Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Informace, zprávy a foto+video reporty ze živých setkání www.kuracky.cz a Smoking Dance Parties, korunovace Miss, soutěže atd.

Účast na 6. živém setkání příznivců fóra a tématiky

Ano, mám zájem, rád(a) se zúčastním
7
44%
Ano, mám zájem, ale nevyhovuje mi lokalita (Praha)
4
25%
Ne, stydím se, nemám odvahu, necítím se na to, mám závazky apod.
5
31%
Ne, přijde mi to nevhodné, nepříslušné
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 16

6. živé setkání příznivců stránek - sobota 13. listopad 2010

Příspěvekod antaric » úterý 12. 10. 2010 10:05

Tímto vás s dostatečným předstihem zveme na již 6. živé setkání příznivců stránek, které plánujeme na sobotu 13. listopadu 2010 od 15h v Praze. Tím i dodržujeme tradici dvou srazů v sobotu (duben, listopad) a jednoho ve všední den (červen nebo září) v rámci každého roku.

Místo setkání zůstane pravděpodobně stejné jako pro oba poslední letošní srazy, ještě potvrdíme do mailu, který obdržíte (pokud jste byli přihlášeni na některou z předchozích akcí či nově zakliknete v anketě-přihlášce výše). V každém případě platí širší centrum Prahy.

Program jako vždy nespecifikujeme dopředu, i k podnícení vaší zvědavosti, nicméně můžeme prozradit, že součástí bude i komentovaná prezentace našeho kalendáře na rok 2011, bude také soutěž o výhru (v tomto navážeme na ohlas ze 4. srazu), losování a i menší prvky toho, co se bude dít. Věřím, že budou i překvapení - ale dokud se neuskuteční, nechci o nich mluvit. Délka konání - budeme na místě až do zavírací doby (23h).

Samozřejmě to je také vhodná tradiční příležitost se potkat s námi autory - muryru a antaric, zeptat se nás na cokoliv, co vás zajímá, uvítáme i vaše postřehy a náměty (se kterými se vám třeba nechce psát tady na fóru :-) ).
Je to i příležitost poznat i ostatní zde na stránkách, tváří v tvář - uvidíte, že máme i lidsky společného více než jen kuřačky.

Zveme samozřejmě obě pohlaví - jak muže, tak i ženy, které rádi zvlášť uvítáme a kterým chvíle v naší společnosti rádi co nejvíce zpříjemníme (co si více přát, než okamžiky strávené ve společnosti obdivovatelů vaší krásy a půvabu).

Těšíme se na vaši hojnou účast. Kterou když potvrdíte i předem (přihláškou výše, mailem nebo soukromou zprávou), budeme rádi.

13. listopadu 2010 od 15h tedy na shledanou!



Doplňuji ještě reporty z předchozích dvou setkání:

5. setkání: viewtopic.php?t=1982
4. setkání: viewtopic.php?t=1718
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 6. živé setkání příznivců stránek - sobota 13. listopad 2010

Příspěvekod milovník kuřaček » úterý 12. 10. 2010 15:29

No tak já snad dorazím ;) A vzhledem k tomu,že mi uteklo 5. setkání,tak už se nemohu dočkat... :)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: 6. živé setkání příznivců stránek - sobota 13. listopad 2010

Příspěvekod antaric » čtvrtek 28. 10. 2010 22:39

Připomínáme, že termín 13. listopadu 2010 platí, vše podle předpokladu, máme rezervováno.
Informace budu posílat e-mailem, jako vždy, přihlášeným. Místo konání je stejné jako oba letošní srazy.
Kdo se chce ještě hlásit - máte čas, ale neváhejte, hlasujte výše (nebo mi pošlete mail či soukromou zprávu) a především si rezervujte sobotní odpoledne 13.11. ve svém kalendáři.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 6. živé setkání příznivců stránek - sobota 13. listopad 2010

Příspěvekod antaric » sobota 30. 10. 2010 20:43

Před chvílí jsem rozeslal pozvánku s detaily e-mailem - všem, kdo se přihlásili nyní, dříve a nebo jsou zváni na moje osobní přání. Komu e-mail nedorazil a čeká ho, tak mi o něj napište.

Ostatní - hlasujte výše i nadále, pozvánku e-mailem zavčas dopošlu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 6. živé setkání příznivců stránek - sobota 13. listopad 2010

Příspěvekod antaric » sobota 30. 10. 2010 22:19

Do mailu jsem to sice nenapsal, ale samozřejmě platí, že si s sebou můžete vzít, koho chcete a s kým vám bude dobře. Stejně tak, pokud potřebujete příjít později nebo odejít dříve, než je stanovený čas, je to samozřejmě možné (jen mi to raději dejte vědět).

Pokud máte jakékoli dotazy k setkání, jsem vám k dispozici.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 6. živé setkání příznivců stránek - sobota 13. listopad 2010

Příspěvekod antaric » sobota 6. 11. 2010 23:13

Kalendář, o kterém jsem se již zmiňoval, že bude mít veřejnou premiéru na srazu, je již vyroben, mám ho u sebe. Nutno říct, že vypadá skvěle! :-) Pokud ho chcete nejen vidět, ale třeba vlastnit, určitě doražte na naše setkání. Bude to nejspíš nejjednodušší a možná i nejlevnější cesta, jak ho získat.

Jinak platí, že každý, kdo osobně a naživo dorazí, dostává zde na fóru status VIP+ uživatele.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 6. živé setkání příznivců stránek - sobota 13. listopad 2010

Příspěvekod Katmar » pondělí 15. 11. 2010 9:07

Ahoj. Tak o víkendu proběhlo další příjemné setkání příznivců tématu. Počet účastníků dokonce přesáhl počet který zde potvrzoval účast. A to ještě nemohly dorazit další kuřačky z důvodu úrazu jedné z nich. Zlatým bodem večera bylo představení kalendáře, který je opravdu povedený. Zábava poté pokračovala za vydatné podpory kuřacky Katky dloho do noci. Došlo i na tanec. Návrat domů v raních hodinách byl zpříjemněn koupí snídaně v supermarketu. Z toho vyplývá že bylo opravdu veselo. Antarici a muryru díky!
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: 6. živé setkání příznivců stránek - sobota 13. listopad 2010

Příspěvekod muryru » pondělí 15. 11. 2010 11:22

Ano, třetí letošní sraz máme za sebou. Děkujeme moc všem, kteří dorazili, zvlášť musím zmínit dvě kuřačky,
jejichž účast visela na vlásku, a přes komplikace se přece jen akce zúčastnily - je to Pája i Katka ( za jejich účast je také třeba poděkovat antaricovi). Škoda, že jsem na konci oficiální srazové části musel odcestovat a nebyl přítomen popůlnoční zábavě části osazenstva už na jiném místě, hodně se mi nechtělo odcházet, protože panovala velmi příjemná atmosféra, o níž se výrazně zasloužila kuřačka Katka, jenž sice dorazila později, ale vše následně vynahradila.
Ze srazu určitě bude prezentována v nejbližších dnech -tentokrát asi menší- fotoprezentace (tentokrát nebyla korunovace Miss).
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: 6. živé setkání příznivců stránek - sobota 13. listopad 2010

Příspěvekod antaric » úterý 16. 11. 2010 13:18

Děkuji Katmarovi a muryru za shrnutí prvních dojmů ze setkání. Dál bych chtěl především poděkovat všem, co byli a účastnili se - každý z vás doplnil mozaiku naplnění setkání. Díky vám všem byl sraz takový, jaký byl. Jsem rád, že jste se dobře bavili, že to bylo příjemné. Ať už vlastní setkání nebo následná pařba už na jiném místě až do půl páté do rána. To byl záhul doslova a do písmene :-)

Tak jako z minulých srazů i tentokrát bude report doprovozený fotkami a videem, jen musíte počkat několik dní, než dojde ke zpracování. Mějte trpělivost. Nicméně stejně nejlepší byl a je osobní zážitek :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 6. živé setkání příznivců stránek - sobota 13. listopad 2010

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 1. 12. 2010 16:58

Sraz byl opravdu perfektní a jsem moc rád,že jsem se jej mohl účastnit...Velké poděkování patří pánům organizátorům-děkuji muryru a antaricu!Ze začátku bylo doufání v účast kuřaček,ale když dorazili Katmaři,Pája a nakonec i Kačka tak to bylo skvělé a zábava mohla začít...A jak už zde bylo napsáno,po 23. hodině se větší část účastníků přemístila do jiného baru a tam zábava pokračovala do ranních hodin-ještě jednou díky Kačko:-)
A jinak kalendář je nádherný!!!
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Zpět na Živá setkání www.kuracky.cz - informace a reporty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron