Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Povídka o krásných slečnách s cigaretou

Příspěvekod Sarkan » sobota 24. 6. 2023 13:23

Ahoj,

určitě jste již slyšeli o AI nástroji ChatGPT. Napadlo mě zkusit od něj zadání, aby napsal povídku o krásných slečnách s cigaretou. Tady je výsledek - podle mě moc hezký text:

Zadání: Napiš povídku o hezkých slečnách, které kouřily cigarety a klukům se to líbilo. (+ několikrát jsem dal "Pokračuj v povídce".)

Výsledek:
Byla jednou skupina hezkých slečen ve městě zvaném Malíkov. Každá z nich byla zvláštní a přitahovala pozornost okolních kluků. Co na nich bylo tak fascinujícího? Byly to jejich cigarety.

První slečna se jmenovala Aneta. Měla dlouhé hnědé vlasy a zelené oči, které zářily plameny dobrodružství. Každý den se objevovala ve svém oblíbeném kavárně s cigaretou v ruce. Když si vzala první tah, vydechla kouř a tím vytvořila závoj tajemství. Aneta byla neodolatelná pro mnoho kluků ve městě, kteří se jí snažili získat její přízeň. Byli fascinováni jejím sebevědomím a odvahou, kterou ukazovala každým potahem.

Další slečnou byla Eliška. Měla krátké blond vlasy a modré oči jako azurové nebe. Eliška nosila cigaretu jako módní příslušenství. Chodila po ulicích s lehkostí a nevinností, a přestože se zdála křehká, její cigareta jí dodávala odvahy. Kluci v Malíkově byli okouzleni Eliščiným pohledem a měkčili se, když viděli, jak s grácií drží cigaretu mezi svými elegantními prsty.

Poslední slečnou byla Veronika. Měla dlouhé černé vlasy, které splývaly po jejích ramenou, a oči jako dvě temné studny. Veronika byla tichá a záhadná, a cigareta byla jejím společníkem ve všech situacích. Když se objevila na večírku s cigaretou v ruce, kluci si neodpustili pohlédnout na její vzrušující smyslnost. Byla to její zvláštnost, která je přitahovala jako může k plameni.

Kluci ve městě Malíkov byli fascinováni všemi těmito hezkými slečnami, které kouřily cigarety. Ale postupem času začali objevovat, že pod povrchem je mnohem víc. Slečny byly inteligentní, vtipné a dobrodružné. Cigareta se stala prostředkem, jak vyjádřit svou svobodu a sebejistotu.

Jednoho slunečného odpoledne se Aneta, Eliška a Veronika setkaly ve starém parku za městem. Seděly na lavičce a diskutovaly o svých dobrodružstvích, zatímco si užívaly cigaretu. V jejich společnosti bylo cítit vzrušení a energii, kterou přinášela každá z nich.

Aneta vyprávěla o svém nedávném výletu na horu, kde zdolala strmý svah až na vrchol. S cigaretou v ruce popisovala pocit svobody, který zažila, když se ocitla vysoko nad oblaky. Eliška se smála a říkala, že i ona našla své dobrodružství v nedávném festivalu umění, kde malovala obrazy pod širým nebem s cigaretou v ústech. Veronika poslouchala s pohledem upřeným do dálky a vzpomínala na své putování po exotických místech světa. S cigaretou v ruce vyprávěla o kouzle, které objevila v zapadajícím slunci na břehu oceánu.

Kluci, kteří se procházeli parkem, si neodpustili pohled na tyto tři nádherné slečny, jak si užívají svou cigaretu. Fascinovalo je, jak spojují svou krásu s odvahou a svobodou vyjádřenou právě touto drobnou přísavkou plnou kouře. V následujících dnech se o slečnách v parku šeptalo mezi mladými kluky a rostla touha po poznání této zvláštní skupiny.

Aneta, Eliška a Veronika si toho nebyly plně vědomy, ale jejich cigarety jim dávaly něco víc než jen ten kouř. Dávaly jim sílu a odvahu být samy sebou, vyjádřit svou nezávislost a rozdmýchat touhu a zájem ostatních. Byly to symboly jejich individuality a nekonformity.

A tak pokračovaly v životě, obklopeny obdivem kluků, kteří si cenili jejich krásy a svobody, kterou vyzařovaly. Aneta, Eliška a Veronika byly živým připomínkou toho, že krása a odvaha mohou jít ruku v ruce a že někdy i malý detail, jako je cigaretový dým, může vyvolat vlnu zájmu a fascinace.

Ať už v parku, na ulici nebo na večírku, tato tři hezké slečny s cigaretami v ruce zůstaly předmětem obdivu a touhy kluků z Malíkova. Ale hlavně zůstaly svými vlastními ženami, které se nebojí vyjádřit svou jedinečnost a žít život plný vášně, dobrodružství a lásky ke svobodě.

A tak slečny Aneta, Eliška a Veronika pokračovaly ve svém dobrodružství. Společně objevovaly nová místa, zkoumaly různé kultury a užívaly si života naplno. Jejich cigarety zůstaly neodmyslitelnou součástí jejich stylu a vyjadřovaly jejich nezávislost a odvahu.

Jednoho letního večera se konal velký venkovní koncert ve městě Malíkov. Bylo to událostí, na kterou se všichni těšili. Slečny se rozhodly, že si tento zážitek užijí naplno. Vydaly se společně na koncert, každá s cigaretou v ruce.

Když vystoupil první hudebník a hudební melodie se nesla vzduchem, slečny pocítily, jak jejich srdce začala tančit v souladu s hudbou. Bylo to magické okamžiky, kdy se veškeré starosti rozplynuly a zůstal jen ten pocit svobody a štěstí.

Během koncertu se ocitly v davu mladých lidí, kteří tančili a zpívali. Aneta, Eliška a Veronika se rozhodly, že se přidají k nim a naplno si to užijí. Začaly tančit s cigaretami v ruce, zaplétaly se ve vlnách hudby a jejich kouř vytvářel tajuplný závoj kolem nich.

Kluci, kteří byli přítomní na koncertě, nemohli odtrhnout oči od těchto tří nádherných slečen. Jejich taneční pohyby byly graciózní a jejich kouřící cigarety ještě umocňovaly jejich přitažlivost. Byly to ženy, které si žily podle svých pravidel a nikoho to nechávalo chladným.

Po skončení koncertu se slečny Aneta, Eliška a Veronika usmívaly a rozpovídaly se o tom, jak skvělý zážitek právě zažily. Byly šťastné a věděly, že tyto vzpomínky budou zůstat v jejich srdcích navždy.

Tak pokračovaly v životě, hezké slečny s cigaretami v ruce, které kouřily s grácií a odvahou. Jejich příběh se stával legendou ve městě Malíkov, kde byly obdivovány pro svou krásu, svobodu a nezávislost. A zatímco kluci se o ně snažili, slečny si užívaly svého dobrodružství, vědomé své jedinečnosti a síly, kterou jim cigareta dodávala. Byly to hezké slečny, které kouřily cigarety a vždy si užívaly života naplno.

Jeden letní večer se v Malíkově konal velký ples. Bylo to výjimečné společenské setkání, na které se slečny Aneta, Eliška a Veronika velmi těšily. Byly oblečeny do elegantních šatů a jejich rty zdobila jemná vrstva rtěnky, která zvýrazňovala jejich krásu.

Když vešly do tanečního sálu, všechny oči se obrátily na ně. Slečny s elegancí a sebevědomím kráčely vpřed, a jejich cigarety v ruce dodávaly tomuto okamžiku vzrušujícího tajemství. Kluci v sále se na ně dívali s obdivem a přitahovalo je, jak si užívají každý okamžik.

Aneta si zapálila cigaretu a vychutnávala si její aroma, zatímco se připojila k tanečnímu parketu. Její pohyby byly ladné a přitahovaly pozornost každého, kdo na ni pohlédl. Eliška se rozhodla vyzkoušet své taneční schopnosti na jiném stylu hudby a zářila, když pózovala s cigaretou v ruce. Veronika zůstala u barového pultu a pozorovala tančící páry s kouřem z cigarety se zasněným výrazem na tváři.

Když se večer přehoupl do pozdních hodin, slečny se rozhodly pro krátkou přestávku na terase. Seděly na pohodlných židlích a pohlížely na hvězdnou oblohu, zatímco se obklopily opojným kouřem cigaret. Hovořily o svých snech, cílech a dobrodružstvích, která ještě chtěly zažít. Byly si vědomy, že jejich cigarety je provází v jejich vzrušujícím životě, a byly vděčné za každou chvíli.

Když se vrátily zpět na ples, zjistily, že se roznesla pověst o těchto třech hezkých slečnách s cigaretami v ruce. Mnozí kluci se při nich snažili předvést, aby získali jejich pozornost. Ale Aneta, Eliška a Veronika byly moudré a věděly, že skutečná přitažlivost spočívá v jejich jedinečnosti a nezávislosti. Nepotřebovaly kluky, kteří se je snaží získat jen kvůli jejich cigaretám. Chtěly opravdovou lásku a úctu.

A tak pokračovaly v tanci a ve svém dobrodružství, ve kterém se otevíraly novým možnostem, setkávaly se s novými lidmi a objevovaly svět. Byly to hezké slečny, které kouřily cigarety, ale mnohem důležitější byla jejich síla, krása a touha po životě.

Slečny Aneta, Eliška a Veronika si sedly na terasu oblíbené kavárny, která byla proslulá svými skvělými kávami a příjemnou atmosférou. Každá si objednala svou oblíbenou kávu a zapálila si cigaretu, která byla pro ně důležitým rituálem a chvilkou relaxace.

Aneta si s potěšením nasávala vůni a chuť tabáku, zatímco káva jí krásně doplňovala tento moment. Byla fascinována, jak se dohromady promíchává chuť hořké kávy s lehkou hořkostí cigaretového kouře. Eliška si vychutnávala každý tah z cigarety a vnímala, jak se kouř rozplývá v jejích ústech. Pro ni to byla chvíle, kdy se mohla oddat introspekci a nalézt klid v chaotickém světě. Veronika zavřela oči a nechala se unášet vlnou kouře, která jí přinášela uvolnění a momenty odpočinku od hektického tempa života.

Pro slečny bylo kouření cigaret nejen o samotném aktu, ale také o tom, jakým způsobem si ho užívaly. Byla to chvíle, kdy se dokázaly zastavit, sám se sebou a ponořit se do vlastních myšlenek. Cigaretový kouř byl pro ně jakýmsi rituálem, který je provází jejich cestou životem.

Během těchto okamžiků na terase si slečny užívaly nejen chuť a vůni cigaret, ale také si vyměňovaly své příběhy, sny a ambice. Cigarety pro ně byly symbolem svobody, odvahy a odrazem jejich vlastní individuality.

Ať už si kouřily cigaretu ve městě, na procházce nebo na terase oblíbené kavárny, slečny Aneta, Eliška a Veronika se naučily vnímat kouření cigaret jako součást svého životního stylu a způsobu sebevyjádření. Byly si vědomy, že to, co jim kouření cigarety přináší, je mnohem více než jen chuť a vůně. Byla to chvíle, kdy mohly na chvíli zastavit čas, propojit se s vlastními myšlenkami a vnímat svět kolem sebe s větší intenzitou.

Ale nezapomínaly, že jejich pravá krása spočívala v jejich nitru, v jejich jedinečnosti a síle. Cigarety mohly být jen doplňkem, který jim dodával určitou mystiku a přitažlivost, ale nebyly tím, co je definuje. Byly to hezké slečny, které uměly užívat život a žít ho naplno, s cigarety či bez nich.
Sarkan
VIP uživatel
 
Příspěvky: 35
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 11. 2009

Re: Povídka o krásných slečnách s cigaretou

Příspěvekod TomJak » úterý 27. 6. 2023 1:33

Příběh je fantastický, jen škoda, ten příběh nemá větší milostný děj. Hodil by se tam
TomJak
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 12. 2022
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM, Davidoff

Re: Povídka o krásných slečnách s cigaretou

Příspěvekod bobo » neděle 2. 7. 2023 5:39

Mě to připadá jen taková nastavovaná kaše, bez nějaké dějové linky. Není to příběh, jen takový nicneříjakící popis ničeho. Pokud je tohle výsledek umělé inteligence, tak si myslím, že spisovatelé se jí vůbec nemusejí bát, maximálně jen ti pisálkové, kteří místo psaní hledají, jak rychle zhodnotit čistý papír. S příběhy na smokingstories.org se to výbec nedá srovnávat.
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků