Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

DEN S CIGARETOU - kdy v průběhu dne kouříte

Příspěvekod Ppss » neděle 19. 7. 2020 5:28

Kolik cigaret denně vykouříte a popiště, v kolik hodin dáte, první , druhou cigaretu a další v průběhu pracovního dne a jak to máte o víkendu, zda je tam jiný režim.
Ppss
VIP uživatel

Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: DEN S CIGARETOU - kdy v průběhu dne kouříte

Příspěvekod david.p » úterý 11. 8. 2020 9:15

Poslední tři roky se mi podařilo ustálit na 25-30 cigaretách denně, ale kouřím i elektronku. V pracovní dny kouřím první cigaretu ihned po probuzení v 6:30, pak hygiena, dvě cigarety u kávy, sbalím se, zakouřím si ještě před cestou a po příjezdu před příchodem do práce dávám dvě cigarety po sobě. Holt po ránu do sebe potřebuji dostat slušný základ na celý den :lol: . V kanceláři se snažím nekouřit další cigaretu za méně než hodinu, ale pomáhám si elektronkou. Po pracovní době kouřím podle potřeby, zhruba po 30-60 minutách. O víkendech bych měl příležitost kouřit více, ale kdybych to přeháněl, tak by mě to pak přes týden nutilo chodit častěji v práci, takže si vždy v pondělí koupím karton, další kupuji až další pondělí, přičemž další cigarety nedokupuji, takže na víkend mi většinou zbývá zhruba stejně cigaret jako na všední dny. Takhle mi to vyhovuje, ale jak jsem psal, nedílnou součástí tohoto režimu je pro mě i elektronka.
david.p
nováček

Pohlaví: Muž
Kouření: pravidelně
Počet denně: 30
Značky: Camel

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách