Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Informace jaro 2019

Příspěvekod antaric » středa 17. 4. 2019 18:28

Abyste měli informace z pozadí projektu, ode mě osobně: Ke konci roku 2018 se k jiným starostem přidala i kulminace několika zdravotních problémů a obtíží na mé straně, podstoupil jsem následně řadu vyšetření. Jedním z výsledků byla i poměrně závažná neurochirurgická operace v lednu 2019 (sakrální meningokéla - objemný cystoid v malé pánvi vyrostlý z páteřního kanálu). Po pobytu v nemocnici jsem v dlouhodobé neschopnosti a rekonvalescenci stále doma, návrat k normálu trvá mnohem déle, než jsem očekával, na mnoho měsíců. V řadě věcí jsem ještě omezen, řada příznaků před operací ještě ostatně i nevymizela a nedovoluje normálně fungovat, podstupuji i rehabilitace. Omezení se týká i aktivit pro projekt kuřaček, tak abyste věděli, co za tím mimo jiné stojí.

Děkujeme nadále za vaši přízeň a věrnost, předpokládáme a těšíme se s vámi na příští další aktivitu, kdy vám budeme moci představovat další kuřačky v jejich prezentacích, i změny v image projektu, které dlouhodobě mám v procesu příprav, v uplynulém období však přerušené.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor

Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Informace jaro 2019

Příspěvekod SmokingRules » čtvrtek 18. 4. 2019 21:07

I hope you'll get better soon.
SmokingRules
aktivní uživatel

Příspěvekod trexton » pátek 19. 4. 2019 22:20

Přeji brzké douzdravení :-)
trexton
VIP uživatel

Pohlaví: nespecifikováno

Příspěvekod Pettr » sobota 20. 4. 2019 19:23

Tak to přeji brzké uzdravení a už se moc těším :)
Pettr
nováček

Kouření: příležitostně
Počet denně: 0

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se