Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Informace, zprávy a foto+video reporty ze živých setkání www.kuracky.cz a Smoking Dance Parties, korunovace Miss, soutěže atd.

Účast na 3. živém setkání příznivců fóra a tématiky

Ano, mám zájem, rád(a) se zúčastním
19
73%
Ano, mám zájem, ale nevyhovuje mi lokalita (Praha)
4
15%
Ne, stydím se, nemám odvahu, necítím se na to, mám závazky apod.
3
12%
Ne, přijde mi to nevhodné, nepříslušné
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 26

Příspěvekod antaric » čtvrtek 5. 11. 2009 22:01

honza: Pokud by měly hrát hlavní roli peníze, byla by obrovská škoda, abys nepříšel. Zvu Tě na pivo (a i klidně víc) a i na něco k jídlu. Stejně tak bych nerad, aby to byla i brzda pro ostatní.

A okaté? Nevím, co by mohlo být okaté, okatý budu maximálně já a ještě tak muryru. Všichni ostatní zůstanete v takové anonymitě, jakou si sami budete přát. A vždycky můžete odejít dřív, kdyby náhodou (po zkušenostech z minule žádné náhodou nebylo - však jaké byly ohlasy kladné, jsi mohl sám číst).

Je vidět, že předsudky je potřeba měnit nejen do společnosti, ale možná taky i mezi námi :-) Není fajn být mezi svými, i reálně? ;-) Já ani muryru nekoušeme, jsme lidi z masa a kostí jako všichni :-) A trapasy? :-) Vzhledem k tomu, že já ja na sebe stahuju spolehlivě, nemáte nikdo k nim další šanci :-)

A hlavně, na setkáních se bavíme o všem možném, normálně, lidsky, fajn a v pohodě. Jen je opravdu asi těžký o tom lidi přesvědčit :-) Setkání vždycky berte jako velkou šanci a příležitost, která se nemusí opakovat - každé setkání je v něčem jiné, ojedinělé, dorazí jiní lidé atd.

Mnohokrát člověk v životě lituje ne toho, co udělal, ale toho, neudělal.

Proto - přijď nejen Ty, ale i ostatní, kdo váháte.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod bobo » úterý 10. 11. 2009 21:18

Teda né že bych byl nedočkavý, ale stále mi nepřišel nějaký upřesňující mail s místem...
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Příspěvekod muryru » úterý 10. 11. 2009 22:53

bobo:
Tohle je v plné kompetenci antarica, místo je zajištěno - oba dva jsme v pondělí večer definitivně zajistili přímo na místě. Antaric přislíbil, že pravděpodobně dnes (v úterý) večer upřesňující maily zašle.
Pokud mu do toho vlezlo nějaké nenadálé (zřejmě pracovní) zaneprázdnění, tak určitě v nejbližší době (nejpozději zítra) budete všichni včas informováni.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 10. 11. 2009 23:09

Ano, právě jsem rozeslal mailem všem všechny potřebné informace (hlavně údaje k místu setkání). Měl jsem to naplánováno na dnešní večer (úterý). Aby to nebylo příliš brzy, ani příliš pozdě.

Pokud někdo mail nedostal či se případně ještě chce přihlásit - můžete ještě nahoře v hlasování, případně mi napsat na mail antaric@kuracky.cz

Na všechny se moc těšíme a stejně tak se těšíme, že akce bude fajn a super :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » čtvrtek 12. 11. 2009 11:29

Pokud někomu nedorazily informace do mailu, zkuste se podívat do své antispamové schránky, jestli tam nenajdete mail ode mě. Občas antispamové filtry nesprávně vyhodnotí obsah.

Jinak stále vše platí, jak jsem psal - v sobotu se na vás těšíme.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod drevo » čtvrtek 12. 11. 2009 19:47

Ahoj vespolek. Před chvílí jsem se přihlásil, doufám, že se mi podaří setkání stihnout. Přesto moje potvrzení není úplné, moudřejší budu v sobotu kolem poledního...
drevo
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2007

Příspěvekod honza » čtvrtek 12. 11. 2009 20:53

Jak jsem psal již Ondrovi do email pravděpodobně se ukážu :-)
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » čtvrtek 12. 11. 2009 21:36

drevo: Uvidíš, jak Ti to vyjde, budeme samozřejmě rádi, že Tě znovu uvidíme. Informace jsi dostával průběžně do mailu, na základě předchozí účasti.

honza: To je dobře, už je na čase se ukázat :-) I na Tebe se těšíme :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » sobota 14. 11. 2009 11:24

Kdo ještě váháte (a máte info o místu srazu), tak neváhejte a doražte :-) Svítí nám dnes sluníčko na cestu, tedy aspoň tady v Praze.

Odpoledne v 15:30 se na vás na místě těšíme. Přeji dobrou cestu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod honza » sobota 14. 11. 2009 12:22

Já už to mám na 98 % jisté že kolem půl třetí vyrážím :-D
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod bobo » neděle 15. 11. 2009 0:14

Takže já vzhledem k poměrně hojnému počtu účastníků považuji setkání za zdařilé, a určitě se zúčastním dalšího, na který si iniciativně připravím i zajímavý referát k tématu (snad budu mít víc času než dnes). Ale jen za předpokladu. že to bude v jiném lokále. Možná "DUO" barmanka, která se potácí v podroušeném stavu a své jednání nemá plně pod kontrolou s vrchním, od kterého při placení dostanete málem "přesdržku" je pro někoho přitažlivé, ale pro mne rozhodně ne. Tohle pokazilo náhled i na jinak perfektní akci, perfektní jak jen slezina pro takhle stejně zaměřené může být. Když jsem tam viděl na stole ty lehký Máčka, tak bych možná i já zapálil...
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Příspěvekod siegurd » neděle 15. 11. 2009 2:17

Setkání se uskutečnilo, a to byla čistá zábava!
To bylo mé první setkání skupiny Kuracky, a proto, že mé představy byly velmi živé. Zvolená restaurace byla skvělá. Jste lidé byli přátelští a vynaloží veškeré úsilí k překonání můj nedostatek český jazyk, a to především, jste byli přátelští, smím-li to tak vyjádřit.
Dívky byly skvělé kuřáky:
Nejprve přišla Paula, a to nejen hezká, a to nejen super kuřák, ale také skvělá holka.
Další jiskření Jiřina připojil, plné radosti.
Poslední, Tereza přišla do ní dostat i zaslouženou korunu.
Tam byly dražba kalendáře pro rok 2010, příběhy, a po celou dobu dialogu a komunikace, které bylo radost sledovat.
Chtěl bych poděkovat Antaric a Muryru za pozvání, organizaci a vedení, a každý člověk současnosti, ať už jsem věděl z kyberprostoru a tam jsem se setkal poprvé. To bylo mé první setkání skupiny Kuracky, a to nebude můj poslední.
siegurd
VIP uživatel
 
Příspěvky: 11
Pohlaví: Muž
Registrován: 4. 7. 2009

Příspěvekod honza » neděle 15. 11. 2009 3:12

Takže sraz byl moc dobrej holky skvělé no já ani nevím co k tomu dodat snad jen že mají smůlu ti co tam nebyli .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod Katmar » neděle 15. 11. 2009 7:56

Ahoj. Moc mě mrzí, že jsme nomohli s Ájou dorazil. Moc jsme se těšili, ale chřipka byla zákeřnější :-(
Tak se aspoň těším na příští setkání...
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

díky za fajn sraz

Příspěvekod David77 » neděle 15. 11. 2009 10:46

Včerejší sraz 14.11.09 serveru kuřačky (3. v pořadí) se velice vydařil. Byl nejlepší ze všech srazů, co kdy byl. Setkání se uskutečnilo v fajn restauraci, přes přiopilou servírku to tam bylo a je to moc pěkné prostředí.
Setkání bylo moc fajn. Nejvíce mě ohromila Pája s zapalováním jedné cigarety od druhé. To se mě velice líbí a strašně mě to vzrušuje. Vykouřit 50 cigaret denně a v případě financí i třeba 200 za den, to se musí ocenit. Třeba jako pomyslná cigaretová víla. Moc jí to s cigaretou sluší. Už teď se těším na video a fotečky. Budou nejlepší.
Fajn byla i korunovace MISS.
Setkání bylo přátelské, pohodové a už teď se těším na další tj. asi na březen.
Určitě na 100 % nelituji, že jsem přišel.

Ahoj Ppss (Petr)
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Příspěvekod muryru » neděle 15. 11. 2009 11:31

Ahoj, já taky musím potvrdit, že šlo jednoznačně o nejvydařenější sraz, poděkování zaslouží všichni zúčastnění, především obě nádherné kuřačky, které dorazily, mám velkou radost, jak se to povedlo.
Ještě se určitě k tomuto srazu budeme vracet - vznikla i bohatá foto a video dokumentace, jak s tím naložíme, se ještě všichni budeme domlouvat.

(Jako předkrm dnes připravím kuřačky, které jsme nafotili premiérově ve spolupráci s Pavlem ještě krátce před srazem).
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 17. 11. 2009 21:55

I já se musím s odstupem pár dní také vyjádřit. Děkuji všem za pochvalné reakce, už i na místě jsem cítil, že to byl nejlepší sraz, jaký zatím byl. Laťka byla nastavena hodně vysoko, pro příští setkání. Moje poděkování patří všem, co dorazili, nejvíc pak oběma dámám - Tereze a Pavle, spolu s nimi dával sraz opravdu smysl (a pro které to nebylo snadné, v převažující mužské společnosti).

Jsem také rád, že se nám podařilo korunovat Miss Kuřačku 2008 - že jsme tedy mohli poctivě a se vším dotáhnout své sliby a koncept projektu, spolu s oceněním a dary.

A pak také chci poděkovat všem, co strpěli od odpoledne do večera i moje uvádění a moderování :-) Věřte mi, že ač to působilo jakkoli, nebylo to pro mě jednoduché.

Z akce vznikla spousta foto a video materiálu, kdo jste byl, tak víte, že to bylo místy až nepřehledné :-) Postupem času zpracujeme, budeme uvolňovat, samozřejmě s ohledem na domluvy, ne všechno půjde ven.


A nyní - řady již existujících držitelů VIP+ rozšiřují (nebo na něj povyšují) následující uživatelé
honza, siegurd, bobo, pezatko a pavculka-1987
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 18. 11. 2009 13:25

Tak sice už tu bylo téměř všechno řečeno,tak snad jen,že i mě se sraz velice líbil,jsem moc rád že jsem tam byl...Velké poděkování patří pořadatelům,kteří akci zvládli na výbornou a ještě větší poděkování patří přítomným dámám,které to neměly lehké...Ještě jednou díky moc a už aby tu byl další sraz:-)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod drevo » čtvrtek 19. 11. 2009 18:27

Bylo to velmi vydařené, skládám poklonu pořadatelům Antaricovi a Muryru. Příjemný podvečer. Škoda, že jsem musel odejít dřív a přišel o korunovaci. Ale nevadí, není všem dnům konec, jistě se zase při nějaké příležitosti setkáme.
drevo
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2007

Příspěvekod muryru » čtvrtek 19. 11. 2009 21:46

Všem, kteří čekají na fotomateriály ze srazu, z technických důvodů pravděpodobně postupně zveřejňovat o víkendu, video bude asi o něco později.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Předchozí

Zpět na Živá setkání www.kuracky.cz - informace a reporty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků