Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Informace, zprávy a foto+video reporty ze živých setkání www.kuracky.cz a Smoking Dance Parties, korunovace Miss, soutěže atd.

Účast na 4. živém setkání příznivců fóra a tématiky

Ano, mám zájem, rád(a) se zúčastním
10
67%
Ano, mám zájem, ale nevyhovuje mi lokalita (Praha)
3
20%
Ne, stydím se, nemám odvahu, necítím se na to, mám závazky apod.
2
13%
Ne, přijde mi to nevhodné, nepříslušné
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 15

4. živé setkání příznivců stránek - 17. duben 2010

Příspěvekod antaric » pondělí 1. 2. 2010 18:30

Někteří z vás se ptali, jestli a kdy bude další setkání našich stránek. Mohu potvrdit, že se konat bude + potvrzuju trochu s předstihem, že s ním můžete počítat. A případně se již v anketě zde přihlašovat (důležité, abyste se pak dověděli další informace). Sraz bude v měsíci březnu či dubnu a bude stejně jako minule v sobotu (vhodné i pro mimopražské).

Přesný termín ještě budeme určovat, dovíte se zavčas. Tentokrát to více závisí na možnostech vítězek v soutěži Miss Kuřačka 2009, které bychom rádi na naše setkání pozvali a jejich vítězství slavnostně vyhlásili, se všim, minimálně tak, jako to bylo na minulém srazu :-)

Současně můžete už nyní psát, co byste na srazu rádi, aby bylo a odehrálo se. Naše představy pomalu konkretizujeme, budeme rádi, když se zapojíte, ať už nápady či už tím, že dorazíte.

Stejně tak, co jste byli minule (a byli poprvé) a měli jste námitky proti místu srazu, můžete navrhovat (mně nebo muryru do mailu či SZ) jiná místa (nezapomínejte na vhodnost pro naše účely).

Pokud si chcete připomenout, jak vypadal minulý sraz, tak připomínám následující odkazy. Abych se v některých věcech i neopakoval :-)

viewtopic.php?t=1306
viewtopic.php?t=1366
viewtopic.php?t=1365

Věříme, že se s mnohými z vás setkáme, ať už s těmi, kteří již na srazu byli, nebo s těmi, kteří váhají nebo dosud neměli příležitost. Rozhodně přijďte! Uvidíte autory projektu http://www.kuracky.cz a budete se moci tváří tvář setkat i s dalšími uživateli stránek, které zatím znáte jen podle přezdívek. A se kterými jsme se setkali, tak byli všichni fajn.

A v neposlední řadě doufám, že minimálně jako minule dorazí řada kuřaček, takže se může jednat o vzájemně příjemně strávené chvíle :-)
Naposledy upravil antaric dne pondělí 1. 2. 2010 18:42, celkově upraveno 1
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Klubová akce

Příspěvekod antaric » pondělí 1. 2. 2010 18:39

Ještě doplním, nesouvisí to s následujícím srazem, ale v hlavě se mi rodí plán a představa, že některý z příštích srazů by se mohl konat v pronajatém (hudebním) klubu a pod naší hlavičkou a názvem. Byli bychom tak i pravděpobně zveřejneni na oficiálním programu daného zařízení a akce by byla otevřenější lidem zvenčí - předpokládám, že by si k nám našli cestu i další lidé. A pravděpodobně i z mladších ročníků.

Zatím je to jen plán a úvaha, ale cosi mi říká, že by se mohlo zadařit a že by se mohlo by jednat o úspěšnou akci. Že by to mohlo získat i svou dynamiku.

Jaký máte na to názor?

Uvítal bych také kohokoli z vás, kdo s tím má větší zkušenosti, napište mi. Nejdřívější realizace by pak byla tento podzim. Díky proto i za vaši podporu a spolupráci.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Klubová akce

Příspěvekod honza » pondělí 1. 2. 2010 21:20

Já jsem zatím nehlasoval uvidím no prostě normálka u mě :-(
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod rostak.78 » pondělí 8. 2. 2010 16:59

No já už přemýšlel o tom zúčastnit se toho předchozího setkání, tak třeba na to co bude teď přijedu, ještě si to musím rozmyslet, ale rád bych přijel.
rostak.78
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 10. 2007
Počet denně: 0

Re: 4. živé setkání příznivců stránek - duben 2010

Příspěvekod antaric » středa 3. 3. 2010 18:41

Pokud byste rádi znali aspoň trochu upřesněný termín, tak předběžně můžete počítat s dubnem, nejpravděpodobněji s 10. nebo 17. dubnem 2010. Domluva se rýsuje, do konce března budeme doufám znát. Velmi předběžně potvrzena účast vítězek Miss Kuřačka 2009 Dáši a Míšy (se kterými termín koordinujeme) a zcela určitě i dalších kuřaček (a další i tímto zvu).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 4. živé setkání příznivců stránek - duben 2010

Příspěvekod milovník kuřaček » čtvrtek 4. 3. 2010 11:10

No tak já bych se snad mohl dostavit,ale nesmí to být toho 10. to nemohu :cry: :cry: :cry:
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: 4. živé setkání příznivců stránek - duben 2010

Příspěvekod muryru » čtvrtek 4. 3. 2010 12:07

milovník:
Bude se to odvíjet hlavně od toho, aby se mohly dostavit naše vítězky Miss. V březnu to možné
není, zatím jsme pevná termín neurčili, zaměříme se tedy na ten 17.duben přednostně, abys mohl
i ty :-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: 4. živé setkání příznivců stránek - duben 2010

Příspěvekod milovník kuřaček » čtvrtek 4. 3. 2010 12:14

Já vím,že to záleží hlavně na misskách-to je jasný,ale kdyby to vyšlo a bylo to toho 17.tak by to bylo super :!: :!: :!:
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: 4. živé setkání příznivců stránek - duben 2010

Příspěvekod honza » čtvrtek 4. 3. 2010 13:55

No abych pravdu řek a to myslím vážně tak mě nějak tak o ty misky ani moc nejde rád přijedu pokud už nebudu mít papíry v pračce :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: 4. živé setkání příznivců stránek - duben 2010

Příspěvekod antaric » čtvrtek 25. 3. 2010 23:22

Katmar píše:Díky za info. Už se těším. Jenom jestli bych se mohl přimluvit o jiné prostory. Současné jsou řekl bych trochu moc "Hospodoidní" a přeci jenom budou mezi námi dámy - missky a tudíž by si asi (podle mně) zasloužili trochu lepší :-). Vím, že bych měl taky nějaké navrhnout a ne jenom kritizovat, ale žadný šikovnější mně nenapadají. Když mě něco napadne dám samozřejmě vědět.


O místu konání 4. setkání jsme se s muryru hodně bavili osobně a několikrát. Uvažovali jsme i Tvou námitku a připomínku. Došli jsme k závěru, že nevíme, co přesně bychom měli hledat jiného, jak by to mělo vypadat, jaké by to mělo mít atributy, abychom jasně řekli, ano, to je ono, to je jednoznačně lepší. My jsme toho měli už poměrně dost prozkoumáno předtím (i Tvůj prvotní tip), ale pokud se ohlédneme zpět, dosavadní místo konání je vyhovující v mnoha ohledech. Námitka na "hospodoidní" typ - asi záleží, jak vnímáš a jak máš zkušenosti. Mně osobně to naopak přijde jako naprosto nehospodoidní, jako kulturní prostor, skoro mi to tam evokuje předsálí činoherních divadel či foyer, vhodné kulisy na stěnách, červená barva, klidné a oddělené prostředí. A možnost si to tam uspořádat jakkoli dle našich představ, stoly atd. Velmi těžko se hledá něco lepšího a vhodnějšího (věřím, že existuje, ale neumíme to najít - zvlášť když nevíme, co vlastně máme přesně hledat).

Po zvážení všech pro a proti (která se týkala pouze posledního srazu a výpadků obsluhy) jsme se rozhodli konat sraz na stejném místě jako vždy (nevylučujeme změnu pro další srazy). Dnes jsme na místě provedli rezervaci, která je na sobotu 17. dubna 2010 od 15:00. Pokud se nic nezmění, můžete s tímto termínem pomalu počítat. Detaily a připomínání budu zasílat tradičně mailem přihlášeným (nahoře v anketě) cca po Velikonocích.

---

Jak jsem již psal dříve, některý z příštích srazů bych rád uspořádal v nějakém pronajatém klubu, abychom se v podobě live party přiblížili širšímu okruhu návštěvníků/návštěvnic, zřejmě i z řad mladších ročníků. To bude ovšem i finančně náročnější a potřeboval bych pro to někoho se zkušenostmi v tomto směru.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 4. živé setkání příznivců stránek - 17. duben 2010

Příspěvekod antaric » pondělí 5. 4. 2010 10:49

Nyní již mohu s naprostou jistotou oznámit, že sraz se podle dosavadních předpokladů koná v sobotu 17. dubna 2010 od 15:00. Můžete si zapsat do svých kalendářů, červenou barvou :-)

Kdo ještě nejste přihlášen, resp. jste dosud nebyli přihlášeni na žádný z předchozích setkání, učiňte tak prosím nahoře v anketě. Je to důležité, abyste dostali příští týden v mailu upřesnění místa konání (kdo jste již byli, koná se na stejném místě). Mail dostanou i všichni, co již pozvánky a připomínky dostávali před předchozími akcemi.

Budeme se na vás těšit, program je již rámcově připraven (krom vyhodnocení Miss Kuřačka 2009 a korunovace bude i prezentace, soutěž, diskuze k ženskému světu kuřaček, který zanedlouho otevřeme, a celá řada dalších věcí). Pokud neselžou okolnosti, bude to doprovázeno pomocí projekční techniky. A kdo všechno z pozvaných dorazí, si necháváme jako překvapení.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 4. živé setkání příznivců stránek - 17. duben 2010

Příspěvekod honza » úterý 13. 4. 2010 20:04

Má účast vypadá tak na 90 % , ale až tak o páté :-D
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: 4. živé setkání příznivců stránek - 17. duben 2010

Příspěvekod siegurd » úterý 13. 4. 2010 20:47

Ahoj antaric,

Je mi líto: Nemohu se zúčastnil zasedání. Zkoušel jsem, protože bych moc rád, aby se tam, ale to nemůže být uspořádány. Hluboce lituji, že

My jde o vás a všechny lidi, těším se na vás všechny příště.,
Sieg
siegurd
VIP uživatel
 
Příspěvky: 11
Pohlaví: Muž
Registrován: 4. 7. 2009

Re: 4. živé setkání příznivců stránek - 17. duben 2010

Příspěvekod antaric » úterý 13. 4. 2010 21:43

Díky za vaše reakce - potvrzení či nepotvzení. Je to pro mě signál, že jste dostali všichni hromadný e-mail s pozvánkou na tuto sobotu 17. dubna 2010 od 15h, avizovaný termín platí. Pokud někdo ještě chcete na sraz, napište mi (jakýmkoli způsobem), abych vám zasílal potřebné informace (zejména o místu setkání).

Všichni, kdo jste se přihlásili nebo byli pozváni, tak kromě e-mailu z dnešní cca 21. hodiny dostanete ještě druhý e-mail cca ve čtvrtek, kde už bude uvedeno právě i místo setkání. Aktuálně řešíme z provozně-technických důvodů nutnou záměnu rezervace.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 4. živé setkání příznivců stránek - 17. duben 2010

Příspěvekod antaric » úterý 13. 4. 2010 21:44

siegurd: Ahoj a díky za Tvůj vzkaz. Nedá se nic dělat, třeba se uvidíme zas příště, v červnu nebo listopadu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 4. živé setkání příznivců stránek - 17. duben 2010

Příspěvekod antaric » čtvrtek 15. 4. 2010 10:13

Cca v 10:30 jsem všem, kdo jsou na mailing listu, odeslal druhý hromadný mail, s upřesněním místa konání (tuto sobotu 17.4.2010). Pozor - tentokrát se koná na jiném místě než předchozí tři akce (ale stále v širším centru Prahy).

Kdo jste informaci nedostal nebo se chce ještě přihlásit na setkání, napište mi, jakýmkoli způsobem.

Budeme se na vás těšit, startujeme v sobotu v 15h :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 4. živé setkání příznivců stránek - 17. duben 2010

Příspěvekod antaric » sobota 17. 4. 2010 21:58

4. živé setkání příznivců právě skončilo, píšu ještě z místa. Vše se velmi zdařilo, děkujeme všem za účast!
Pokud máte své dojmy ze srazu, neváhejte se o ně zde podělit.
V příštích dnech budeme postupně zpracovávat foto a video materiál, vzniklo ho poměrně hodně. Proto mějte trpělivost :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 4. živé setkání příznivců stránek - 17. duben 2010

Příspěvekod milovník kuřaček » pondělí 19. 4. 2010 16:11

Jo-jo bylo to fakt super a jen škoda,že je už po...Kdo nedorazil udělal chybu,protože sraz se opravdu moc vydařil-oproti minulému podzimnímu srazu,kde obsluha byla katastrofální,tak zde bylo vše co kdo chtěl a obsluha a prostředí bylo perfektní!Velký dík patří antaricovi za organizaci a přípravu a vůbec za všechno-měl jsi to opravdu všechno dobře zmáklý!!!A úroveň opravdu letí nahoru!A muryru sámo i tobě díky!A jinak co se týče kuřaček-tak těch bylo dost a jsem moc rád,že dorazily-materiálu vzniklo opravdu dost a za sebe mohu říct,že se na něj nemohu dočkat...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: 4. živé setkání příznivců stránek - 17. duben 2010

Příspěvekod honza » pondělí 19. 4. 2010 19:19

Ted lituji že jsem na srazu nebyl , ale stejně sem Vám tam určitě moc nechyběl a tím se omlouvám za to že jsem to slíbil a na konec nedojel důvody si nechám pro sebe :-)
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: 4. živé setkání příznivců stránek - 17. duben 2010

Příspěvekod antaric » úterý 20. 4. 2010 10:00

Díky všem za reakce a hodnocení - a těším se na další :-)

Pro mě osobně coby moderátora to bylo velmi namáhavé, jak příprava, tak i vlastní organizace a realizace. Nicméně mám radost, že se líbilo a povedlo. Bylo to i o štěstí a o tom, že zdařilé věci nejsou vždy jen tak, ale i díky pomoci shůry, bez toho by to nešlo. Byť je člověk sám hybatelem a katalyzátorem mnohých věcí.

Po atmosféře setkání se mi rozhodně stýská. Je ale pravda, že jedinečnost akcí umocňuje i to, že se nekonají až tak často (2-3x ročně), to má taky význam. Byť mě po víkendu napadlo, že by možná stálo za to provozovat nějaká menší nemoderovaná setkání třeba jednou měsíčně, na pravidelném místě, ve všední den večer v Praze. Přátelská setkání setkání lidí, kteří se sice potkali díky www.kuracky.cz, ale mají si co říct i jinak, lidsky. Samozřejmě podle účasti by pak odpovídala i povaha srazu, jak moc by se týkalo kuřaček nebo ne. Zatím ve stádiu mých úvah a dříve jak od podzimu určitě ne.

Na foto a video reportu průběžně pracujeme, je s tím také dost práce, bude během příštích dnů. Tentokrát se bude jednat více o cílenou prezentaci srazu jako takového.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Další

Zpět na Živá setkání www.kuracky.cz - informace a reporty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron