Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

VIP členství - verze 2

Příspěvekod antaric » středa 9. 9. 2009 10:51

Máme za sebou první rok existence VIP členství. Svůj původní účel zavedení v zásadě splnily - staly se předmětem odměny za vaši stálost a věrnost a jsou motivací pro ostatní.

Základ systému zůstává stejný i pro další období, můžete si přečíst více v původním úvodu:

viewtopic.php?t=866

Dodal bych k tomu ještě, že VIP členství je udělováno na základě dlouhodobé aktivity. Nelze ho získat jednorázovými pokusy zaplevelit fórum hromadou bezcenných příspěvků či nahlasováním pětek v anketách. Činnost průběžně monitoruju a vyhodnocuji (takové pokusy tu už také byly, byť spíše ze zahraničí).

Hlavní výhodou VIP členství i nadále zůstává možnost shlédnout autorská videa (doprovodná k autorským fotogaleriím).

Během roku došlo ke kategorizaci VIP členství na čtyři druhy, některých jste si všimnuli, udělám rekapitulaci:
  • VIP uživatel - základní typ VIP členství, který je udělován za vaši aktivitu zde na fóru (příspěvky, hlasování atd.), zpravidla ho dostanete tehdy, když si vás nějak zapamatuju, odliším od ostatních. Tento základní typ je udělován v nepravidelných vlnách, cca 4krát do roka a platí pro něj, že je udělován na 1 rok, pak bude přehodnocen. Může být ponechán, může být odňat, záleží na tom, zda jste pořád aktivní, stejně jako před jeho prvním udělením.
  • VIP+ uživatel - je rozšířením předchozího, lze ho získat ihned poté, co se zúčastníte některého z živých setkání příznivců stránek www.kuracky.cz. Tento VIP+ status je udělován zpravidla trvale, v odůvodněných případech může být později odebrán (z důvodu naprostého zmrazení aktivity na vaší straně).
  • VIP sponzor - tímto uživatelem se stanete (nebo na něj povýšíte) v okamžiku, kdy zašlete sponzorský dar projektu www.kuracky.cz (více viz www.kuracky.cz/sponzoring). I tento status je udělován trvale a to ihned, co váš dar přijmeme. Jedná se o nejrychlejší možnost, jak získat VIP status. Nicméně pro VIP neakceptujeme jakoukoli částku (i s ohledem na ostatní sponzory), rozmyslete proto dobře, jak si tohoto statusu ceníte a jak moc nás chcete v naší činnosti podpořit, vyjádřit nám díky.
  • VIP+ sponzor - nejvyšší kategorie, která v sobě zahrnuje všechny předchozí varianty. Tj. za účast na osobním živém setkání a současně za sponzorský dar. I tento VIP status získáte trvale. V tuto chvíli na něj dosahují pouze dva uživatelé - Katmar se svou ženou.
Věřím, že VIP členství pro ty, kteří ho už máte, je vám odměnou, a pro ostatní pak motivací. Předchozí kategorizace vám napomůže k orientaci, jak ho získat či si ho vylepšit.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » středa 9. 9. 2009 10:56

Současně s uvedením systému VIP členství na další období navazuji i menší vlnou udělování VIP statutů.

Z poslední delší doby nelze nepřehlédnout aktivity tři uživatelů - Pavel776, anaru a rray30, ti se v tento okamžik stávají novými VIPy (v základní podobě).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod anaru » čtvrtek 10. 9. 2009 0:05

Antaricu: take ja se pripojim k velkemu podekovani,take nechci byt jeden z tech,ktery budu pet mnohaslovne chvaly diku,ale chci jen projevit v duveru Vas dvou(ty a Muryru) za to,ze se nasli lide,kteri se neboji svoji naklonost a vasen pro kuracky timto zpusobem,jakym to delate.Myslim,ze jste pomohli otevrit mnoha lidem(jako jsem ja a somozrejme vsem clenum tohoto spolecnstvi) cestu k jejich mozna doposud skryte vasni k zenam,ktere ma ji vasen pro koureni.Jeste jednou velky dik a verim,ze budu clenem,ktery se bude aktivne podilet na obohacovani techto SUPR stranek!!!
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod rray30 » čtvrtek 10. 9. 2009 18:01

Ahoj! Díky moc za VIP. Fakt mě to potěšilo - a moc si toho vážím. Díky!!! Být členem společenství na těchhle bezva stránkách je pro mě čest. Bez ohledu na "status". :-)
A taky to prosím ode mě neberte jako nějaká planá slova chvály a díků - nejsem ten typ, co by bez příčiny chválil. Vaše práce a současně záliba obohacuje život mnoha dalším lidem a je úžasné, že to děláte a takhle dobře. Takže samozřejmě dál hrozně fandím! Díky, fakt mám radost. :-)))

R.
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 9. 2009 21:10

Díky za reakce vás všech tří, rozhodně frází není nic - vaše díky vám jde od srdce a upřímně, z toho mám sám radost. VIP si proto o to víc zasloužíte (na rozdíl od mnohých jiných, kvůli kterým jsem omezil základní platnost na jeden rok). Pevně taky doufám, že že se vaše očekávání u videí naplnila (a budu třeba rád, když je třeba i samostatně okomentujete).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

VIP - prosinec 2009

Příspěvekod antaric » středa 16. 12. 2009 11:06

Novými dvěma VIP uživateli se na základě své činnosti na fóru stávají Kazatel a siolaaduob.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: VIP členství - verze 2

Příspěvekod antaric » sobota 6. 3. 2010 15:50

Dalšími dvěma VIP uživateli na základě předchozí aktivity se stávají no321body a Billda.

Připomínám všem VIPům, že autorská videa (platí i pro foto) není dovoleno bez našeho předchozího souhlasu jakkoli šířit, sdílet a publikovat. Stažená videa slouží jen pro vaše potřeby a vaše přehrávání.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: VIP členství - verze 2

Příspěvekod antaric » neděle 14. 3. 2010 15:00

Posledně jsem se drbal na hlavě, na koho jsem to možná zapomněl s VIPem. Ano, je to Aidah - i on nyní dostává příslušný status.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: VIP členství - verze 2

Příspěvekod antaric » pondělí 10. 5. 2010 21:26

Jsem rád, že mezi VIP uživatele mohu zařadit uživatele SESA, bezesporu si to za svou aktivitu zaslouží.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: VIP členství - verze 2

Příspěvekod SESA » čtvrtek 13. 5. 2010 9:30

antaric, muryru: Jsem velmi mile překvapen, děkuji! Já to zjistil až dnes 8-) , tak se omlouvám za pozdní díky. :(
Prostě koukám všude možně (a že je zde na co ;) ), jenom ne na svůj status.. Já vlastně o VIP neusiloval, podmínky atd. zde neštudoval-šlo to zatím nějak mimo (akorát mě jednou zamrzelo, že nemůžu skouknout videa..), nebyla to priorita. Spíše jsem byl překvapený množstvím příspěvků, fotek atd. tady na foru a rád k tomu přidal něco málo svého. Stydím se, že registrován jsem byl v dubnu 2009 a první příspěvek přišel až po roce :oops: Třikrát hanba! :mrgreen: Pořád jsem to odkládal, zapomínal.. a o co všechno za dobu "mrtvého brouka" přišel :(
Takže ještě jednou velké DĚKUJI, jste všichni skvělí a hodně zdaru, radosti ve všech aktivitách-taky naplnění tajných snů a vizí! (safra, to zní skoro jak od soudruha Pláteníka :lol: ..) Howg!
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: VIP členství - verze 2

Příspěvekod antaric » čtvrtek 13. 5. 2010 9:55

SESA: To jsem rád, Tvá radost mě těší :-) Kolikrát je zajímavé, že VIP si zaslouží nejvíc ti, kteří ani o něj prvoplánově neusilují - jsou prostě rádi za společenství a sdílení tématu, které tu existuje. VIPy dávám na základě toho, co všude píšu - každému, koho si nějak všimnu, za jeho aktivitu, činnost, zkrátka něco o něm vím (a mohu i důvěřovat). Jinak nejsi první ani poslední případ, kdy uběhne čas od registrace a teprv až potom nastane oživení, zapojení se :-)
Díky i za Tvé upřímné díky :-) Naše stránky a fórum žije, díky vám všem, kteří se zapojujete (a výzva ostatním, nebojte se a buďte taky aktivní ;-) )
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: VIP členství - verze 2

Příspěvekod harry77 » úterý 21. 9. 2010 21:37

Ahoj Antaricu,
celkem mě rzí, že jsem neprošel sítem... tak třeba někdy příště. Na stránky jsem zavítal každým dnem, občas i něco okomentoval či přidal odkaz, ale zřejmě málo. :( Nedá se nic dělat. Bude se mi stýskat, děláte to dobře. i porovnání se zahraničními servery.
Harry
harry77
uživatel
 
Příspěvky: 22
Obrázky: 0
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 28. 5. 2009

Re: VIP členství - verze 2

Příspěvekod antaric » středa 22. 9. 2010 21:03

harry77: Ono je to tak, že hlavní podstata a smysl VIP členství spočívá v motivaci a odměně, všem, kteří si to opravdu nějak zaslouží. Není to tak, že bych byl nepřející, naopak, všem rád, se vší upřímností přeji, s dobrým srdcem. Nicméně, aby VIP měl smysl a plnil svou úlohu, tak jsou nějak nastavena pravidla. Pravda, četnost přidělování jsem poněkud zpřísnil a také jsem přístoupil k průběžnému odebírání. Počet VIP uživatelů kolísá zhruba kolem 60, z nichž řada jsou i sponzoři (kterým zůstává VIP trvale, pokud se nějak úmyslně nezpronevěří zneužitím). Pokud někomu VIP odeberu, není to spontánní krok, ale dlouhodobé pozorování (k pozorování je toho víc, než si myslíte). Upřímně - největší kandidáti na odebrání jsou Ti, kteří po zveřejnění nové kuřačky se velmi rychle přihlásí, velmi rychle si stáhnou video, velmi rychle ho přehrají, odzívnou, jdou od toho - nehodnotí, ani známkou, ani příspěvkem, ani se pak už k tomu nevrátí. A dlouhodobá kumulace takového chování mě irituje - má to opravdu být chování za odměnu a k motivaci?
Berte to tak, že s muryru máme s projektem neskutečné množství práce, které mnohdy nevidíte - je to opravdu řehole, i se z akcí vracet pozdě večer, za tmy, v době, kdy si dávno užíváte svého pohodlí domova či zábavy. A my pak často do noci trávíme moře našeho volného času zpracováváním - moře času, které nevidíte, protože se zazrcadlí na stránkách "jen" v jednom konkrétním vláknu. A často stránkami trávíme i veškerý volný čas, na mnoha frontách (i třeba organizací srazů). Děláme to ovšem rádi, s nadšením, ale také potřebujeme a jsme rádi za reakce, za odezvu, za povzbuzení. Kterého není nikdy dost - nikdy není nic samozřejmé (stejně jako třeba v manželství). A VIP je právě nástroj k motivaci a odměně - vážíme si vás za to, že si vážíte i vy nás - tím, jak nás aktivně podporujete.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: VIP členství - verze 2

Příspěvekod BICKOÁ kATEŘINA » sobota 26. 1. 2013 20:12

dobrý den,chtěla jsem se podívat na video mojí neteře (které jsem fandila)a mrzí mne, že abych se mohla podívat na její video, musím být aktivní na vašich stránkách asi rok?? To znamená, že ho nemohu vidět, ani když se normálně přihlásím? Chci se podívat opravdu jen na ni, je na tom něco špatně? Pak mi VIP můžete odebrat.Děkuji
Naposledy upravil BICKOÁ kATEŘINA dne sobota 26. 1. 2013 20:46, celkově upraveno 2
BICKOÁ kATEŘINA
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 1. 2013

Re: VIP členství - verze 2

Příspěvekod BICKOÁ kATEŘINA » sobota 26. 1. 2013 20:18

Měla jsem pocit, že chcete svou práci prezentovat, ne tajit a klást překážky v shlédnutí videa i zaregistrovaným..To není dobré PR
BICKOÁ kATEŘINA
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 1. 2013

Re: VIP členství - verze 2

Příspěvekod antaric » neděle 27. 1. 2013 11:48

Proč nejsou videa přístupná rovnou, jsem tu vysvětlil už několikrát a nechci to opakovat. Jsou to pravidla hry. Jsme nekomerční projekt, děláme ho z nadšení, ale stojí nás také moře času, práce a peněz. VIP členství je motivace a odměna (i za sponzorství). Pokud vás projekt baví, stejně jako nás, a máte k němu vztah, tak pojďme pro to něco dělat společně. Nic není jen tak. Videa se prostě jen tak nerozdávají.
Jinak PR stavíme na něčem jiném než na videích, ty jsou sice atraktivním, důležitým, nicméně z pohledu PR doplňkovým prvkem.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: VIP členství - verze 2

Příspěvekod netporsche » neděle 27. 1. 2013 19:59

I would also like a VIP status, because I, the women better than the video can review the photo.
smoking girls are sooooooooo sexy.
netporsche
nováček
 
Příspěvky: 7
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 14. 2. 2011

Re: VIP členství - verze 2

Příspěvekod dolineshad » sobota 9. 2. 2013 2:34

i agree
dolineshad
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 7. 2011

Re: VIP členství - verze 2

Příspěvekod beppes77 » pátek 5. 4. 2013 22:51

very figa
beppes77
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 5. 4. 2013
Kouření: ne
Počet denně: 0
Značky: cigarette

Re: VIP členství - verze 2

Příspěvekod beppes77 » pátek 5. 4. 2013 23:03

i am interested to the video
beppes77
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 5. 4. 2013
Kouření: ne
Počet denně: 0
Značky: cigarette

Další

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků