Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

DEN S CIGARETOU - kdy v průběhu dne kouříte

Příspěvekod David77 » neděle 19. 7. 2020 5:28

Kolik cigaret denně vykouříte a popiště, v kolik hodin dáte, první , druhou cigaretu a další v průběhu pracovního dne a jak to máte o víkendu, zda je tam jiný režim.
David77
VIP uživatel

Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: DEN S CIGARETOU - kdy v průběhu dne kouříte

Příspěvekod david.p » úterý 11. 8. 2020 9:15

Poslední tři roky se mi podařilo ustálit na 25-35 cigaretách denně, ale kouřím i elektronku. V pracovní dny kouřím první cigaretu ihned po probuzení v 6:30, pak hygiena, dvě cigarety u kávy, sbalím se, zakouřím si ještě před cestou a po příjezdu před příchodem do práce dávám dvě cigarety po sobě. Holt po ránu do sebe potřebuji dostat slušný základ na celý den :lol: . V kanceláři se snažím nekouřit další cigaretu za méně než hodinu, ale pomáhám si elektronkou. Po pracovní době kouřím podle potřeby, zhruba po 30-60 minutách. O víkendech bych měl příležitost kouřit více, ale kdybych to přeháněl, tak by mě to pak přes týden nutilo chodit častěji v práci, takže si vždy v pondělí koupím karton, další kupuji až další pondělí, přičemž další cigarety nedokupuji, takže na víkend mi většinou zbývá zhruba stejně cigaret jako na všední dny. Takhle mi to vyhovuje, ale jak jsem psal, nedílnou součástí tohoto režimu je pro mě i elektronka.
Naposledy upravil david.p dne čtvrtek 11. 11. 2021 16:29, celkově upraveno 1
david.p
uživatel

Pohlaví: Muž
Počet denně: 30
Značky: Camel

Příspěvekod Anna20 » neděle 16. 8. 2020 18:31

Já kouřím 60 denně první si dám hned po probuzení to si dám 3 po sobě potom po snídani si dám další 2 potom si dám jednu cestou do práce a další 2 po příchodu do práce potom kouřím v práci s koleginěmi každou půl hodinu 2 cigarety když mám polední přestávku tak si dám další 4 cigarety po pracovní době kouřím přibližně každých 30 minut 2 nebo 3 cigarety a večer před spaním si dám 4 cigaret
o výkendu kouřím také tak 2 až 3 cigatety za 30 minut někdy i více
Anna20
aktivní uživatel

Pohlaví: Žena
Počet denně: 60
Značky: L&M Favidoff Lucky Strike

Příspěvekod Karolina95 » pondělí 17. 1. 2022 10:47

Ahoj
Denně vykouřím 40 cigaret první cigaretu kouřím chvíli po probuzení tak do 5 minut to si dám dvě cigarety
Potom snídám a potom se líčím a oblékám ještě si dám cigaretu než jedu do práce cestou si v autě vykouřím ještě dvě cigarety v práci kouřím s kolegyní s kanceláře Katharinou první cigaretu si dáme ještě než začneme pracovat pak spolu chodíme kouřit přibližně každou půl hodinu většinou jednu občas i dvě cigarety po sobě v práci každá vykouříme krabičku pak si ještě zapálím cestou z práce po práci kouřím zhruba každou půl hodinu o výkendu kouřím přibližně stejně
Karolina95
nováček

Pohlaví: Žena
Počet denně: 40
Značky: LM Camel

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách