěvekod muryru » pátek 29. 8. 2008 11:58

Uveďte prosím v hlasování, které typy fotografií na našem fóru
nejradši vyhledáváte a přejete si, aby byly dále přednostně pravidelně
vkládány
Pokud máte více favorizovaných možností, můžete uvést spolu
s dalšími připomínkami...
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Fotografie - další směřování fóra v sezoně 2008/09

Příspěvekod honza » pátek 29. 8. 2008 20:33

Já jsem si klik na svoje he he he , ale jinak autorské fotky jsou super .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod Tato » sobota 30. 8. 2008 15:47

Murryru jasně Tvije. Jsi jednička.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » sobota 30. 8. 2008 17:58

Omlouvám se všem za srpen :-(( Budu se snažit v následujícím období nezklamat. (plus navíc slibná spolupráce s antaricem s kamerou)
Tato: děkuji :-)¨
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

co nabízí ulice

Příspěvekod zdenda123 » sobota 30. 8. 2008 20:04

Pokud je řeč o všech druzích záznamů (tedy foto i video) mám tento názor
Když člověk tak projede ty strojené, mnohdy až nevkusené weby s danou tématikou, chtíc polehtat své ...., myslím, že dojde k závěru že nejlepší je to je přirozené. A to je na ulici. Tam nikdo nevytváří urputné pózy posléze prohanané fotoshopem a navíc je k tomu příběh ze života.

Je skvělé, že někdo má ten naturel to zaznament, sám bych to asi nedokázal a mám hluboký obdiv ....i když to si asi řekne většina a otázka je jak dlouho to bude muryru bavit a co pro něj ostatní mohou udělat...

Další zajímavé téma je "ony o sobě" tedy názory z té strany, která je předmětem zájmu. Ty si myslím mají znaščný náboj
zdenda123
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 3. 11. 2007

Příspěvekod antaric » neděle 31. 8. 2008 20:35

zdenda123: Díky za Tvůj názor a vhled do věci, souhlasím s Tebou - nejlepší je skutečně přirozenost, než strojenost, kterou popisuješ. Je nám i nejbližší, reálně ze skutečného světa, jehož jsme součástí.

Odvaha a oslovování, za to muryru také rovněž obdivuju, stále a znovu. Když jsem měl možnost s ním spolupracovat ve dvojíci, je patrně nejnáročnější chvíle prvního oslovení. V další konverzaci, vysvětlování a přesvědčování s kuřačkami už to pro mě osobně bylo o něco víc v pohodě, v tomhle jsem se sám sebe potěšil, že to možné je (a chci to věnovat jako poselství i vám ostatním, svým způsobem "jde o hovno" - lze tak trochu vlastní ostych otupit). I když právě ten první krok, než zvládnu i sám, mi bude asi hodně dlouho trvat. Uvidíme, zatím se budu snažit úročit své schopnosti a dary spolu s muryru při společných akcích.

Názory z "druhé strany" - je to samozřejmě velmi pestré. Od naprostého rázného odmítnutí přes určitou podobu porozumění a pochopení až po zaujetí. Je to tedy celá škála, v níž se objevuje i celá řada akcentů. Někdy k tomu napíšu třeba ještě víc, rozhodně to není nepodobné s reakcemi i odjinud (seznamky, chat atd.)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » neděle 31. 8. 2008 20:45

Je zajímavé, jak zatím v hlasování poměrně jednoznačně vítězí volba autorských fotografií (od muryru). Na jednu stranu to není neočekávané, na druhou stranu právě ta jednoznačnost ukazuje, jak se naše stránky a fórum rozvinuly a posunuly za dobu cca roku a půl, co fórum existuje (a doména kuracky.cz něco přes rok). Zájem o autorské fotografie je asi dán tím, že asi přesně toto v podobné formě na netu nelze najít, v té přiřozenosti, o které psal i zdenda123. Navíc z našeho českého prostředí, které je nám nejbližší.

Anketa je vlastně i trochu o celkovém směřování stránek a diskuzního fóra, kterým směrem pokračovat dál, jak se vyvíjet, po čem je poptávka. Osobně jsem ale rád, že těch témat mají stránky i více (bavíme se tu i o vztahu ke kouření, obecných otázkách, nejen co a proč nás na kuřačkách přitahuje). Že se tu dotýkáme i celebrit, z dob současných i dávných. Zveřejňujeme i odkazy jinam.

Jsem rád, že web je i univerzálním pozitivním webem o kouření, nikoli jen úzce specializovaným na jeden okruh témat - můžeme tak utvářet širokou komunitu uživatelů, kteří k tomu mají vztah. Samozřejmě ale je důležitá i vaše účast, sounáležitost a aktivita - bez ní by nebyla komunita tím, čím má být.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » neděle 31. 8. 2008 21:29

Jako tvůrce ankety mě hlavně zajímalo, kterému směru věnovat větší možností času, který si najdu pro rozvíjení našich stránek.
Asi je pravda, že fotografie z možností 2-4 si každý může i jinde vyhledat sám, dle svého vkusu, kdežto naše autorské fotky jsou exkluzivní a
jedná se tak trochu o solitérství..
Dosavadní hlasování nepřímo naznačuje, že nejvíce energie pro stránky bych měl věnovat autorským fotografiím...je to potěšující, motivující i zavazující.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod slieh » úterý 9. 9. 2008 19:53

ale trochu celebritek by nezaškodilo...
slieh
uživatel
 
Příspěvky: 29
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 3. 2008

Příspěvekod Rabbit » úterý 9. 9. 2008 20:48

Ano přesně jak je výče psáno. Myslím že stránky by se měly zaměřit na publikování autorských fotografií. Zaručuje to stránkám exkluzivitu a stálou návštevnost. Vždy nás láká to co nikde jinde není...
Rabbit
VIP uživatel
 
Příspěvky: 105
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » středa 10. 9. 2008 11:34

Rabbit: Ano, asi přesně tak, zdá se, že tenhle názor má asi většina návštěvníků. Směrování tak, jak probíhá v podstatě celou dobu bude zachováno i nadále, jeho těžiště (autorské fotografie) i přesahy (celebrity, odkazy, obecná diskuze o kouření atd.). Pro muryru (i pro mě) je výsledek ankety povzbuzením a závazkem, pokračovat i nadále, ve stejném duchu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků