Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Informace, zprávy a foto+video reporty ze živých setkání www.kuracky.cz a Smoking Dance Parties, korunovace Miss, soutěže atd.

Líbí se vám report ze Smoking Dance Party? Zaškrtněte až 4 volby, z každé očíslované skupiny

1. Ano, líbí se mi moc
15
35%
1. Ano, líbí, ale spíš průměr
3
7%
1. Ne, nelíbí se mi
0
Žádná hlasování
2. Byl(a) jsem tam
5
12%
2. Škoda, že jsem tam nebyl(a)
3
7%
2. Stačí mi to zprostředkovaně
2
5%
3. Je dobře, že se taková setkání konají
9
21%
3. Nechápu, proč se srazy konají
0
Žádná hlasování
3. Je mi to jedno, nezajímá mě to
0
Žádná hlasování
4. Chci přijít příště
4
9%
4. Určitě příště nepřijdu
0
Žádná hlasování
4. Zatím nevím, ale nalákali jste mě...
2
5%
 
Celkem hlasů : 43

Smoking Dance Party vol. 02 - 09/09/2011 - FOTO VIDEO report

Příspěvekod antaric » sobota 1. 10. 2011 11:43

Obrázek

"Let's smoke. Let's Dance" - i tentokrát ode mě zaznělo na startu druhé Smoking Dance Party uskutečněné v pátek 9/9/2011 od 19h. Tedy lépe řečeno, po úvodních slovech, kterým předcházela jedna všem notoricky známá znělka z dětství - Večerníček :-)

Smoking Dance Party vol. 02 se nesla v duchu RETRO - kromě toho, že to byl dobrý nápad :-), bylo důvodem, že se akce konala podruhé a naposledy v prostorech, které jsou úzce spjaty s dobou minulou (Rudé právo). Příští SDP se bude konat už jinde, budova je postupně demolována a za několik týdnů po ní nezbyde ani památky. Party tak byla rozlučkou a také jedinečnou příležitostí se přenést do let minulých - hudebně, slovem, dekorací i soutěžemi.

Připravili jsme bohatý audiovizuální report, jak pro Ty, co na akci byli, tak i pro ty, co nebyli (a chtěli by přijít příště). Foto je přístupné všem registrovaným uživatelům, je rozděleno níže po sekcích. Videa jsou rozdělená po částech VIP uživatelům a celé kompletní video s řadou dalších záběrů pak dostupné VIP+ uživatelům. (VIP+ uživatelé jsou Ti, kteří chodí na naše live akce, tentokrát je to míněno jako bonus.) Video je nejlepším zprostředkovatelem dojmů, zážitků a atmosféry, odkazy ostatně už uvádíme jako první. Kdo nejste VIP uživatelem, máte i nadále možnost se o jeho získání poctivě snažit aktivitou zde na stránkách.

Za tvorbu foto materiálu děkuji MaleTornado a muryru, za pomoc s mou kamerou pak Katmarovi, Jarkovi a Tudorovi.

Co se na této prestižní akci dělo?

 • Akci zdobila dekorace v podobě plakátů-portrétů všech komunistických prezidentů, ale aby jim nebylo smutno či vážno, tak byli proloženi snímky slavných hereček-kuřaček.

 • Hudební produkci a performanci po celou dobu zajišťoval DJ Rak, který svou energií nabíjel nás a my jeho - akce namísto ve dvě ráno skončila až ve čtyři. Za společný výkon mu ještě jednou děkujeme! Díky jemu jsme cestovali v čase - od současných hitových pecek jsme se vraceli do minulosti, ke skladbám mládí mnohých z nás, nejen 80. léta. Ve videu je z toho mnoho zachyceno, můžete se zaposlouchat.

 • Hudbu během večera několikrát přerušily projevy soudruhů, kteří sice onehdy mysleli svá slova vážně, ale už tehdy vzbuzovali úsměv a smích. Ano, třeba soudruh Husák na začátku normalizace a soudruh Jakeš na jejím konci, ze slavného Hrádku (plus jeho poznámka na adresu Hany Zagorové - co mohlo pak vzápětí u nás zaznít za skladbu, než Diskohrátky právě od Haničky?)

 • Sice na krátkou, ale o to významnější chvíli, mezi nás zavítala Tereza, která se umístila na 4. místě soutěže Miss Kuřačka 2010. Na její přítomnost jsme měli štěstí, protože už dlouhodobě nepobývá v České republice. Měli jsme tak možnost a příležitost ji slavnostně stužkovat, korunovat a spolu s pózováním předat výhru v podobě kartonu cigaret a luxusního zapalovače. Musím říci, že Tereza byla velmi milá, skromná, chvíle s ní strávené ve mně vzbuzovaly lidské sympatie. A to i v okamžicích, kdy jsme se přemístili do ateliéru, kde jsme spolu nejdříve natočili rozhovor-medailonek, o jejím kouření, a pak následovalo ateliérové focení. Vše zachyceno na fotografiích i na videu.

 • Kvízová retro soutěž - pro přítomné, kteří se chtěli zapojit, byl připraven malý dotazníček s deseti otázkami (na papíře), všechny se nějak týkaly kouření, cigaret a to ve spojení s minulou dobou (o značkách, co se kdy vyrábělo a už dnes nevyrábí, kolik co kdysi stálo a dalo se koupit, o zpěvačkách, politicích apod.). Po vyplnění, sesbírání a vyhodnocení později večer se ukázalo, že testík byl příliš těžký (kdo ho asi spáchal :-) ), nejlepší měli správně zodpovězeno 5 otázek a ti byli tři - Katmar, Renča a Ppss. Svou krabičku získali první dva (Katmar pro Áju). Ppss svou krabičku nedostal, neboť už byl pryč.

 • 1. taneční soutěž s cigaretou - ačkoli je soutěž obecně koncipována především pro kuřačky, do tance s cigaretou se zapojili i muži. Ke škodě přítomných kuřaček svým výkonem přesvědčili právě oni - vítězem prvního kola se stal Tudor (který exceloval během večera ještě několikrát) a získal tak krabičku cigaret. Tanec je celý zachycen na videu, kde je i vidět, že svou výhru nedostal jen tak - zatancoval sólo ve dvojici spolu s Kate (znamenitá dvojka sklidila potlesk)!

 • Partyzánská - další z retro prvků večera. Písnička, kterou se za socialismu učili v hodinách zpěvu snad všichni :-) Taneční parket jsme vyklidili Tudorovi, který se tak svou postavou, svaly, působivým tancem a ještě něčím prostě stal partyzánem večera :-) K dokonalosti mu chyběl pouze samopal :-) Bohužel toto není ve videu zachyceno, pouze uvozeno mými slovy "příští písnička nebude Vangelis" :-) Nicméně už teď vím, že partyzánskou musíme zopakovat příště :-)

 • Socialistické znělky - ačkoli jsem znělky měl připravené spíš jako vsuvky a předěly mezi hudbou, Katmar je vhodně převzal do podoby nevýherní soutěže :-) Úkolem bylo hádat, k čemu daná znělka patří - zazněly ty známé z televize, rádia - pořady i seriály. Z let osmdesátých socialistických. Několik z nich uslyšíte i ve videu.

 • Všichni chlapi na parket! - to byl můj výkřik spolu s prvními tóny písničky Boys od Sabriny. A opravdu se tam všichni nahrnuli, včetně těch, kteří tanec zrovna nemusí :-) Ačkoli se nejednalo o výherní soutěž, králem (nejen tohoto) tance se stal fotograf Mirek MaleTornado, jeho taneční kreace byly nepřehlédnutelné. Zdokumentováno na videu.

 • 2. taneční soutěž s cigaretou - tu jsme uspořádali na motivy spartakiády z roku 1985 - prostory zněla písnička Michala Davida Poupata. Mohli jste být svědky rozcviček a jím podobných cvičeneckých kreací. A to s cigaretou :-) Nejvíc zabodoval opět muž - Marťa :-) jeho pohyby byly prostorově nejvýraznější :-) a kamera to rovněž zachytila. Z mé trafiky si pak za odměnu vytáhnul červená máčka :-)

 • 3. taneční soutěž s cigaretou - následovala poměrně krátce a překvapivě po druhé soutěži, což se projevilo především tím, že si účastníci nestačili/zapomněli zapálit :-) Protože by museli být diskvalifikování všichni, tak jsem přimhouřil oko (tedy obě) a zaměřil se jen na tanec. Vítězem se stala konečně žena, Mish, které na tělo sedla do rytmu písnička, na kterou jsme soutěžili i minule (Haddaway - What Is Love) a kterou zatancovala velmi podobně jako vítězka posledně (Olesea). Krabička cigaret v podobě výhry šla i k ní (byť si nemohla chvíli vybrat - v mé trafice už docházely tvrdší varianty cigaret :-) ).

 • Soutěž s céčky - sestavování řetězu - znáte céčka. Velký hit nejen mezi mládeží v 80. letech. Kdo je nesbíral, jako by ani nebyl. Tato soutěž nás v čase také vrátila a byla čistě a na míru šitá kuřačkám :-) Ty, které se chtěly zapojit (a zapojily se), měly za úkol během stanoveného časového limitu sestavit co nejdelší řetěz. A to nejen tak. Musely mít u toho zapáleno, kouřit a především cigaretu neodkládat. Musela zůstat v ruce, mezi rty. Či případně jinak, chvíli jsme vedli diskuzi nad tím, jestli budeme tolerovat umístění i za uchem :-) Ale která by tam riskla hořící cígo? :-) Kdo vyměřoval čas soutěže? No přeci Míša David, s jeho písničkou Céčka! Stopáž byla 2:42 a kuřačky po zapálení se ihned pustily do skládání řetězu, céčko po céčku. Po doznění posledních tónů si všechny svorně vyžádaly Míšu zopakovat-pokračovat další cigaretou v řetězu. Já jsem se nechal přemluvit snadno, Katmar jako druhý porotce chvíli vzdoroval. Po odehrání druhého kola došlo k poměřování délky zhotovených řetězů. Který byl nejdelší? Po chvilce se ukázalo, že Renčin! A následovala její ruka do mé trafiky pro vysoutěženou krabičku cigaret :-) A Renča zvítězila i přes to, že by se na první pohled zdála být zvýhodněna Mish - díky tomu, že kouřila se špičkou :-)

 • Soutěž s céčky - čára - následovala v pozdějších nočních hodinách a nenechal si ji ujít nikdo, kdo ještě zůstal. Vyjma mě a Katmara, kteří soutěž zajišťovali. Katmarovi jsem rovněž přenechal vysvětlení pravidel, protože sám čáru neumím a nikdy jsem ji snad nehrál, pokud mě paměť neklame :-) Ale céčka jsem onehdy sbíral vehementně :-) Pravidla Vám vysvětlovat nebudu, ty si najdete jinde, či případně si je nechte vyložit příště od Katmara :-) Soutěž měla spád, céčka lítala vzduchem kolem vymezené čáry (díky DJ Rakovi za nápad s páskou!) a na pozici vítěze se rozhodovalo nakonec mezi Kate a Martinem. Vyhrála Kate, která si došla pro krabku vítězství. Ve videu i na fotkách soutěž zachycena, ale tentokrát s cigaretami nijak nesouvisela (a byla pro všechny).

 • Ateliér je už tradiční součástí Smoking Dance Parties - tentokrát jsme ho krom korunované Terezy využili i pro nafocení Mish, naší další hvězdy večera. Neopomněla u toho mít jako ve správné retro stylizaci špičku - vznikly tak první autorské snímky tohoto druhu v historii kuřačky.cz. V pozdější části večera jsem Mish o přítomnost v ateliéru požádal znovu - při hrátkách s protisvětlem vznikly další fotky, které výtečně a mohutně zachycují kouř! Téhož prvku jsem pak využil pro focení Aničky s Dianou (oporu uprostřed jim dělal Katmar).

 • Soutěž o nej oblečení blízké retru - tuto jsem oznámil tady na stránkách den před SDP a výsledek vyhlásil v nočních hodinách akce. Nejvýraznější sexy outfit, s filtry a dalšími prvky měla bezesporu Ája, při mém vyhlášení zazněl potlesk a Ája si vytáhla krabičku cigaret za odměnu.

 • Speciální cenu večera spolu s další krabičkou cigaret jsem udělil Mish, za její výraznou stylizaci v image. Která spočívala nejen ve špičce, ale také v líčení a oblečení (zvlášť síťované rukavičky imponovaly nejen mně).

 • Večerem a nocí nás doprovázeli maskoti SDP - pes a prase :-) Ti už tentokrát dostali jméno - od této SDP se jmenují Bruce a Willis :-) Pes je Bruce a prase Willis :-)

 • Dělo se toho ještě mnoho dalšího, ale ne u všeho jsem byl, ne všechno si pamatuju :-) a ne všechno stačily nasbírat objektivy přístrojů. Nejlepší zážitek je osobní zážitek, kdy podnětů a dojmů je nepřeberně.

 • Bylo toho ještě dost připraveného, ale ne vše bylo možné stihnout. Mnohé nápady zůstaly pro příště, už teď je na co se těšit. Nehledě na to, že to byla přeci Smoking Dance Party - takže se na ní především kouřilo a tancovalo! A toto všechno byly nosné elementy programu.

Líbilo se vám to? Ať už jste tam byli nebo takto zprostředkovaně v reportu? Podělte se o dojmy v diskuzi níže.
A také neváhejte, ti, co jste zatím nebyli, udělejte si čas a přijďte příště - sami vidíte, že to za to stojí!

za všechny organizátory

Ondra - antaric - moderátor Smoking Dance Parties


A nesmím zapomenout poděkovat všem, co se na akci podíleli organizačně - Katmarovi, Áje, DJ Rakovi, muryru a všem dalším, díky za to! Katmarovi ještě samostatné díky za spolumoderování.Smoking Dance Party Video
jednotlivá videa:
Odkaz ke stažení (pro VIP uživatele)VelikostDélkaPopis videa
110909sdp.wmv 928.0 MB1:00:00zkrácené video ze Smoking Dance Party 09/09/2011
110909terezaK.wmv 101.0 MB6:36Tereza - korunovace - 4. místo Miss Kuřačka 2010
110909terezaM.wmv 107.0 MB6:58Tereza - medailonek-rozhovor
formát: Windows Media Video 9, 1024x576, 2000 kbps, 30fps, audio

pro VIP+ vše výše pohromadě a ještě něco navíc (delší záběry, více hudby, více hlášek, zákulisí):
Odkaz ke stažení (pro VIP+ uživatele)VelikostDélkaPopis videa
110909sdpC.wmv 1290.0 MB1:23:23kompletní video ze Smoking
Dance Party 09/09/2011
formát: Windows Media Video 9, 1024x576, 2000 kbps, 30fps, audio


Smoking Dance Party Flash
foto MaleTornado:
2129921300213012130221303
2130421305213062130721308
2130921310213112131221313
2131421315213162131721318
2131921320213212132221323
2132421325213262132721328
2132921330213312133221333
2133421335213362133721338
2133921340213412134221343
2134421345213462134721348
2134921350213512135221353
2135421355213562135721358
2135921360213612136221363
2136421365213662136721368
2136921370213712137221373
2137421375213762137721378
2137921380213812138221383
2138421385213862138721388
2138921390213912139221393
2139421395213962139721398
2139921400214022140321404


foto antaric:
2140521406214072140821409
2141021411214122141321414
2141521416214172141821419
2142021421214222142321424
2142521426214272142821429
2143021431214322143321434
2143521436214372143821439
2144021441214422144321444
2144521446214472144821449
2145021451214522145321454
2145521456214572145821459
2146021461214622146321464
21465


foto muryru:
2169921700217012170221703
2170421705217062170721708
2170921710217112171221713
2171421715217162171721718
2171921720217212172221723
2172421725217262172721728
2172921730217312173221733
217342173521736
Tereza - korunovace - 4. místo Miss Kuřačka 2010
foto MaleTornado:
2146621467214682146921470
2147121472214732147421475
2147621477214782147921480


foto antaric:
2148121482214832148421485
2148621487214882148921490
2149121492214932149421495
214962149721498


foto muryru:
2165421655216562165721658
2165921660216612166221663
2166421665216662166721668
2166921670216712167221673
2167421675216762167721678
2167921680216812168221683
2168421685216862168721688
2168921690216912169221693
21694216952169621697216981. taneční soutěž s cigaretou
foto MaleTornado:
2156321564215652156621567
2156821569215702157121572
Soutěž s céčky - kuřačky sestavují řetěz
foto MaleTornado:
2157321574215752157621577
2157821579215802158121582
21583


foto antaric:
2158421585215862158721588
2158921590


foto muryru:
2160021601216022160321604
2160521606216072160821610
2161121612216132161421615
2161621617216182161921620
2162121622216232162421625
2162621627216282162921630
21631216322163321634

Soutěž s céčky - čára, soutěž pro všechny
foto antaric:
2159121592215932159421595
21596215972159821599Ateliér - Mish
foto MaleTornado:
2149921500215012150221503
2150421505


foto antaric:
2150621507215082150921510
2151121512215132151421515
2151621517215182151921520
2152121522215232152421525
2152621527215282152921530
2153121532215332153421535
2153621537215382153921540
2154121542


foto muryru:
2163521636216372163821639
2164021641216422164321644
2164521646216472164821649
216502165221653
Ateliér - Ája a Diana
foto antaric:
2154321544215452154621547
2154821549215502155121552
2155321554215552155621557
2155821559215602156121562
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Živá setkání www.kuracky.cz - informace a reporty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků