Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Máte problémy s kouřením, ve svém okolí? S přijetím, s partnerem? Přejete si přestat kouřit? Či se naučit? Sdílíme s vámi váš život.

Kuřačky o sobě

Příspěvekod Tato » středa 13. 6. 2007 14:53

Velmi mne zaujala paní Věra, a proto si myslím, že je největší čas dát prostor také ženám, které zabrousí na tyto stránky. Dámy pište o svém vztahu k cigaretá, zda kouříte rády či zda by jste raději přestaly. Co Vám kouření dává a co Vám naopak bere. Murrymu doporučuji, aby fotografovaným ženám o tomto fóru řekl a pozval je na něj.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod antaric » středa 13. 6. 2007 15:10

Tak muryru dělá, co může, osobně. Není to ovšem tak jednoduché, i o tom tady několikrát psal. Dámy jsou samozřejmě zvány, pokud sem zavítají, i na základě doporučení či náhodně. Možná fórum jim to, co se nám na nich s cigaretou líbí, lépe osvětlí, než oslovení na ulici. Rozhodně tu budou mezi svými a dostanou podporu.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod fantomas » sobota 4. 8. 2007 15:34

Jo,je to škoda,že tady teda zatím moc žen nechodí.Doufejmě,že se to časem zlepší a děvčata se budou moci taky vyjádřit.Osobně věřím,že je spousta žen a dívek,které kouří rády a nemají si s kým popovídat a některé třeba kouří i tajně ve svých třeba 25letech,aby je rodina neodsoudila atd.
Tak se nebojte a přijdte mezi nás.Tady nikdo nekouše
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod antaric » sobota 4. 8. 2007 15:42

Spousta žen, dívek, slečen by si rádo popovídalo, možná se za své kouření stydí, ale kdyby viděly, tady, kolik půvabu jim to přidává, na atraktivitě... Nejspíš by jim i víc chutnalo, možná by se i rozkouřily víc, naplno a rády.

Nikdo tu nekouše, může to být jen oboustranný přínos. Všichni jsme i normální muži, kteří žijí běžným životem, i se spoustou dalších zájmů.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Jana » neděle 5. 8. 2007 10:31

Ahoj! Jmenuji se Jana, pracuji jako vedoucí účtárny v jedné větší firmě a je mi něco kolem pětařiceti let. Od šestnácti let jsem pravidelnou kuřačkou, nyní kouřím okolo 30 cigaret denně. Jelikož mám svou samostatnou kancelář tak mohu si uívat své vášně v zaměstnání, kdy je v ní někdy hodně bílo. S okolím problém nemám, manžel je též kuřák a i mvětšina mých kamarádek též kouří. Pouze gynekoložka mi již odmítá předepsat hormonální antikoncepci. Na ulici však kouřím nerada, radši si sednu do parku, či někde k zastávce MHD. Ach ty zákazy. Myslím, že bychom my kuřáci neměli být omezováni, vždyť jsme dospělí lidé. To jsme si tuhle s holkama říkaly, když rády občas zajdeme do kavárny na kafe a vínko, že až nám zavedou zákaz kouření v restauracích, tak kam budeme chodit.
Jana
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 5. 8. 2007
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod fantomas » neděle 5. 8. 2007 15:10

Jana:Je skvělé,že jsi sem zavítala a zdělila nám svůj názor.Taky je výborné,že můžeš v práci v klidu kouřit a i lidi ve Tvém blízkém okolí jsou kuřáci.Tím pádem můžeš kouřit,když máš chut,s čímž má dnes hodně kuřáků problémy.
Podle toho,kolik denně vykouříš a co píšeš,tak není pochyb o tom,že tě to baví,máš to ráda a je to pro tebe vášen,které se nehodláš jen tak vzdát,což je dobře.A na těchto stránkách to oceníme dvojnásob.
Mě taky štvou ty zákazy a to,jak v poslední době všichni proti nám táhnou,ale nemyslím si,že by kouření nadobro zakázali.To by byly státy samy proti sobě a hlavně,výrobci cigaret to nikdy nedopustí.Statistiky uvádějí,že nás kouří něco kolem miliardy lidí na celém světě-obrovský byznys.Takže jsem absolutně v klidu.Lidi kouřili,kouří a budou kouřit,co bude lidstvo lidstvem.
Tak zase někdy zavítej a přeju nádherné a ničím a nikým nerušené a omezované kouření.
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod antaric » pondělí 6. 8. 2007 10:23

Jana: Ahoj Jani, vítej mezi námi a mezi svými - mezi námi, kterým se kouření na ženách tak líbí a přitahuje. Doufám, že Tě to potěšilo, i na duši. Ve všem s Tebou souhlasím a máš i mou plnou podporu, Tvůj příspěvek a názory potěšily. Ať Ti chutná a ať se Ti hezky kouří, při vědomí, že existují muži jako my, pro které jsi s cigaretou atraktivnější a přitažlivější.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Jana » úterý 14. 8. 2007 15:43

Moc Vás všechny zdravím a především Fantomase a Antarica, kteří mi zaslali moc hezké vzkazy. Je pravda, že si kouření užívám třka do sytosti. Mohu kouřit doma a s určitým omezením i v práci, ale i já pociťuji diskriminaci. Hrzně mne štve to zdražování cigaret, které mne nutí kouřit levnější značky. V práci mohu kouřit, protože jsem hlavní účetní. To mé podřízené v práci kouřit nesmí a proto chodí ke mně do azylu. Rovněž mi vadí zákaz kouření ve vlaku a v divadle. Je to hrozné když o přestávce musím ve společenských šatech jít třeba na mráz.
Antaricu chci Vám napsat, že žádnou úchylkou netrpíte, prostě jen dnes je společnost proti nám kuřákům nastavená. Ptala jsem se manžela a ten mi potvrdil, že i dle něho cigareta zvyšuje ženin sex appel. Prostě úchyl nejste. Jste hodný a trochu plachý mladý muž a já Vám z celého srdce přeji, aby jste našel tu pravou kuřačku, která Vám bude dobrou družkou a snad i později hodnou manželkou
Jana
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 5. 8. 2007
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod antaric » úterý 14. 8. 2007 20:04

Jana: Ahoj Jani (dovolím si trochu přeskočit společenské konvence a tykat - snad i jako vyjádření blízkosti tady, v prostředí mezi námi a svými). Přiznám se, že mě Tvůj vzkaz-příspěvek moc potěšil i pohladil na duši a srdci, jako už žádný dlouho ne, opravdu. Přijde mi, jako bys mě znala, víc, i osobně, možná jsi přečetla leccos z mých příspěvků tady a vyčetla z nich mnohé mezi řádky - že se to tak krásně zrcadlí v Tvém přání... Moc bych si to přál, tak, jak píšeš - ne jen kvůli sobě, ale i kvůli té druhé - našel pravou kuřačku, která bude dobrou družkou a později hodnou manželkou... Aby i ona byla šťastná... Přiznám se, že je to podstata mého štěstí a pocitu být šťastný, je to přání, které je alfou a omegou mého snažení, najít se v lásce a vzájemnosti - jako mnohokrát přes nezdary a bolestmi v minulosti, v přítomnosti pak s novými nadějemi a novým odhodláním... Děkuji Ti ještě jednou, opravdu jsi mi udělala radost - moc Ti přeju vše dobré, i hezké dny.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Tato » čtvrtek 16. 8. 2007 13:30

Ahoj Jano. Jsem rád, že jsi napsala a mluvíš mi z duše. Imne štvou všechny ty zákayz a ydražování cigaret. My kuřáci bychom měli držet při sobě a bránit se proti té nekuřácké většině. Jednou bude líp.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod Evelika » čtvrtek 27. 12. 2007 0:42

Ahoj!
Vzhledem k tomu, že tu nikdo "nekouše" :-)) tak jsem tu! Možná aj proto, abych rozšířila registr zde přítomných žen ;-) ale hlavně proto , že jsem kuřačka ..... a to zhruba od svých 18 let.Ze začátku to byla sem tam jedna ....za intrem, za školou, potají za "boudou" na autobusáku:-))) Dnes tak 15 - 20denně.Pravda, někdy, když je příležitost (posezení,zábavy, plesy...) jich je 2x tolik! Ale zase vzhledem k zákazu kouření na mém pracovišti, jich je v pracovní dny spíš jen těch 15 kousků:-) Co jsem četla příspěvky, tak za sebe musím říct, že v době těhotenství jsem nekouřila, nebylo to ani tak tím, že by se nemělo, ale měla jsem prostě to "štěstí", že mi to nechutnalo...asi nejsem zas taková kuřačka, nevím...Každopádně kouřit mi chutná, mám to ráda, líbí se mi to!
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod Kasoun » čtvrtek 27. 12. 2007 11:36

Ahoj Eveliko!

tak Tě tady vítám a doufám, že trochu rozčeříš lehce stojaté vody dopisovatelek něžného pohlaví ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tato » středa 2. 1. 2008 12:15

Zdravím Eveliku a přeju ji hodně štěstí a zdraví do nového roku. Jsem rád, že jsi napsala a doufám, že se přidá i některá z Tvých kamarádek.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod Evelika » neděle 6. 1. 2008 23:09

Zdravím vás všechny v novém roce! Nejen Kasouna a Tata:-) Přeji všem jen to dobré! Spoustu krásných foteček a příběhů .... a hlavně dobrou náladu! .... ať už s cigárkem, nebo bez ;-)
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod muryru » pondělí 7. 1. 2008 11:12

Děkujeme, taky tě tu vítám a doufám že nám zůstaneš věrná a přineseš do fóra vítané osvěžení (protože tohle fórum nejsou jen moje autorské fotky).
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Krásný den :-)

Příspěvekod ivi717 » čtvrtek 10. 1. 2008 21:03

Přeji krásný den všem vášnivým kuřačkám a kuřákum,
Jsem Iveta,je mi 36 let a sem mezi vás jsem se dostala díky kamarádovi Kasounovi :-)
Opravdu moc chválím aktivitu všech zakladatelů a taky odvahu a otevřenost přispěvatelů.
Jsem vášnivou kuřačkou a poprvé jsem tomu kouzlu podlehla mezi 16-17 léty.Zprvu jen občas a hlavně tajně jsem s kamardkama ochutnávala vůni a chuť zapálené cigarety.
S přibývajícími zkušenostmi a léty jsem té bílé,štíhlé krásce podlehla a dnes tvrdím,že ani zdražování mne nedonutí přestat-raději nebudu kupovat salámy :-)
Moc mne těší,že je spousta podobně "postižených" žen a děkuji všem mužům,kteří je za to obdivují:-)
ivi717
uživatel
 
Příspěvky: 14
Obrázky: 4
Pohlaví: Žena
Registrován: 10. 1. 2008
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Příspěvekod Kasoun » čtvrtek 10. 1. 2008 21:11

Ahojky Ivi !!! :-) Tak Tě tady vítám ! Ani nevíš, jakou z toho mám radost !!! :-) Zejtra na Tebe budu myslet ... Ty víš proč ... :-))))
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 1. 2008 21:22

Ahoj Ivi, musím i za svého spoluadmina muryruho poděkovat, za Tvou chválu a Tvé díky ;-) Doufám, že i Tobě bude mezi námi dobře, zde na našich stránkách. I Kasounovi patří díky, že Tě sem přivedl ;-)
Díky i za Tvůj popis a vyznání - je milé, lichotí a je až vzrušující... ;-) Doufám, že Ti budou cigarety zase o kousek víc chutnat... ;-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Vendy » pondělí 4. 2. 2008 6:00

Zdravím všechny, kteří navštěvují tyto stránky, přednostně však jednoho z nejmenovaných častých návštěvníků.....,

včera jsem byla na xchatu a přemýšlela do jaké místnosti vstoupím. Když jsem uviděla velice zajímavý název jedné z místností. Vstoupila jsem tedy do ní a setkala jsem se tam s člověkem, který mě již od první chvíle zaujal tím, jakým způsobem si se mnou psal. Povídali jsme si o kouření, ale bylo to tak příjemně zvláštní slyšet, že se muži tak moc líbí, když žena kouří. Popisoval mi svoje pocity takovým způsobem, že jsem nemohla zpustit oči z obrazovky. Byla jsem z toho, dalo by se řící, až v rozpacích. Bylo to něco úžasného, pro mě neznámého. Tento hovor, mě naplnil čímsi nepopsatelným a proto bych chtěla tomuto citově naplněnému člověku, za tak nádherný pocit moc poděkovat.
Vendy
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 4. 2. 2008
Bydliště: Nymburk

Příspěvekod antaric » úterý 5. 2. 2008 18:14

Děkuji Vendy, vím, že je to o mně... Děkuji za to vyznání, veřejné, moc mě těší - že jsi to opravdu prožívala, cítila to, vnímala v tom i mnohem víc...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Další

Zpět na Slasti a strasti s cigaretami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků