Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

ano, cítím, že nová identifikace je lepší, atraktivnější pro ženy
26
87%
nevím, nerozumím, rozdíl nevnímám
2
7%
ne, původní podtitul byl přímočařejší
2
7%
 
Celkem hlasů : 30

Svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Příspěvekod antaric » pondělí 28. 9. 2009 17:55

Ode dnešního dne jsme změnili, po nějaké době konzultací a rozvažování, podtitul stránek. Původní "česko-slovenské stránky o přitažlivosti kuřaček" nahradila identifikace "svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu". Změna byla motivována zejména podněty uživatele Pavla776, který se s námi mimo fórum zamýšlel nad budoucností a růstem stránek a diskuzního fóra. Zejména jak oslovit a do našich řad získat více žen (kuřaček), aby se tu cítily ve svém.

Ono klíčové slovo svět nabízí několik interpretací, všechny z nich jsou správné. Svět - ve světě žijeme, všichni jsme jeho součástí. Kuřačky pro nás představují svět, který se nám líbí, přitahuje. A koneckonců je to svět kuřaček, kterého se chceme stát součástí, a svět kuřaček, který se stává součástí nás. Svět kuřaček, to je i svět starostí a radostí žen, svět sdílení, vzájemnosti a sounáležitosti. Tento svět chceme u nás sdílet a žít, kuřačky mezi námi - a svět všech témat, nejen kouření, které se nás týkají - žen i mužů. Svět, ve kterém se můžeme cítit doma a mezi svými.

Vítejte tedy ve světě kuřaček!

Jedná se o první krok k dalším ideovým vylepšením, které budou v průběhu podzimu následovat. Podstata a nosná témata stránek zůstavají stejná, přibližujeme se však více světu těch, na kterým nám záleží, vědomě a lidsky.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod rray30 » pondělí 28. 9. 2009 18:21

Jasně, je to moc hezky a trefně napsané. A pokud se tu rozvine třeba i širší diskuse, nebude to vůbec na škodu. ;-)
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod rray30 » pondělí 28. 9. 2009 18:23

Jo, a ještě poznámka - záhlaví stránek moc sluší nádherné kuřačky z poslední doby! Fakt paráda!!! :-)
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » pondělí 28. 9. 2009 20:38

Musím konstatovat,že původní identifikace byla vnešenější a zněla líp nový název mi zní docela tvrdě ale je to můj názor a vy kluci co tyhle stránky děláte se nenechte mnou otrávit,přeji hodně úspěchů v další činnosti.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod Pavel » pondělí 28. 9. 2009 20:39

Výborně
Naposledy upravil Pavel dne úterý 29. 9. 2009 3:01, celkově upraveno 1
Pavel
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 448
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 9. 2009
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » pondělí 28. 9. 2009 21:29

Obměna kuřaček - ta probíhá vždy tak třikrát do roka, od spuštění stránek v srpnu 2007 jsme vystřídali už devět různých log (a dávám do nich po domluvě s muryru vybrané kuřačky, vždy nějak reflektují uplynulé období). Občas jsou doprovázeny i další změnou, tentokrát změnou podtitulu.

Zvýšení loga - zkusil jsem trochu zvednout, nechám na další posouzení, zda to tak je lepší (asi ano, ale jak jsem už zmiňoval jinde, někdy je výsledný dojem otázkou velikosti a rozlišení monitorů).

Slogan "Největší český web pozitivní ke kouření" - zatím je tam, kde je (trochu ad hoc), v budoucnu bude umístěn jinam (protože přibydou minimálně dvě plánované záložky).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » pondělí 28. 9. 2009 21:36

vaclavsun@seznam.cz: Výsledek nové identity (aniž by se měnil výrazně obsah) je výsledkem diskuze, působení a vnitřního průzkumu. Teď přijde doba, kdy to bude působit navenek, postupem času vyhodnotíme. Jsou ale předpoklady, že cíl by se splnit mohl, aspoň částečně (a na cíli se shodneme, že ho máme všichni společný - jde nám o kuřačky).
Pokud něco působí tvrdě, tipuju, že jde o slovo "cigarety", které v poditulu dosud nebylo. Zdůraznění cigaret je proto, že jsou lidé, které prostě napadají asociace s jiným kouřením (co si budem namlouvat :-) ) a tímhle utvrdíme, na čem návštěvník je.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod milovník kuřaček » úterý 29. 9. 2009 13:12

I já si myslím,že je to krok zase ku předu-je to skvělý nápis a hlavně jak psal antaric,návštěvník hned ví o jakém kouření je řeč!A nové fotečky jsou super-konečně jsem se dočkal třeba zrovna Dáši...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod Evelika » pátek 16. 10. 2009 23:31

Ano, myslím si, že tento podtitulek je výstižnějží.
Moc se mi od antarica líbí "osvětlení" významu slova SVĚT v tomto podtitulku. Fakt je to moc hezky napsané...a myslím si, že skutečně pro všechny srozumitelné a tak ti, co se s tímto SVĚTEM neztotožnují, by tu možná ani neměli být....páč nejsou mezi svými...
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod JerryRose7 » sobota 17. 10. 2009 0:10

Ahoj všem, můj názor je, že tento podtitulek je daleko efektivnější právě pro návštěvnost samotných kuřaček, možná už to tu někdo zmínil... Dobrý nápad, opět nezbývá, než chválit :)
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Příspěvekod antaric » sobota 17. 10. 2009 9:34

Děkuji za tak jednoznačné a přívětivé přijetí nápadu. Zdá se, že by to mohl být správný první krok pro budoucí směřování. Budoucí směřování konceptu, který se zatím nachází na svém začátku. Budu se těšit, až se na živém setkání (14.11.2009) dotkneme i tohoto tématu.

(Mimochodem, dnes se mi o živém setkání v noci zdálo :-) )
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod bobo » neděle 18. 10. 2009 21:46

Možná bych tam doplnil ještě slůvko "jejich" tj. "Svět kuřaček cigaret, jejich přitažlivosti a půvabu" - myslím, že by to lépe vystihovalo tématiku
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Příspěvekod antaric » sobota 24. 10. 2009 12:29

bobo: Máš ode mě velký bod a plus, za přemýšlení. Ano, slovo "jejich" tam správně patří a původně tam i bylo. Slogan či podtitul by neměl být dlouhý, měl by být spíš heslovitý, zkratkovitý, stejně jako je rychlý současný svět. Slovo "jejich" tak vypadlo, kontext však zůstal zřejmý. Případně nabízí i více významů, stejně jako slovo "svět".
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod bobo » neděle 25. 10. 2009 21:09

Rádo se stalo - kybicování, to mi šlo vždycky... :-)
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Příspěvekod antaric » neděle 25. 10. 2009 21:24

bobo: Kibicování mám radši než mlčení většiny :-) Takže klidně kibicuj, oponuj, nejen tady - je to vítáno :-)

A pokud nejsi zdaleka, tak Tě zvu 14. listopadu na živé setkání příznivců stránek.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků