Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Budoucnost kouření a cigaret

Příspěvekod kuřákLuky » pondělí 8. 7. 2019 21:50

Ahoj
Jsem vášnivý kuřák a cigarety jsou prostě pro mě fajn.
Na jakémsi blogu jedné holčiny jsem už dýl četl o jakési cigaretové prohibici chystané někdy okolo roku 2040 Evropskou unií nedejbože dřív a celkově nedejbože aby k tomu došlo protože nevím co by jsme si všichni počly :o
No zároveň tomu moc nevěřím protože jsou z toho obrovský prachy jak pro stát tak i pro průmysl ale i tak mám strach. A jak celkově vidíte budoucnost klasických cigaret?
Je třeba se bát nebo je to blbost? Co si o tom myslíte?
kuřákLuky
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Muž
Registrován: 31. 3. 2019
Kouření: pravidelně
Počet denně: 6
Značky: Balené tabák PS Black

Re: Budoucnost kouření a cigaret

Příspěvekod trexton » čtvrtek 11. 7. 2019 22:00

....je to blbost, zadej si do Google "kouření 2017 szu" a "kouření 2018 szu," je to první/druhý odkaz v.pdf a tam zjistíš ze statistiky, že meziročně počet kuřaček zase stoupl a kouří skoro čtvrtina žen, což je super. Plus se sem pašuje už skoro třetina kuřiva z Ukrajiny a Číny, což se nikde ve statistikách neprojeví. I v ortodoxních zemích kde potírají kuřáctví už dvacet let, je pořád 120-150 kuřaček z tisíce, což je sakra hodně. A zákaz cigaret? V ČR? Nesmysl, který se stejně bude porušovat, zakázané ovoce nejvíce chutná a pokud to zavedou, kouření zažije naopak renesanci. Stačí otevřít oči, více se dívat. Kuřaček je méně jen zdánlivě, více omezení v prostoru díky zákonům, ale pořád dorůstají nové a nové mladé kuřačky a to v prakticky stále stejných počtech. U syna ve třídě jich kouří dokonce 2x tolik nežli byla norma v mých dobách. Ve všech třech třídách ročníku kouří v osmičce už polovina holek. Za mě to bylo před 25ti lety cca čtvrtina. Jak píšu, více se dívat kolem sebe a budeš překvapený kolik jich všude je. Jo a k těm klasickým a nahřívanému tabáku.....iQos např. je super věc, zvyšuje závislost. Oni se ještě více rozkouří. Mám vypozorováno, že první půl rok, rok jedou jen iQos, potom přidávají normální cigarety a do pár měsíců to je půl napůl až švihnou s IQosem buď úplně nebo ho mají jako nouzovku do míst, kde fakt nejde kouřit normálně. A vím už tak o cca pěti ženách, co před experimenty s iQosem kouřili těch 10-12 denně a nyní vytáhnou v pohodě krabičku, plus dvě, tři dávky v iQosu :-)
trexton
VIP uživatel
 
Příspěvky: 33
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 8. 11. 2007
Bydliště: Praha

Re: Budoucnost kouření a cigaret

Příspěvekod Sisian » sobota 13. 7. 2019 14:51

podle mě se to bude všecko zdražovat a stejně my co kouříme tak nepřestaneme...
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 63
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 30
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků