Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Darkside smoking

Příspěvekod anonym » čtvrtek 28. 7. 2022 9:54

Zdravím ostatní milovníky kouření a kuřaček.
Vím že to zní hrozně divně, ale nejen že jsou pro mě ženy kuřačky hrozně sexy.
Mě přitahuje i ten vliv kouření na plíce, zejména kuřácky kašel.
Takový ten poctivý kašel z cigaret u krásné kuřačky je pro mě hrozně krásný zvuk. A nejen kašel, líbí se mi ta představa prokouřených plic uvnitř toho krásného těla.
Anglicky se to nazývá darkside smoking fetish a podle množství videi na internetu, to má docela dost lidí. Chtěl bych vědět jestli tady nenajdu někoho jako jsem já, komu se líbí když se kuřačka kašle
a přesto dobrovolně dává přednost požitku z cigaret před zdravím.
Věřím, že tu najdu pochopení.
anonym
nováček

Pohlaví: Muž
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Javanese jorgen

Re: Darkside smoking

Příspěvekod Sarkan » pondělí 1. 8. 2022 19:17

Zdravím,

mně se také líbí kouření u krásných žen včetně všeho špatného, co je s tím spojeno. Přijde mi to nejen velmi estetické, když žena zapaluje cigaretu, vtáhne do sebe kouř a elegantně ho vydechne. Moc se mi líbí, že ten kouř je plný jedovatých látek a že si tím dotyčná krásná žena ničí zdraví - ale přesto kouří a vychutnává si to. Dobře to ví, a přesto má odvahu si zapálit a vychutnat si cigaretu, i přes všechna varování na krabičkách "Kouření může zabíjet".

Je to riskantní, odvážné, porušující pravidla, zlobivé. A i proto se mi kuřačky tolik líbí. :-)

Docela hezky to vyjadřuje i tento článek: https://www.muzivcesku.cz/cigarety-jsou-vznesene/
Sarkan
VIP uživatel

Příspěvekod anonym » úterý 2. 8. 2022 8:13

Děkuji za odpověď a článek.
Naprostou souhlasím, moc se mi líbí, když je na ženě na první pohled a poslech poznat, že miluje kouření.
Ví že má prokouřené plíce a že by měla přestat, ale přesto je pro ní vášeň a láska k cigaretám víc, než strach o vlastní zdraví. Radši zvolí požitek před rozumem a to mě přitahuje.
anonym
nováček

Počet denně: 20
Značky: Javanese jorgen

Příspěvekod Sisian » úterý 2. 8. 2022 8:26

Málokdo to veřejně přizná, ale je to tak. Darkside smoking opravdu frčí (a nejen u dospělých)...
Sisian
aktivní uživatel

Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Příspěvekod Sarkan » úterý 2. 8. 2022 16:48

Ještě bych doplnil, že se mi moc líbí vůně ženy, která kouří, tzn. vůně cigaretového kouře michana s parfémem. A taky je krásné líbat kuřačku, která právě kouří, cítit ten škodlivý kouř, který do sebe vtahuje.
Sarkan
VIP uživatel

Příspěvekod Kasoun » středa 3. 8. 2022 10:39

Já to nemám spojeno se škodlivostí kouře, to mě zas tak nebere, ale rozhodně vůni kuřaček miluju (přesně, jak popisuješ) a rovněž líbání s kuřačkou je pro mě velmi příjemné ... A co se mi ještě líbí je to, když vidím, jak je na cigaretách závislá ... Jak si prostě musí zapálit a strašně ji trýzní, když nemůže ...
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel

Obrázky: 16

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách