Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Jak se vám líbí kuřačka Iveta?

1 - krásná, velmi se mi líbí
21
70%
2 - hezká, líbí se mi
9
30%
3 - normální, průměr
0
Žádná hlasování
4 - nic moc, spíše nelíbí
0
Žádná hlasování
5 - vůbec nelíbí
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 30

Praha, úterý 4.9.2007 - kuřačka (Iveta)

Příspěvekod muryru » úterý 4. 9. 2007 16:50

Iveta
I v dnešní době, plné absurdních protikuřáckých zákazů, můžeme narazit na tramvajové zastávce na něco tak pěkného, jako je půvabná dívka
vášnivě kouřící cigaretu. (Škoda že tento jev ze zastávek, nástupišť, chodeb, hal a dalších veřejných míst díky protikuřáckému ražení mizí)

Brunetka Iveta je další kuřačka v galerii, kouří okolo 20 cigaret denně.
Můžem litovat dvou věcí: že vzhledem k chladnému počasí byla teple oblečena, a za druhé, za což se omlouvám - že mi "ulítlo" posledních pět fotek z 11 (omylem jsem přerušil zpracování :(( , tudíž milovníci krásných nohou musí oželet fotku kompletní postavy až k chodidlům.
I přes nepříznivé skutečnosti stojí zbylých šest Ivetčiných fotek za prezentaci. ( Dávám za 1 Ivetce jako dívce, fotoprovedení je v konkurenci předchozích milovnic cigaret jen za 3 )

Nová verze fotografií (pro registrované uživatele):
1061106210631064
10651066
Naposledy upravil muryru dne neděle 18. 5. 2008 14:06, celkově upraveno 6
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 4. 9. 2007 19:34

Tak mám pocit, že těch pět ztracených fotografií, je zatracená škoda :-) Co se dá dělat, celá postava, včetně nohou (jako milovník jejich krásy), to by fotky posunulo ještě výš. Ivetce to i tak, i přes chladné počasí, moc sluší, krása, líbí se mi moc. Na některých fotkách se hodně povedla póza, s cigaretou. Stejně tak krásná standardní závislost - kolem 20 denně, mmm....

Souhlasím, ta nesmyslná omezení a protikuřácká tažení :-( Mizí a omezují se tak příležitosti potkávat vášnivé a závislé kuřačky, i s nimi komunikovat, navazavat kontakt. Proto si cením každé odvážné dívky s cigaretou, která až na zákazy tak nedbá a svou cigaretu si s chutí užívá, i na takových zastávkách MHD - pro mě je přitažlivější, vzrušující... Svou odvážností a nebojácností... I svou závislostí...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

re

Příspěvekod rob » neděle 9. 9. 2007 9:54

ahoj, Iveta ode mne dostane dvojku. Je pěkná, škoda těch 5-ti fotek, postavu má hodně dobrou...Jinak souhlasim, že restrikce ohledně kouření nám spoustu potenciálních kuřaček vyhnaly z dosahu...škoda.
rob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 108
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 9. 6. 2007
Bydliště: Praha

Zpět na Ročník 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků