Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

První ranní cigareta

Příspěvekod Tato » úterý 29. 4. 2008 15:19

Všeobecně se míní, že pro kuřáka má největší cenu první cigareta, kterou vykouří po ránu. Obvykle silní a náruživí kuřáci si zapálí několik minut po probuzení. Já, ačkoliv kouřím krabku denně, si zapálím až po snídani cestou do práce. Manželka si dá první kouř obvykle až s holkama v zaměstnání. Naproti tomu kolegyně z kanceláře, která je poměrně slabou kuřačku má prý na nočním stolku připravený zapalovač s cigaretou a po zamáčknutí budíku si zapálí. Je vidět, že každý jsme jiný. A co vy, kdy si dopřejete svou první voňavou kuřáckou slast?
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod MBL » úterý 29. 4. 2008 16:04

U mna to je asi rovnake, aj ked to dost zavisi od okolnosti. Kazdopadne u mna je prva cigareta na rade az po ranajkach. Na lacno by asi ani tak dobre nechutila. Kazdopadne zhruba taku hodinku po prebudeni. U mna sa fajcenie stupnuje pocas celeho dna s tym ze obvykle po obede fajcim najviac. Zvacsa, ak je moznost si doprajem cigaretu aj pred zaverecnou vecernou hygienou. Kazdopadne bezprostredne po prebudeni nikdy nefajcim.
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Příspěvekod antaric » středa 30. 4. 2008 8:40

Je to pravda, první ranní cigareta, popř. ta po mnohahodinové nebo denní abstincenci, opravdu chutná nejlépe - nejvíc chutná, je největším prožitkem. Mnozí kuřáci by ji nevyměnili ani za nic na světě.
I když chuť na cigaretu mívám celkem brzy po probuzení, díky spěchu si svoji první ranní dávám obvykle na cestě do práce, na přestupu autobusů při čekání. Nejlépe, když tam stojí a kouří i vášnivé kuřačky, lačné cigaret po ránu, současně je i pozoruju, musím říct, že ta cigareta je pro mě i zvlášť vzrušující...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Evelika » čtvrtek 1. 5. 2008 21:31

Ano, souhlasím s tím, že ta první ranní cigareta nejlíp chutná, je prostě to co mě každý den nastartuje, někdy si ji doma nestihnu dát, i tak zůstává tou první a dám si ji holt později v práci :-)
Ale vždy to je až po snídani...
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod renegade » sobota 3. 5. 2008 16:38

Já, si dávam první ranní cigáro, až tak půl hodiny, po probuzení(někdy i později)
renegade
VIP uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 4. 2008
Bydliště: klatovy

hned ráno

Příspěvekod metrak » pátek 27. 6. 2008 15:49

To já se přiznám kouřím již hned po probuzení.Mám na ni dost velkou chut a hlavně ta příjemná chut po cigaretě.Také se tím porádně proberu.Pak si ještě na chvilku lehnu a pak šup do práce.A na zastávce mám už druhou.
žena s cigaretou je pro mě maximální vzrušení....
metrak
uživatel
 
Příspěvky: 19
Pohlaví: Muž
Registrován: 20. 6. 2008
Bydliště: Praha 4
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10

Příspěvekod ivi717 » středa 2. 7. 2008 18:33

Svou první ranní cigaretku si vychutnávám asi tak 10 minut po probuzení,když si nachystám hrnek ,nasypu kávu, zapnu konev a konečně otevřu oči i když si krabičku večer odkládám pořád na stejné místo,takže bych ji našla i poslepu :-) Pak příjde čas hygieny a při usrkování startovací černé tekutiny si zapálím další,nakreslím si nějaký hezký obličej :-) a během půl hoďky odcházím do práce,kde už průběžně pokuřuju celý den podle možností a množství práce :-)
ivi717
uživatel
 
Příspěvky: 14
Obrázky: 4
Pohlaví: Žena
Registrován: 10. 1. 2008
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: První ranní cigareta

Příspěvekod Engie » pondělí 22. 4. 2019 13:50

já si vychutnávám první cígo hned po probuzení. dávám si ho v posteli. většinou si dám rovnou dvě za sebou a někdy až tři
Engie
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 7. 2017
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Marlboro Gold

Re: První ranní cigareta

Příspěvekod Sisian » pátek 26. 4. 2019 18:17

za mně: tu svou první kouřim ráno hned po probuzeni než si vyčistim zuby.
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Re: První ranní cigareta

Příspěvekod Anna20 » pátek 8. 11. 2019 15:00

Já si dám první cigaretu hned poprobuzení
Anna20
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 5. 2019
Kouření: pravidelně
Počet denně: 60
Značky: L&M Davidoff Lucky Strike

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků